شایعه شایعه: LucasArts در حال کار بر روی یک بازی Shooter

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

1k1c2i2ozodju5cknvxm.png

به نظر می رسد شرکت LucasArts در حال کار بر روی یک عنوان معرفی نشده در سبک Shooter باشد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در پروفایل LinkedIn یکی از کارکنان شرکت LucasArts، این شرکت در حال کار بر روی یک بازی AAA که تحت موتور Unreal در حال ساخت است می باشد. اطلاعات منتشر شده در LinkedIn به موضوعاتی مانند اسلحه، آماده سازی کنترل بازی برای کنترلر های کنسول ها و مواردی از این قبیل اشاره می کنند که گمان می رود مربوط به یک بازی شوتر باشند. بنا بر آنچه در این پروفایل آمده، این بازی Star Wars: 1313 نبوده و یک بازی کاملا جداگانه است. این اطلاعات همچنین در پروفایل چند تن دیگر از عوامل پروژه Star Wars: 1313 نیز وجود دارد. افرادی همچون Timothy Longo، کارگردان Star Wars: 1313 (که پیشتر بر روی چند بازی از سری Star Wars کار کرده بود) و Dominic Robilliard نیز به این پروژه اعلام نشده اشاره می کنند.

چندی پیش شرکت LucasArts چند دامین با نام Star Wars: First Assault ثبت کرد که گفته می شد مربوط به یک بازی برای ایکس باکس لایو است. علاوه بر این، ممکن است این پروژه با آگهی استخدامی که چندی پیش LucasArts برای ساخت یک عنوان اول شخص (احتمالا برای نسل بعد) منتشر کرد، مرتبط باشد.

منبع

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
امیدوارم یه Star Wars درجه یک باشه ! :D
دو تا Star Wars توی سبک FPS تجربه کردم که هر دو هم به شدت برام لذت بخش بودن.
یکی Jedi Knight: Dark Forces II بود که جو خیلی محشری داشت. البته تا آخرش نرفتم (یه جایی از بازی گیر کردم ! :D)
یکی دیگه هم Republic Commando بود که در نقش Clone Trooper ها بازی می کردیم و با این یکی هم خیلی حال می کردم. HUD جالبی هم داشت. البته اون زمان انقدر بحث امتیاز و اینا مطرح نبود که برم ببینم میانگینش 78 هست و بگم اه چه بازی داغونی ! به جاش کلی از بازی لذت می بردم ! :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
امیدوارم یه Star Wars درجه یک باشه ! :D
دو تا Star Wars توی سبک FPS تجربه کردم که هر دو هم به شدت برام لذت بخش بودن.
یکی Jedi Knight: Dark Forces II بود که جو خیلی محشری داشت. البته تا آخرش نرفتم (یه جایی از بازی گیر کردم ! :D)
یکی دیگه هم Republic Commando بود که در نقش Clone Trooper ها بازی می کردیم و با این یکی هم خیلی حال می کردم. HUD جالبی هم داشت. البته اون زمان انقدر بحث امتیاز و اینا مطرح نبود که برم ببینم میانگینش 78 هست و بگم اه چه بازی داغونی ! به جاش کلی از بازی لذت می بردم ! :D
البته شاهکار Battlefront هم تغییر دروبین به حالت FPS رو داشت. این SW کلا تو سراشیبی یک بار یکی می‌سازند عالی دفعه بعد فاجعه و برعکس.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یه Star Wars هست به اسم Rogue Squadron II که 2001 برای گیم کیوب منتشر شد و فکر کنم کمتر کشی باشه که بازی کرده باشه ! واقا جو و محیطش عالی و فضای خالص هست! دست کمی از فیلمش نداشت از اونموقع تا حالا هر از گاهی وقت کنم میرم اسکرین شات هاش رو میبینم.با متای 9 و نمره 9.4 از گیم اسپات تا تریلرهاشو میدیدم تپش قلب میگرفتم !! حیف که نشد بازیش کنیم :(
ساخته Factor 5 سبکش Simulation بود دقیقا هر چیزی که باید به عنوان یه Star War میبود رو توی خودش جای داده بود ! یه Star Wars Classic ...
یه همچین چیزی واسه نسل بعد بسازن واقا فک برانداز میشه !!!!!!!:|

Attachments

• rogueleader_790screen009.jpg
    rogueleader_790screen009.jpg
    57.3 KB · مشاهده: 18
  • rogueleader_790screen016.jpg
    rogueleader_790screen016.jpg
    42.9 KB · مشاهده: 19
  • rogueleader_790screen027.jpg
    rogueleader_790screen027.jpg
    51 KB · مشاهده: 21

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
البته شاهکار Battlefront هم تغییر دروبین به حالت FPS رو داشت. این SW کلا تو سراشیبی یک بار یکی می‌سازند عالی دفعه بعد فاجعه و برعکس.
متأسفانه Battlefront ها رو بازی نکردم. قرار بود سومین نسخه ـش توسط Free Radical ساخته بشه (فکر کنم تا یه جاهایی هم پیش رفته بود) که پروژه منهدم شد !

یه Star Wars هست به اسم Rogue Squadron II که 2001 برای گیم کیوب منتشر شد و فکر کنم کمتر کشی باشه که بازی کرده باشه ! واقا جو و محیطش عالی و فضای خالص هست! دست کمی از فیلمش نداشت از اونموقع تا حالا هر از گاهی وقت کنم میرم اسکرین شات هاش رو میبینم.با متای 9 و نمره 9.4 از گیم اسپات تا تریلرهاشو میدیدم تپش قلب میگرفتم !! حیف که نشد بازیش کنیم :(
ساخته Factor 5 سبکش Simulation بود دقیقا هر چیزی که باید به عنوان یه Star War میبود رو توی خودش جای داده بود ! یه Star Wars Classic ...
یه همچین چیزی واسه نسل بعد بسازن واقا فک برانداز میشه !!!!!!!:|
این Roque Squadron (یادم نیست II بود یا III) رو دقیقاً یادمه توی ماهـــواره می دیدم و فقط حیرت می کردم ! :D جو محشری داشت این بازی ! دقیقاً چیزی که همیشه آرزوی بازی کردنش رو توی دنیای Star Wars داشتم ، گرافیکش هم استثنایی بود.
همین الآن یه همچین عکسی رو از بازی می بینم لذت میبرم ، چه برسه به سال 2001 :

این یکی که دیگه واقعاً عجیب غریبه ! :D چطوری اینا سال 2003 همچین چیزی ساخته بودن ، خدا میدونه !

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
این Roque Squadron (یادم نیست II بود یا III) رو دقیقاً یادمه توی ماهـــواره می دیدم و فقط حیرت می کردم ! :D جو محشری داشت این بازی ! دقیقاً چیزی که همیشه آرزوی بازی کردنش رو توی دنیای Star Wars داشتم ، گرافیکش هم استثنایی بود.
همین الآن یه همچین عکسی رو از بازی می بینم لذت میبرم ، چه برسه به سال 2001 :

این یکی که دیگه واقعاً عجیب غریبه ! :D چطوری اینا سال 2003 همچین چیزی ساخته بودن ، خدا میدونه !

:(
چرا یه همچین چیزی نمیسازن آخه :(
یه همچین چیزی اونم روی گیم کیوب ؟!!! اصاً یه وضی بود اونموقع ! :d واسه همین چندبار وسوسه شدم این کنسولو بخرم ولی حیف که کلاً کنسول نینتندو تو کت من نمیره! Gamenetwork شده بود خوراک من! :d
میدونی چرا اینقدر به Lair امید داشتم؟ چون توقع داشتم یه همچین چیزی رو روی PS3 ببینم ولی متاسفانه دیدی که چی شد ... کلا نفهمیدم Factor 5 استادیوی شاخی هست ، ضایع هست ، مخوفه، یا چیه اصلا؟! :d
حیف شد بهرحال ، ولی میشه رو Star Wars 1313 حساب کرد ! خیلی بهش امید دارم . یکی از دلیل هاش اینه که Ubisoft پشت این بازی هست . هرچی از این ناشر برسه مطمعن باش چیزی جز شاهکار نیست واقا از نمایشش که یکی از بهترین نمایش های E3 بود هیرت زده شدم !!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
:(
چرا یه همچین چیزی نمیسازن آخه :(
یه همچین چیزی اونم روی گیم کیوب ؟!!! اصاً یه وضی بود اونموقع ! :d واسه همین چندبار وسوسه شدم این کنسولو بخرم ولی حیف که کلاً کنسول نینتندو تو کت من نمیره! Gamenetwork شده بود خوراک من! :d
میدونی چرا اینقدر به Lair امید داشتم؟ چون توقع داشتم یه همچین چیزی رو روی PS3 ببینم ولی متاسفانه دیدی که چی شد ... کلا نفهمیدم Factor 5 استادیوی شاخی هست ، ضایع هست ، مخوفه، یا چیه اصلا؟! :d
حیف شد بهرحال ، ولی میشه رو Star Wars 1313 حساب کرد ! خیلی بهش امید دارم . یکی از دلیل هاش اینه که Ubisoft پشت این بازی هست . هرچی از این ناشر برسه مطمعن باش چیزی جز شاهکار نیست واقا از نمایشش که یکی از بهترین نمایش های E3 بود هیرت زده شدم !!
الان لوکاس با یوبی رابطش چی هست که پشت این بازی باشه؟ولی تو این SW ها هیچ وقت شاهکار BioWare رو نمی‌تونم از لذت بازی کردنش منصرف بشم کاش ادامه‌ای هم داشت BioWare قدیما شاهکار می‌ساخت الان هم‌می‌سازه کاش امتیازچندتاشونو داشت. SW دیگه دارند همه سبکه می‌کنند حتی race هم‌آمده فقط مونده فایتینگ دیزینی تو کارهای لوکاس در صنعت گیم دخال نکنه میشه هنوز به آینده SW‌ها امیدوار بود البته اینم بگم که داستان استارکیلر می‌تونست ادامه هم پیدا کنه.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
تکمیل میکنم دو نسخه ی اول چیزی جز شاهکار نیست:|
بقیه همه تکراری اند:d

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
الان لوکاس با یوبی رابطش چی هست که پشت این بازی باشه؟ولی تو این SW ها هیچ وقت شاهکار BioWare رو نمی‌تونم از لذت بازی کردنش منصرف بشم کاش ادامه‌ای هم داشت BioWare قدیما شاهکار می‌ساخت الان هم‌می‌سازه کاش امتیازچندتاشونو داشت. SW دیگه دارند همه سبکه می‌کنند حتی race هم‌آمده فقط مونده فایتینگ دیزینی تو کارهای لوکاس در صنعت گیم دخال نکنه میشه هنوز به آینده SW‌ها امیدوار بود البته اینم بگم که داستان استارکیلر می‌تونست ادامه هم پیدا کنه.
این Star Wars شوتر نبود . تو این سبک استار وارز زیاد داریم. اکثرا هم میشه گفت تنوع خاصی درشون دیده نمیشد و اونچیزی نبود که توی فیلمهاش میدیدم (یه شباهت هایی هست کلا ولی نظر من اینه) این واقا یه سبک Simulation کمیاب از کل سری Star Wars که مستقیما شبیه سازی از روی سه قسمت کلاسیک اول فیلمش بود که خاطرات خیلی ها رو زنده میکرد ! اره کلا لوکاس ارت راه درستی رو واسه بازیهای استارز وارز در پیش نگرفت بنظر من ، اونایی هم که خوب بودن ، خوب بودن . ولی این سبک خیلی نزدیکتر به اون استارز وارزی بود که مردم اونزمان میشناختن ! یه سبک جدا با یه خط داستانی دیگه ...
در مورد Ubisoft اینجور که من یادمه فکر کنم 1313 رو همراه با Watch Dogs توی کنفرانس یوبی نمایش دادن ! ولی الان که نگاه میکنم میبینم خبری از ناشر نیست ...
خداوند رفتگان Networking شما رو هم بیامرزه .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این Star Wars شوتر نبود . تو این سبک استار وارز زیاد داریم. اکثرا هم میشه گفت تنوع خاصی درشون دیده نمیشد و اونچیزی نبود که توی فیلمهاش میدیدم (یه شباهت هایی هست کلا ولی نظر من اینه) این واقا یه سبک Simulation کمیاب از کل سری Star Wars که مستقیما شبیه سازی از روی سه قسمت کلاسیک اول فیلمش بود که خاطرات خیلی ها رو زنده میکرد ! اره کلا لوکاس ارت راه درستی رو واسه بازیهای استارز وارز در پیش نگرفت بنظر من ، اونایی هم که خوب بودن ، خوب بودن . ولی این سبک خیلی نزدیکتر به اون استارز وارزی بود که مردم اونزمان میشناختن ! یه سبک جدا با یه خط داستانی دیگه ...
در مورد Ubisoft اینجور که من یادمه فکر کنم 1313 توی کنفرانس یوبی نمایش دادن ! ولی الان که نگاه میکنم میبینم خبری از ناشر نیست ...

خداوند رفتگان Networking شما رو هم بیامرزه .
من کی گفتم شوتر هست؟گفتم داره طوری میشه فقط فایتینگش مونده.لوکاس خودش سازنده و ناشر هست چه نیازی به یوبی هست؟هر کسی آمد از این SW یک تیکه برداشت یا شاهکار تحویل داده یا عنوانی که فن‌ها رو عصبی کرد.البته BF یک نسبت وفاداری به 3 شماره SW داشت نه اینکه اون طوری باشه ولی دقیقا لوکشین‌های فیلم رو داشت ولی خوب داستانی نبود دیگه هی باید ایا تعدا مشخصی نیرو‌میکشتی یا مقعر دشمن رو تصرف می‌کردی 1313 فقط میشه به دست نبردن دیزنی بهش امیدوار بود.

---------- نوشته در 09:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

راستی سری Star Wars Jedi Knight سبکش بیشتر شوتر هست ولی مبارزه با شمشیرش TPS هست Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast عجب چیزی خوفی بود شاید هم ادامه سری Star Wars Jedi Knight باشه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
عوض اول شخص و شوترهای نوک تفنگی بهتره بیان ادامه ای بر شاهکار KOTOR اولی بسازن...
اون رو BioWare ساخت Obsidian حتی نتونست تارموی اون شاهکار رو بسازه البته از حق نگذریم متای بازیشون خوب بود ولی هیچ کس نمی‌تونه ادامه بازی‌های BioWare رو بسازه حتی استدیویی سال پیش Baldur's Gate: Enhanced Edition را ساخت نتونست مثل BioWare شاهکار خلق کنه کلا نسخه‌های بعدی که این استدیو سر بازی نباشه طلسم شده است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر