شایعه شایعه : Ace Combat 6 برای کنسول PS3 نیز عرضه میشود !

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

QuinT

کاربر سایت
شرکت سازنده ی بازی Ace Combat 6 به هوادارن این سری بازی در کنسول PS3 اعلام کرد که احتمال عرضه شدن این بازی برای کنسول PS3 نیز هست !!! قبلا اعلام شده بود که این بازی کاملا در انحصار 360 میباشد اما حالا ...

ace-combat-6-fires-of-liberation-20070517051800395-000.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

باکس شات و تمام منابع رسمی حاکی از انحصاری بودن بازی ست ولی خب......:biggrin1: اشکالی تو مولتی شدن این بازی نمیبینم:biggrin1:.

پ.ن. احتمالا میخوان بزارن بازی رو 360 فروشش رو بکنه، بعد برای ps3 هم عرضش کن:biggrin1:.

خيلي دارم با سوني حال مي كنم چون داره كم كم حال مايكروسافت رو ميگيره:cheesygri به اميد روزي كه اين كنسول به جايگاه اصلي خودش بر گرده.

اگه قرار بود با این شایعه ها روی مایکورسافت کم بشه باید واسه سونی رویی نمیموند اخه هر هفته شایعه میشی mgs میخواد واسه 360 بیاد:laughing:

خيلي دارم با سوني حال مي كنم چون داره كم كم حال مايكروسافت رو ميگيره:cheesygri به اميد روزي كه اين كنسول به جايگاه اصلي خودش بر گرده.
زياد خوشحال نشو !!:) اين فعلا در انحصار 360 هست !! حتي ممكن هست اصلا براي PS3 نياد !!
اگه به حال گيري باشه مايكروسافت بيشتر حال سوني رو گرفته !!:)

خوب اینکه برای PS3 میاد شکی نیست برای اینکه فن بیس این بازی برند PlaySatation هست.

تازه تو فن سایت بازی خیلی ها گفتن که احساس میکنن مورد خیانت از سوی نامکو باندای قرار گرفتن و کلی هم ایمیل زدیم ما به نامکوباندای ... ولی کلاً مطمئنم که این بازی برای PS3 هم میاد.

زياد خوشحال نشو !!:) اين فعلا در انحصار 360 هست !! حتي ممكن هست اصلا براي PS3 نياد !!
اگه به حال گيري باشه مايكروسافت بيشتر حال سوني رو گرفته !!:)
زياد خوشحال نيستم چون نه اصلا از اين بازي خوشم مياد نه ps3 دارم ولي از اين خوشحالم كه مايكروسافت بالاخره يك جا متوقف ميشه و نمي تونه اينقدر الكي جلو بره.
Mgs4 هم والا تا حالا كه خدارو شكر هيچ خبري از مسوولين بازي براي اومدن اون رو 360 نشده و نخواهد هم شد.:cheesygri

زياد خوشحال نيستم چون نه اصلا از اين بازي خوشم مياد نه ps3 دارم ولي از اين خوشحالم كه مايكروسافت بالاخره يك جا متوقف ميشه و نمي تونه اينقدر الكي جلو بره.
Mgs4 هم والا تا حالا كه خدارو شكر هيچ خبري از مسوولين بازي براي اومدن اون رو 360 نشده و نخواهد هم شد.:cheesygri
من مظنورم این بود که به شایعه دلتو خوش نکن تا حالا هم چیزی از سونی ندیدیم!

اين بازي اولش time exclusive بود اما به مرور زمان كاملا انحصاري شد اگه مي خواستن از همون اول اين كارو مي كردن
در ضمن مسئولين بازي هاي انحصاري 360 جديدا زيادي از احتمالات صحبت نمي كنن فكر كنم نصفش ساختگي باشه چون تا الان يه دونشم به حقيقت نرسيده منظورمم ايناست:
lost planet
enternal sonata
bio shock
ace combat
alan awake

خوب اینکه برای PS3 میاد شکی نیست برای اینکه فن بیس این بازی برند PlaySatation هست.

تازه تو فن سایت بازی خیلی ها گفتن که احساس میکنن مورد خیانت از سوی نامکو باندای قرار گرفتن و کلی هم ایمیل زدیم ما به نامکوباندای ... ولی کلاً مطمئنم که این بازی برای PS3 هم میاد.

اگه قرار به ايميل زدن باشه كه تا الان صدبار mgs4 براي 360 اومده بود
روي اين چيزا نمي شه حساب كرد پول يه چيز ديگس:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or