شایعه: سرورهای استور PS Vita، PS3 و PSP امسال بسته می‌شوند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
در حالی که چند ماه از شروع شدن نسل جدید می‌گذرد، به‌تازگی شایعه‌ای مطرح شده که از بسته شدن استورهای کنسول‌های پیشین PlayStation خبر می‌دهد. بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

کنسول PS Vita

این شایعه از طریق یک منبع از وب‌سایت The Gamer منتشر شده است. طبق این شایعه، استور PSP و پلی استیشن 3 در تاریخ 2 جولای (11 تیر)، و استور کنسول PS Vita در تاریخ 27 آگوست (5 شهریور) بسته خواهند شد. اما این موضوع برای کاربران چه معنایی دارد؟

با بسته شدن استورها، کاربران بر روی این سه پلتفرم امکان خریداری بازی‌ها و DCهای مد نظر خود را نخواهند داشت. علاوه بر این، تعداد زیادی از بازی‌های دیجیتالی پلی استیشن 1 نیز در این میان غیرقابل دسترس خواهند شد. گفته شده که شرکت Sony در پایان ماه مارچ این خبر را به‌طور رسمی اعلام خواهد کرد.

با توجه به این شایعه، اگر عنوانی بر روی PlayStation 3، PS Vita یا PSP وجود دارد که قصد داشتید آن را تجربه کنید، اکنون زمان مناسبی است تا خرید خود را انجام دهید. بازی‌های PS3 و PS Vita هم‌اکنون از طریق این لینک قابل خرید هستند.

شما در مورد این تصمیم چه فکری می‌کنید؟ آیا از بسته شدن استور این کنسول‌ها برای همیشه ناراحت خواهید شد، یا اینکه فکر می‌کنید با گذر زمان رخ دادن این اتفاق طبیعی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Continue reading...

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
در کل که خرید فیزیکی خیلی بهتر هست همین که الان بازی های سگا اصل بالای 50 یا 100 یا 200 دلار معامله می شه یا کنسول های مشابه یعنی سرمایه شما همیشه حفظ می شه یا حتی بالاترم می ره تازه بازی های فیزیکی می شه جدا جدا فروخت اما دیجیتالی باید اکانت با جاش فروخت و نمی شه تکی اقدام کرد قطعا این به ضرر مشتری هست به سود شرکت های بزرگ

Gears of war 3 ma

عضو جدید
Apr 8, 2021
2
داداشا عزیز امروز خودم رفتم دیدم اصلا بازی های ps3 دیگه تو گوگل نیست زدم گاد اف وار برا ps3 و انچارتد
نسخه رینستر برای ps4 اورد
در صورتی که قبلا می زدم میاورد
درسته که خودم فن ایکس باکس 360 و ps3 این همه ظلم کرده و ما با بازی هایی که زا انحصاری در اومدن مس افکت لیمبو ولی سونی خیلی بیشعور کنسولی که این همه بازی های خوب داره
ولی برای بازی های ارکید یه یایت هست تمام بازی های هر کنسول تقریبا داره برا ps3 تعداد 3186 بازی داره در کل
و برای 0xbox360 300 بازی ایندی و 700 و د 200 برای خود 360
ود کل 5000 برای xbox360 و برای ps3 هم در کل 3186

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
داداشا عزیز امروز خودم رفتم دیدم اصلا بازی های ps3 دیگه تو گوگل نیست زدم گاد اف وار برا ps3 و انچارتد
نسخه رینستر برای ps4 اورد
در صورتی که قبلا می زدم میاورد
درسته که خودم فن ایکس باکس 360 و ps3 این همه ظلم کرده و ما با بازی هایی که زا انحصاری در اومدن مس افکت لیمبو ولی سونی خیلی بیشعور کنسولی که این همه بازی های خوب داره
ولی برای بازی های ارکید یه یایت هست تمام بازی های هر کنسول تقریبا داره برا ps3 تعداد 3186 بازی داره در کل
و برای 0xbox360 300 بازی ایندی و 700 و د 200 برای خود 360
ود کل 5000 برای xbox360 و برای ps3 هم در کل 3186
من واقعا از این کار سونی خوشم نیومد واقعا بدم اومد ازش

Gears of war 3 ma

عضو جدید
Apr 8, 2021
2
دوستان من فن xbox360 تروفی میتونید بهتر برام توضیح بدید من Achievements میگیرم و تاحالا هیچ بازی تا اخر این جایزه هاش باز نکردم ایا تروفی برا شما فن های ps3 پول دیجیتالی برای خرید بازی میده
ناراحت نشین بازی های ارکید و دیجیتالی که اصلا نسخه دیسکیشون نیست یک سایته هست که گفتم همه بازی هارو داره
یک سوال دیگه ایا متالگیر سالد 4 میتونست رو xbox360 ساخته بشه یا نه
اخه درسته کوجیما گفته غیر ممکن ولی خب 23 گیگ که تو 4 دیسک میشه ما بازی های اینطوری داشتیم ولی میگه نه در کل نمیشه سخت افزار ضعیفه
اخه من موندم بازی که تمش زرد چرا نتونه ساخته شه احتمالا سونی گفته اینو بگه که یعنی سخت افزار ps3 پیش xbox360 خیلی قوی و فروش کنسولش بالا بره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
View attachment 202377

فشار کاربرا باعث شد سونی از حرفش برگرده

یه چیزی هم مثل مایکروسافت Free می کردن این وسط حالا که از حرفشون برگشتن :D
(کاش نینتندو هم این قدر شعور داشت Mario.35 و نسخه دیجیتالی 3D All Stars رو نگه می داشت :| )

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
(کاش نینتندو هم این قدر شعور داشت Mario.35 و نسخه دیجیتالی 3D All Stars رو نگه می داشت :| )
نینتندو قیمت بازیاش واقعا گرونه و اون واجبتره. با امولاتور باید بازی کرد تا درسی بهش داده بشه
ولی فکر میکنم کلود میاد رونینتندو و اوضاع نینتندو خیلی بهتر میشه چون ضعف نینتندو بازیای روزه.
و اونموقع دیگه کسی نمیتونه به این موجود،چپ نگاه کنه.قشنگ با اومدن کلود روش، سوار خر مراد میشه.

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نینتندو قیمت بازیاش واقعا گرونه و اون واجبتره. با امولاتور باید بازی کرد تا درسی بهش داده بشه
ولی فکر میکنم کلود میاد رونینتندو و اوضاع نینتندو خیلی بهتر میشه چون ضعف نینتندو بازیای روزه.
و اونموقع دیگه کسی نمیتونه به این موجود،چپ نگاه کنه.قشنگ با اومدن کلود روش، سوار خر مراد میشه.
حذف بازی ای که خود نینتندو رو استورش منتشر کرده و فقط هم به صورت دیجیتالی در دسترس بوده و اتفاقا هم بازی خوب و محبوبی بوده، به نظرم چیزی نیست که با هیچ سرویس ابری ای حل شه :D البته اگه ابرها به جای سرویس دهی، برن بالای سر مقر کیوتوی کمپانی ظاهر شن و صاعقه بزنن تو سر کمپانی شاید یه اتفاقی بیفته :-"

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
هورایزن زیرو داون از امروز برای 4 و 5 فری میشه

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
دقیقا همون قضیه اکسباکس و گلد اینجا هم تکرارشد دقیقا به همون شکل.
ماجرا به ما یاد داد کاربران چطور میتونن رفتارهای یک شرکت رو رصد و او رو مطابق میل خودشون تغییر بدن.

• Like
Reactions: deadkin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر