شایعه - پروژه جدید Quantic Dream در E3 رونمایی خواهد شد.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

83408514952433022275.png

طبق گزارش CVG استودیو سازنده Heavy Rain فقط چند روز تا رونمایی از جدیدترین پروژه اش فاصله دارد.
دیوید کیج دوشنبه اینده در کنفرانس سونی برای رونمایی از بازی جدیدش بر روی سن خواهد رفت.یک منبع قابل اطمینان به CVG گفته که استودیو Quantic Dream بر روی دو پروژه کار می کند که هر دو برای سونی خواهد بود، اما مشخص نیست که ایا هر دو برای عرضه بر روی PS3 در نظر گرفته شده یا نه.
کیج چندی پیش گفته بود که خوشحال خواهد بود تا 5 سال اینده برای PS3 بازی بسازد.
سونی از ابراز نظر در مورد این خبر خودداری کرده است.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اما خوب مشخصه E3 بازی جدیدش هستش اما یک بو های شدیدی میاد که QD میاد E3 که رسما اعلام کنه رفتم زیر مجموعه سونی .:d

دفعه قبلی که این احساس رو داشتم SP زیر مجموعه سونی شد .:d الان در مورد QD دارم .:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه واقعیت داشته باشه که داره :D دوباره با احساساتمون بازی می‌شه با این Game.
من یادم نمیره از هر کجا بود یه PS 3 گیر آوردم که بتونم HR+Demon's souls رو بازی کنم:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یکی از استودیوهای فوق خلاق دنیاس. فقط حیف که فقط بازی هاش انحصاری میشه. اگر مولتی پلتفرم کار می کرد، فروشش قطعا خیلی بالاتر بود. واقعا حیف!

داوود جان HR رو PS3 اونم بعنوان يه بازي كه داراي يه ژانر كم طرفدار هست عالي فروخت !!!! حدود 2.5 تا 3 ميليون فروخت !! مطمئن باشيد طرفدار ها جواب دادن كه ديويد هم داره جوابشون رو ميده
yahoo_6.gif

اگر رو X360 هم میومد، یه سه میلیون تا دیگه می فروخت. یا همین Gears اگر رو PS3 هم بود، فروشش 2 برابر میشد. واقعا از این انحصار گرایی بدم میاد. البته از موقعی که PS3 رو فروختم بیشتر این حس رو پیدا کردم:d

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یکی از استودیوهای فوق خلاق دنیاس. فقط حیف که فقط بازی هاش انحصاری میشه. اگر مولتی پلتفرم کار می کرد، فروشش قطعا خیلی بالاتر بود. واقعا حیف!

داوود جان HR رو PS3 اونم بعنوان يه بازي كه داراي يه ژانر كم طرفدار هست عالي فروخت !!!! حدود 2.5 تا 3 ميليون فروخت !! مطمئن باشيد طرفدار ها جواب دادن كه ديويد هم داره جوابشون رو ميده >:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
من از HR دوزار خوشم نمیاد اما خیلی مشتاق دیدن بازی های بعدی DC هستم! شاید بخاطر اینکه دیوید کیج همیشه همه رو سورپرایز میکنه! دوست دارم ببینم اینبار چی تو کلش میگذره!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ممنون.خبر دست اولی بود.ps3 واسش انحصاری بیاد بازم خیلی بهتره ولی..؟ ! بهتر نبود از تاپیک تو قسمت اخبار قرار می گرفت؟:-/

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
امیدوارم همینطور روند قطعی شدن پروژه های تاپ ادامه پیدا کنه تا عمر مفید کنسول نسل کنونی سونی بیشتر بشود.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,979
نام
محمد امین
بازی که 100 درصد انحصاری هست

این دیوید تو این یکی دو سال خیلی از تکنولوژیهای که ساخته و میخواد بسازه حرف زده باید دید چی میخواد تو E3 تحویلمون بده..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر