شایعه نام عنوان بعدی استودیو WB Montreal فاش شد .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

به تازگی شایعه جدیدی از عنوان بعدی استودیو WB شعبه Montreal منتشر شده که به سرعت در حال دست به دست شدن است. این شایعه برای اولین بار در سال گذشته، توسط کارکنان Geeks Worldwide و یک نویسنده کمیک که بر روی این پروژه کار میکرد به گوش رسید. هویت این نویسنده همچنان ناشناس باقی مانده ولی میتوان حدس زد که Scott Snyder، نویسنده کمیک Court of Owls، شخصی است که این شایعه را برای اولین بار مطرح کرد.

بعد از انتشار کلیپی کوتاه از جانب استودیو در سالگرد 80 سالگی بتمن که شامل 4 نماد از گروه خلافکاران بازی میشد، Scott Snyder طی انتشار توییتی با متن " ارزش صبر کردن را دارد ... #bewarethecourtofowls " به این شایعات دامن زد. هر چند، این توییت اندکی پس از انتشار توسط خود او حذف شد ولی طرفداران توانستند از آن تصویری تهیه کنند.

حال شایعه جدیدی توسط فاش کننده معروف از وبسایت theGWW.com به نام New_WabiSabi منتشر شده که نشان میدهد نام عنوان بعدی این فرانچایز، Arkham Legacy خواهد بود و بازیکنان قابلیت استفاده از " تمامی " شخصیت های Batfamily را خواهند داشت.

از طرفی با توجه به اشارات استودیو و شخص Scott Snyder ، میتوان انتظار داشت که دیوان جغد ها (Court of Owls) نقش اساسی را در روند بازی ایفا کنند.

Batman Arkham Legacy، قرار بود تا نام عنوان لغو شده این استودیو با محوریت شخصیت Damian Wayne قرار بگیرد. دامنه رسمی مربوط به این عنوان در سال 2016 به صورت محرمانه توسط WB Games به ثبت رسید و در سال 2019 برای بار دوم به روز شد. با مراجعه به لینک این وبسایت، کاربر به لینک batmanreturntoarkham.com (وبسایت مربوط به دو عنوان ریمستر شده) منتقل خواهد شد که مدتی پیش از کار افتاد.

هر چند مانند همیشه باید احتمال کذب بودن این شایعات را در نظر گرفت، اما با توجه به تغییرات اخیر در وبسایت استودیو، ارسال ایمیل های تست پروژه به کاربران و همین طور فراوان شدن حجم شایعات، میتوان انتظار داشت که تا قبل از سال میلادی جدید اخبار رسمی از جانب استودیو منتشر شود.

منبع : لینک

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اجازه هست فحششون بدم؟ :|
تف تو روشون اگر باز به زودی معرفی نشه و مسخرمون کرده باشن:|
یعنی آخرشم کافیه بازیشون ناامید کننده بشه...

خواستم تگت کنم برا توییت، تازه یادم اومد که قبلا برا چنین خبرهای به طرز عجیبی همش در دسترسی:D و سریع خودتو میرسونی.:D

---------------------------------------------
#یک_نسل_گذشت:| آدم یاد پروسه ساخت آوتار 2 جیمز کامرون میفته:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خواستم تگت کنم برا توییت، تازه یادم اومد که قبلا برا چنین خبرهای به طرز عجیبی همش در دسترسی:D و سریع خودتو میرسونی.:D

---------------------------------------------
#یک_نسل_گذشت:| آدم یاد پروسه ساخت آوتار 2 جیمز کامرون میفته:D
بس که بیخود منتظرشم:| حالا بتمن ها هیچکدومشون جزو TOP10 نسل و ...م نیستن، یا فن بتمن نیستم که براش رگ بزنم...ولی خوب بازی های به شدت لذت بخشی بودن برام:D
و دلم تنگ شده برای یک تجربه جدید از بتمن... اما مسخرمون کردن:|
بدبختی اینه حتی بازی RS هم نیست بگیم قراره باز تو بازیشون انقلاب کنند و چیزای جدید اضافه کنند... ممکنه باز یه ReSkin از آرکام نایت باشه(به طور کلی مشکلی ندارم:-" ) ولی خوب یه جوزی هایپ میکنند انگار... RS داره میسازه... یا از اون بدتر انگار ND هستن یا R* :|

---

اون Blue Point هم یکم اذیت میکنه، ولی چون میدونیم بازی نسل بعدی هست و احتمالا تو مراسم رونمایی کنسکل معرفی میشه، اونجوریا رو اهصاب نیست:-" (البته شایعهدDemon's Soul بودنش هم بی تاثیر نیست، چون Soul باز نیستم:D )

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
بس که بیخود منتظرشم:| حالا بتمن ها هیچکدومشون جزو TOP10 نسل و ...م نیستن، یا فن بتمن نیستم که براش رگ بزنم...ولی خوب بازی های به شدت لذت بخشی بودن برام:D
و دلم تنگ شده برای یک تجربه جدید از بتمن... اما مسخرمون کردن:|
بدبختی اینه حتی بازی RS هم نیست بگیم قراره باز تو بازیشون انقلاب کنند و چیزای جدید اضافه کنند... ممکنه باز یه ReSkin از آرکام نایت باشه(به طور کلی مشکلی ندارم:-" ) ولی خوب یه جوزی هایپ میکنند انگار... RS داره میسازه... یا از اون بدتر انگار ND هستن یا R* :|

---

اون Blue Point هم یکم اذیت میکنه، ولی چون میدونیم بازی نسل بعدی هست و احتمالا تو مراسم رونمایی کنسکل معرفی میشه، اونجوریا رو اهصاب نیست:-" (البته شایعهدDemon's Soul بودنش هم بی تاثیر نیست، چون Soul باز نیستم:D )
سکته میکنی.اینقدر حرص نخور.
اگه معرفی بشه باید تعجب کرد. خیلی وقته قراره معرفی بشه.ترافیک امسال زیادهُمیترسم چون دیدن ترافیک زیاده. معرفی رو هی عقب انداختن تا ‍ورت نسل بعدم آماده کنن. یدفعه با هم 2021 بدن. البته اگه لانچ تایتل هم باشه.عنوان مناسبیه
یکسری کن کاش شده بود ُچون دیدم معتبر نبود نزاشتم ُنتیجه گیری این بود که کت گرل تو این عنوان نقش مهمی رو ایفا میکنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یه شایعه جدید (!) اومده که میگه بازی یه Soft Reboot هست و باقی چیزا:D

GWW Exclusive: New Batman game is a reboot; coming Fall 2020
بدم نیست این‌طوری. :D
کلاً یه مدل دیگه‌ای از بتمن باشه بدون هیچ ارتباطی با سری Arkham. با یه اتمسفر و سبک بصری متفاوت و یه Gotham جدید که معماریش با نسخه‌های قبلی فرق داشته باشه. خود بتمن (بروس وین یا یکی دیگه) و ویلین‌ها هم طراحی‌های جدیدی داشته باشن و کلاً همه چیزش بوی تازگی بده، نه اینکه دقیقاً همون حال و هوای Arkham رو بیارن وسط و فقط داستان رو از اول یه جور دیگه روایت کنن و اسمش رو بذارن ریبوت. :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فکر کنم این تاپیک محکومه که هر دفعه با یه اطلاعات غیر از معرفی خود بازی بیاد بالا:))

یه سری آرت از پروژه کنسل شده دو بازی Suicide Squad و Superman منتشر شده:D

پ.ن: ورودم رو به جمع 12000 پست تبریک میگم:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من هر دفعه که این تاپیک بالا میاد:

3eq0_dont-give-me-hope-meme-3-768x409.jpg

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
ایندفعه قبل از اینکه ببینم این تاپیک آپ شده، خبر آرت های لیک شده رو دیده بودم...برای همین گول نخوردم:D
ولی خدایی چه وضعشه آخه:| یعنی WB این تاپیک رو ببینه دلش به حالمون نمیسوزه درجا بازی رو معرفی کنه؟ :(

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اقا لایک نکنید پست اول رو خواهشا :|:D دیگه به کل از ذهنم پاک کردم مفهومی به نام WB Montreal و این پروژه مزخرف ـشون رو و هر بار که این تاپیک بالا میاد، سرم تا حد انفجار درد میگیره :|

دیگه گند ـش رو درآوردن به خدا. اینا نمیفهمن کش دادن تا یه جایی خوبه، بعدش لوس میشه. فقط منتظر یه اپیک فیل اساسی ـم که برم توییتر سر تا پاشون رو آراسته کنم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر