شایعه شایعه : عنوان مافیا 3 به زودی معرفی میشود | بازی دارای 3 کاراکتر میباشد

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
به نام خدا

به تازگی ناشر بازی های 2K یعنی Take-Two سه دامنه جدید را به ثبت رسانده است که تمامی این سه دامنه مربوط به بازی محبوب مافیا 3 میباشد که خیلی ها منتظر معرفی شدن این عنوان هستند . این طور که در عکس هایی که در زیر میباشد مشاهده می کنید گویا بازی دارای سه شخصیت به نام های Franklin,Tony و Michey میباشد . شایعه هایی مبنی بر معرفی شدن این بازی در Gamescom امسال نیز منتشر شده هست . حال باید منتظر بود و دید 2K و Take-Two چه زمانی می خواهند این بازی پرطرفدار و فوق العاده رو معرفی کنند .

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
خوش خبر باشی؛ خیلی منتظر بودم E3 امسال معرفی بشه ولی گیمزکام هم زیاد دور نیست!
ولی یه ذره خلاقیت ندارن توی اسم انتخاب کردن؟! :| اون سومی هم Mickey هست نه مایکل(شاید فکر کنی چون مایکل هست بهش میگن مایکی ولی اشتباه میکنی :d)

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
خوش خبر باشی؛ خیلی منتظر بودم E3 امسال معرفی بشه ولی گیمزکام هم زیاد دور نیست!
ولی یه ذره خلاقیت ندارن توی اسم انتخاب کردن؟! :| اون سومی هم Mickey هست نه مایکل(شاید فکر کنی چون مایکل هست بهش میگن مایکی ولی اشتباه میکنی :d)
درستش کردم . ببخشید کلا اشتباه شد فک کردم Michael هست

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نسخه‌ی اولش خیلی عالی بود :D

MHlr2.jpg

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اگه میخواد مثل مافیا 2 باشه میخوام صد سال سیاه نیاد با اون داستان ابکیش:-&.خداییش یاد نسخه اول میافتم تو اون زمان انقلابی بود برا خودش

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
يعني يكم خلاقيت ندارند چهار تا اسم جديد پيدا كنند فرانكلين و مايكي :| مطمئنم اينم يه چيزي بدتر از شماره دو ميشه
ياد مافيا به خير بهترين بازي تمام دوران گيمر بودنم لحظه به لحظه اون بازي بياد ماندني و خاطره انگيز بود يه داستان بي نقص شخصيت هاي فوق العاده و پايان بي نظير و مراحل فوق العاده جذاب واقعا شاهكار بود ولي شماره دوم يه آشغال يه تمام معنا بود داستان آبكي شخصيت اصلي بازي به شدت خشك و مسخره و از همه مهم تر تنوع مراحلش كه فاجعه بود برو ماشينتو بردار n نفر رو بكش برگرد خونت بگير بخواب :|

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
مافیا 2 خیلی فضاسازیاش خوب بود، محیط شهر برفی و خیلی حس و حال خوبی میداد.
ولی داستان خیلی بد بود! کاش رو داستانش بیشتر کار میکردن و کاش آخرش اونطوری تموم نمیشد.
بعد کنار این یک کم هم باید اصالت بازی حفظ بشه دو خیلی حالت GTA گرفته بود!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اگه این خبر واقعا درست باشه باید به حال سازنده بازی افسوس خورد :D یعنی تو این دنیا اسم قحطی بوده که اسم 2 تا از شخصیت های اصلی GTA V رو گذاشتن تو بازی؟ هر چند فکر میکنم اونی که شایعه رو راه انداخته خواسته ترول کنه! :D
===
Mafia II که اصلا خوب نبود به نظرم، فکر کنم حتی تمومش هم نکردم :D امیدوارم شماره بعدی اصلا شبیه قسمت دوم نباشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
اسما که 100٪ عوض میشه
مافیا 2 هم هرچیش بد بود فضاسازی و محیط اون زمانو عالی بازسازی کرده بود اینقدر هم که میگید بازی بدی نبود اگه به چشمه مافیا بهش نگاه نکنیم عنوان قابل قبولی بود
اگه اشتباه نکنم گفته بودن زمان بازی تو مافیا 3 دهه 60-70 میلادیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر