شایعه کپ‌کام در حال کار بر روی بازسازی Resident Evil 4 است

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
طبق گزارش VGC، کپ‌کام دستور ساخت بازسازی Resident Evil 4 را برای عرضه در سال 2022 داده است.
RE4PC-2-1024x570-1.jpg

این بازی توسط استودیو M-Two ساخته میشود و از سال 2018 آماده توسعه این بازسازی شده‌اند. استودیو M-Two توسط اعضای سابق Platinum Games تاسیس شده است. همچنین همانند روند توسعه Resident Evil 3 Remake، استودیوهای زیر نظر کپ‌کام به M-Two کمک خواهند کرد. شینجی میکامی کارگردان نسخه‌ی اصلی بازی نیز از ساخت این بازسازی حمایت کرده ولی درخواست رهبری پروژه را رد کرده است و فقط در طول مدت ساخت مشاوره خواهد داد. M-Two به تازگی در ساخت Resident Evil 3 Remake نقش داشته است ولی تمرکز اصلی خود را برروی بازسازی قسمت چهارم قرار داده‌اند.
بازی Resident Evil 4 سال 2005 برای PlayStation 2 و GameCube عرضه شد، مدتی بعد نیز برای PC و نسل هفتم و هشتم کنسول‌های Xbox و PlayStation نیز به بازار آمد. در سال 2007 نیز این بازی برای...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
شینجی میکامی کارگردان نسخه‌ی اصلی بازی نیز از ساخت این بازسازی حمایت کرده ولی درخواست رهبری پروژه را رد کرده است و فقط در طول مدت ساخت مشاوره خواهد داد
:(:(:(:(
استاد اگر میومد تضمینی شاهکار میشد

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
اینا چرا نسخه 1 رو ریمیک نمیکنن؟ درسته یکبار ریمیک شد، اما اون ریمیک برای سال 2002 هست و 18 سال ازش گذشته
RE0 , RE1 , RE Code Veronica ارجحیت بیشتری برای ریمیک دارن تا نسخه 4. نسخه 4 در حال حاضر نیازی به ریمیک نداره و هنوز زوده. شاید چند سال دیگه ریمیک بشه بهتر باشه

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
یکی از نکات منفی که این خبر حداقل برای من داره اینه که دیگه شاهد همچین صحنه ای نخواهیم بود و احتمالا مثل بازی های قبلی سانسور میشه:|
gif0.gif

خدا کنه حداقل اون سگه رو نگه دارند. یادش بخیر hey its that dig!
لعنت به کپکام، بازی مخصوصا برای فن های قدیمی اینقدر دیالوگ ها و سکانس های خاطره انگیز داره که اگر هر کدوم رو حذف کنند قیامتی به پا میشه.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اونایی که میگن ریمیک لازمه، دقت کردین کل کامبت بازی و انیمیشن های دشمنا بر پایه کنترل بازی طراحی شده دیگه؟ :D فقط اضافه کردن یه چیز خیلی ساده مثل حرکت حین تیراندازی کل بازی رو به هم میریزه. بگذریم از تنوع محیطی و دشمنای متنوع که اینا سر‌همون ریمیک۲ و ۳ با وسعت خیلی کوچکتر از ۴ یه سری دشمنا و محیطارو کامل حذف کردن. در کل به نظر من کار شدی نیست:D کات کردن یه پیکسل از این بازی عملا به تجربه کل بازی صدمه میزنه. حالا خدا میدونه سر باس فایت ها و پازل ها چه گندی میخوان بزنن

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اونایی که میگن احتیاج به ریمک نداره تازگیا سعی نکردن بازیش بکنن همون محیط ها با همون ساختار با گرافیک و گیم پلی نسخه های باز سازی شده عالی میشه
آخرین بار همین دو هفته پیش تمومش کردم
بنظرم که طراحی و گیم‌پلی RE4 دیگه شدیدا منسوخ شده. یک بازسازی اساسی با قدرت کنسول‌های نسل بعد میتونه‌ تجربه‌ی بازی رو به شدت ارتقا بده.
من که استقبال میکنم ازین حرکت.
اگه RE4 نیاز به بازسازی داره تمام بازی های جهان نیاز به بازسازی دارن !

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
آخرین بار همین دو هفته پیش تمومش کردم

اگه RE4 نیاز به بازسازی داره تمام بازی های جهان نیاز به بازسازی دارن !
فکر میکنم شما فقط re4 بازی میکنید دوست عزیز بازی کهنه شده تنها بازی از اون د.ران که هنوز مثل بازی های مدرنه MGS 3 هستش
متن خبر فکر کنم مشکل داره بازی فکر کنم اول روی gamecube عرضه شده بود

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
482
نام
Sera
حالا که دارن می کنن،خب اینن بکنن چه اشکالی داره.ولی کاش اول ورونیکا رو می کردن اون حالش بیشتره.
Evil4 همین الانم فرمش خوبه خوب حال میده ولی خب کپکام تصمیم گرفته اول اینو بکنه.بکنه آقا ریمیک خوبی میشه.نگران نباشید بد نمی کنه نمیشه همچین بازی رو بد ریمیک کرده.سخته! متوجه اید سخته!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
حالا که دارن می کنن،خب اینن بکنن چه اشکالی داره.ولی کاش اول ورونیکا رو می کردن اون حالش بیشتره.
Evil4 همین الانم فرمش خوبه خوب حال میده ولی خب کپکام تصمیم گرفته اول اینو بکنه.بکنه آقا ریمیک خوبی میشه.نگران نباشید بد نمی کنه نمیشه همچین بازی رو بد ریمیک کرده.سخته! متوجه اید سخته!

136962

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر