شایعه شایعه:سال 2008 کنسول X360 با درایو داخلی HD-DVD player عرضه میشود!

rezaigi2004

کاربر سایت
شایعه ای به نقل از سایت معتبر Gamestop store بیان شده مبنی بر اینکه سال آینده تکمیل ترین X360 با عرضه HD-DVD player داخلی فابریک وارد بازار خواهد شد این خبر اگر صحت داشته باشد تا مدتی دیگر برای پیش فروش در سایت Amazon.com قرار میگیرد.

x360_hd-dvd_boxw_publish.jpg

واقعا که معلوم نیست این مایکروسافت چی فکر میکنه !!!!
اگه این شایعه حقیقت داشته باشه پس تکلیف اون 10.12 میلیون کنسولی که فروش رفتن چی میشه ؟!!
مایکرو با این سیاستهاش همه رو به مسخره گرفته!
هر روز یه برنامه واسه این کنسولش داره دیگه شورشو در اورده :mad:

واقعا که معلوم نیست این مایکروسافت چی فکر میکنه !!!!
اگه این شایعه حقیقت داشته باشه پس تکلیف اون 10.12 میلیون کنسولی که فروش رفتن چی میشه ؟!!
مایکرو با این سیاستهاش همه رو به مسخره گرفته!
هر روز یه برنامه واسه این کنسولش داره دیگه شورشو در اورده :mad:
اگر اين شايعه حقيقت داشته باشه باز هم اين درايو فقط بدرد نگاه كردن فيلمهاي hd ميخوره چون در حال حاضر درايوهاي hd-dvd بخاطر سرعت پايين توانايي لازم براي اجراي يك بازيرو ندارن و ازشون براي بازي استفاده نخواهد شد خيالتون راحت;)

من موندم مایکروسافت تا پایان این نسل و ورود کنسولهای نسل بعد قراره چند نمونه 360 وارد بازار کنه !
از همون اول باید فکر این جاهاش رو میکرد و یه کنسول کامل و بدون نقص وارد بازار میکرد تا مجبور نشه اینقدر...

من موندم مایکروسافت تا پایان این نسل و ورود کنسولهای نسل بعد قراره چند نمونه 360 وارد بازار کنه !
از همون اول باید فکر این جاهاش رو میکرد و یه کنسول کامل و بدون نقص وارد بازار میکرد تا مجبور نشه اینقدر...

تشکر کردم چون گل از دهنت اومد بیرون مرسی .فکر کنم 400 نوعی بده بیرون :biggrin1:

در ضمن دوست عزیز من جناب خانم یا اقای mh_kindkiller همینایی که نوشتی تو یک پاسخ میزدین مربوط به یه بحث میشه . تازه واردین موردی نیست .

اگر اين شايعه حقيقت داشته باشه باز هم اين درايو فقط بدرد نگاه كردن فيلمهاي hd ميخوره چون در حال حاضر درايوهاي hd-dvd بخاطر سرعت پايين توانايي لازم براي اجراي يك بازيرو ندارن و ازشون براي بازي استفاده نخواهد شد خيالتون راحت;)

البیه قضیه یکم عوض شده چون الان روی لپتاچ های توشیبا درایو HD DVD-R هست که میتونه HD DVD-ROM رو با سرعت 8X بخونه و به نظر نمیاد دیگه سرعت براشون مشکلی باشه
نظر به اینکه اینا شایعه کردن مایکروسافت سال دیگه میخواد اینکارو بکنه از نظر تکنیکال نباید مشکلی باشه.
به نظر من امکانش کمه مایکروسافت همچین کاری بکنه.

یه سوال
چرا هرچی شایعه میشه که اصلا معلوم نیست درسته با نه شما همتون به عنوان اعلام رسمی مایکروسافت تلقی میکنین و شروع میکنین شلوغ کردن؟

اینو 100 درصد مطمئن باشید که بازیها تا نسل بعد روی DVD9 میاد و این HD-DVD Drive هم فقط برای فیلم هست و هیچ کاربرد دیگه ای نخواهد داشت . ( هرچیزی حساب کتاب داره ، الکی که نمیان بگن از این به بعد بازیها روی HD-DVD میاد !!! )

اینو 100 درصد مطمئن باشید که بازیها تا نسل بعد روی DVD9 میاد و این HD-DVD Drive هم فقط برای فیلم هست و هیچ کاربرد دیگه ای نخواهد داشت . ( هرچیزی حساب کتاب داره ، الکی که نمیان بگن از این به بعد بازیها روی HD-DVD میاد !!! )
حرف شما درست .

ولی اگه پس فردا بازی ساز ها به خاطر کمبود فضا دیگه بازی برای 360 نساختن چی ؟

حرف شما درست .

واقعا خسته كننده است به اين چيزهاي تكراري جواب دادن .
فكر كنم يك ميليون بار در همه سايتها به اين نكته اشاره شده كه اگه فضا كم بياد ميتونن بازي را روي دوتا DVD بزنن .

ديگه بازي هر چقدر پر حجم باشه فكر نكنم مثل بازي rage باشه كه فقط ميخوام بري بخوني كه همين بافتهايي كه در بازي بكار بردن چقدر فضا لازم داره و بگفته خودشون بازي بدون فشرده سازي 80 گيگابايت حجم داره ! و جالبش اينه كه ميگن با فشرده سازي بازي را روي دوتا DVD براي PC و XBOX360 عرضه ميكنند و روي يك بلوري براي PS3 .

بازي ديگه از اين بزرگتر ميخواي .
بازم ميگم حتي بازي هايي باشن از اين بزرگتر باز مشكلي نيست همون چندتا DVD .

مايكرو بازيهاش را هيچ وقت روي hdvd نمياره اينو چند بار به طور رسمي اعلام كرده ولي اگه روزي اين اتفاق بيوفته تعريفش خيلي ساده است !! مايكروسافت ميتونه بازي ها را هم روي hddvd بزنه و هم روي dvd .
يعني كساني كه اين مدل hddvd دار را ندارند ميتونن بازي را روي چندتا dvd تهيه كنند و كساني كه دارند ميتونند روي يك hddvd تهيه كنند .يعني به غير از اين كاري نميشه كرد .
ميبيني كه جاي هيچ نگراني نيست .

كه بازم احتمال اين اتفاق كمه .

حرف شما درست .

فکر میکنم اگه جواب ندم بهتره چون دیگه همه این موضوع رو فهمیدن ببینم مگه هالو 3 روی 2 تا دیویدی نمیاد شما مشکلی توی این قضیه میبنی؟ پس خواهشا دیگه راجب این حجم بحث نکن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or