شایعه شایعه: Killzone 4 امسال برای کنسول بعدی Sony عرضه خواهد شد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

|ًٌ We're The Whites |
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,788

در یک محتوی اضافی برای Killzone: Mercenary برای کنسول دستی Vita، شرکت Guerilla Games شایعه کرده است که بازی Killzone 4 برای کنسول
جانشین Play Station 3 در حال ساخت می باشد.

به گفته ی یکی از خبرنگاران Video Gamer، شرکت Sony امیدوار است که بتواند این بازی را برای عرضه برای کنسول بعدی خود آماده سازد. همانطور که در خبرهای اخیر
خواندید، این شرکت احتمالا کنسول بعدی خود را در همایش 20 February معرفی کن، روزی که Sony از Play Station 4 صحبت خواهد کرد.

منبع #1
منبع #2

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,192
دیگه داره اعصابم خورد میشه! امروز تریلر گیم پلی The Last of Us رو دیدم، فهمیدم تا حالا چیزی بنام GAME بازی نکردم:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
15,589
نام
امین رضا
به شدت استقبال میشه!خصوصاً اگه برن سمت KZ2!!
مبارک اونایی که پولش رو دارن :( :|

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
1,114
نام
میـرعلی
قبلاً سونی تایید کرده بود که دست پخت جدید شرکت GU موسوم به کیلزون 4 ، برای نسل بعد هست . با انالیز دقیق شاید برای 6 ماهه دوم سال 2013 مناسب باشه ؛ هر چند که در اون بازی ـه ی زمانی هم دزدی بزرگ اتوموبیل عرضه می شه .
قطعاً شایعست .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,926
نام
Alireza
خدا بگم چیکارشون نکنه بابا با این وضع دلار چیکار کنیم PS4 میخوام .:d میخوام KZ بزنم فقط ..:x

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
5,172
نام
مجید
یک خبر اومده بود که میگقت قراره kilzone جدید هم 20 قبریه معرقی بشه

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,303
نام
arman
قبلاً سونی تایید کرده بود که دست پخت جدید شرکت GU موسوم به کیلزون 4 ، برای نسل بعد هست . با انالیز دقیق شاید برای 6 ماهه دوم سال 2013 مناسب باشه ؛ هر چند که در اون بازی ـه ی زمانی هم دزدی بزرگ اتوموبیل عرضه می شه .
قطعاً شایعست .
GU? :-/

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,099
نام
Afshin
گویا قراره واقعا KZ4 و موتور استورم جدید توی میتینگ سونی ، 20 فوریه ، همراه با PS4 معرفی بشن!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,303
نام
arman
اگه در اطلاع باشید سازنده ی این فرانچایز شرکت Guerrilla Games هست . به صورت مخفف 2 حرف اول رو در کامنت نوشتم .
والا تا اونجایی که ما میدونیم مخفش میشه GG

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
1,114
نام
میـرعلی
والا تا اونجایی که ما میدونیم مخفش میشه GG
من این شرکت رو GU خطاب کردم که مخفف 2 حرف اول -کلمه ی اول - شرکت هست . در هر صورت این 2 تفاوت فاحشی با هم ندارن .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,742
نام
شروین
خدا کنه سونی اینو بهمراه قابلیت کراس کنترلر برای 4 و ویتا آپدیت کنه ( حالا نگفتم GG :D حواسم نبود گفتم سونی :D )
بنده از این نشست ـشون خیلی میترسم :D احساس میکنم 2013-14 سالهای پر بازی هستند! بازیهای بزرگ ( مختص کنسولهای سونی )

Ƥ.s.Y.c.H.o

|ًٌ We're The Whites |
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,788
یک خبر اومده بود که میگقت قراره kilzone جدید هم 20 قبریه معرقی بشه
اینکار رو بکنه واقعا تفکر برتری داره..

ولی نمی دونم چرا من هنوزم تو کتم نمی ره میخواد 12 روز دیگه معرفی کنه، درسته شاید همینجا بشه اما E3 کلاس بیشتری داره :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,660
نام
Amir Ho3ein
مبارک مرفهین بی دردی که PS4 می‌تونن بخرن باشه:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟