شایعه شایعه ساخت ریمستر و دنباله بازی Bloodborne باری دیگر قوت یافت

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق شایعه جدیدی که اخیرا منتشر شده، در کنار ساخته شدن ریمستر و دنباله بازی Bloodborne، ساخت پورت PC این عنوان نیز تکمیل شده و آماده عرضه است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Bloodborne

مدت زیادی است که شایعات متعددی در مورد ساخت یک ریمستر از بلادبورن برای پلی استیشن 5 و پورت شدن آن برای رایانه‌های شخصی شنیده می‌شود. مدتی پیش هم کالین موریارتی از پادکست Last Stand Media (و عضو سابق IGN) مدعی شده بود که استودیوی Bluepoint Games نه‌تنها بر روی یک ریمستر از Bloodborne در حال کار است، بلکه دنباله این عنوان محبوب را نیز در دست ساخت دارد.

حال این شایعه توسط یک اینسایدر دیگر یعنی نیک بیکر، یکی از موسسان XboxEra نیز مطرح شده است. بیکر که در ماه‌های اخیر موارد مختلفی از سونی را به‌درستی فاش کرده، در پادکست اخیر خود گفته او هم از منابع خود چنین چیزی شنیده و بلوپوینت گیمز در حقیقت ریمستر و دنباله بلادبورن را می‌سازد. نیک بیکر همچنین اضافه کرد که ساخت پورت PC نسخه اول نیز تکمیل شده است.

بلوپوینت گیمز سال گذشته ریمیک بازی Demon's Souls را برای PS5 عرضه کرد و مدتی پیش، توسط سونی خریداری شد. این استودیو پس از خریده شدن اعلام کرد که آن‌ها بجای یک بازسازی، بر روی «محتویات اوریجینال» کار خواهند کرد. البته رئیس بلوپوینت گیمز در صحبت‌های خود هیچ اشاره‌ای به IP جدید نکرده است.

در هر صورت، همان‌طور که گفته شد پیش از این نیز در یک سال اخیر شایعات گوناگونی در مورد ریمستر Bloodborne به گوش رسیده که بسیاری از آن‌ها چندان هم صحت نداشته‌اند. البته از طرف دیگر، نیک بیکر نیز در چند وقت اخیر سابقه خوبی در خصوص لو دادن اطلاعات مربوط به پلی استیشن دارد و باید دید آیا سونی در آینده‌ای نزدیک با این IP کاری خواهد کرد یا خیر.​

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
Bloodborne II رسما نیكی و پرسشه...
ولی خیلی دوست دارم بازی تك نسخه ای بمونه... به جاش یه ip جدید با ستینگ و فرمول جدید و كمی متفاوت، مثل خود بلادبورن نسبت به سولز یا سكیرو میساختند...
به نظرم خیلی خفن تر میشد (بر مبنای تمدن های فراموش شده بومیان امریكا مثلا 8->یا اصن خود فرامسافور این حركت رو میزد:-":-" )
نمیدونم.. شاید در حال حاضر ساخت ادامه برای بلوپوینت راحت تر باشه...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دیدن ادامه ای برای بازی بلادبورن آرزوی هر سولز بورن فنی هست. ولی امیدوارم داستان و دنیای بازی هم به اندازه شماره 1 قوی بمونه و مثه دارک سولز از لحاظ داستان بازی افت نکنه
همونطور که داستان دارک سولز1 تو یه نسخه تموم شد داستان بلادبورن هم یک نسخه ای بود و هر جور بخوای ادامش بدی باید خیلی روش وقت بذارن ( این وقتو برا دارک سولز نذاشتن ولی امیدوارم برای bb2 بذارن حداقل)

.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
بلوپوینت رو منتفی می دونم چون یه لیک حقیقی داریم که اجازه نمی ده این مورد بلوپوینت تایید بشه، امسال یکی از مهمترین آنونس ها که از زبون Eabha McMahon لیک شده و حقیقیه، بنظر یک ریمیک از یک بازی بزرگ برای PSــه، مشخصا اسم ریمیک که میاد از بلوپوینت بهتر وجود نداره براش، از اونجایی که موسیقی ایرلندی هم داره کلا شایعه ساخت نسخه بعدی BB2، حداقل تا مدت ها توسط بلوپوینت رو منتفی میکنه
"چند سال بود که من اجازه نداشتم در مورد آن صحبت کنم چون همه چیز مخفیانه بود. اما سونی قرار است این بازی، که بازی بزرگی نیز است را در کریسمس معرفی کند و من نام آن را شنیده‌ام و قطعه ما که به زبان ایرلندی است در آن خواهد بود"

ولی از سمت دیگه شایعه همکاری FS با سونی برای یک بازی انحصاری دیگه از چند هفته پیش داغ شده، اوایل نسله و تنور شایعات داغ داغ، مشخصا سونی نمیاد همزمان نسخه ریمستر بازی رو معرفی کنه و پشت بندش نسخه بعدی رو آنونس کنه و فکرم نمی کنم BB2 فعلا در مرحله پروتوتایپ هم باشه، بخاطر آنونس و ریلیز بازیاشون، اگه سونی خبر برگذاری PSX رو تایید کرد میشه اطمینان حاصل کرد که مگاتن هایی رو می خواد نمایش بده، ولی اگه بهTGA منتهی بشه آنونس ها، همون بازی با تم موسیقی سلتیک (ایرلندی) سرانجام نمایش بزرگشه

آخرین ویرایش:

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دیدن ادامه ای برای بازی بلادبورن آرزوی هر سولز بورن فنی هست. ولی امیدوارم داستان و دنیای بازی هم به اندازه شماره 1 قوی بمونه و مثه دارک سولز از لحاظ داستان بازی افت نکنه
همونطور که داستان دارک سولز1 تو یه نسخه تموم شد داستان بلادبورن هم یک نسخه ای بود و هر جور بخوای ادامش بدی باید خیلی روش وقت بذارن ( این وقتو برا دارک سولز نذاشتن ولی امیدوارم برای bb2 بذارن حداقل)

.
دقیقا منم همش به همین فکر میکنم، اما خب اگه کامل واقع بین باشیم، من لحظه ای نمیتونم متصور بشم که تیمی مثل بلوپوینت بتونه روی چیزی کار کنه که هم رده گولاخ ترین اثر میازاکی قرار بگیره. ولی خب از یه طرف دیگه هم میدونم که دارم خیلی عجولانه و احساسی نظر میدم :D چون این بندگان خدا تاحالا چیزی جز ریمستر و ریمیک نساختن که بخوایم کیفیت کارشون رو تو ساخت بازی جدید بسنجیم. حداقل میدونیم که از بعد فنی به شدت قوی ظاهر میشن و احتمالا این وسط کلی پلیر جدید رو جذب دنیای بلادبورن میکنن.
ولی از سمت دیگه شایعه همکاری FS با سونی برای یک بازی انحصاری دیگه از چند هفته پیش داغ شده، اوایل نسله و تنور شایعات داغ داغ، مشخصا سونی نمیاد همزمان نسخه ریمستر بازی رو معرفی کنه و پشت بندش نسخه بعدی رو آنونس کنه و فکرم نمی کنم BB2 فعلا در مرحله پروتوتایپ هم باشه، بخاطر آنونس و ریلیز بازیاشون، اگه سونی خبر برگذاری PSX رو تایید کرد میشه اطمینان حاصل کرد که مگاتن هایی رو می خواد نمایش بده، ولی اگه بهTGA منتهی بشه آنونس ها، همون بازی با تم موسیقی سلتیک (ایرلندی) سرانجام نمایش بزرگشه
اگه فرض بگیریم همه این ادعاهای افراد مختلف درست باشه، شایعات همکاری فرام و سونی کلا همه چیز رو پیچیده تر میکنه. چون طبق همین شایعه ها (که اتفاقا یکیشون از طرف همین نیک بیکر بود) اون بازی انحصاری PS5 که فرام سافتور داره میسازه اصلا بلادبورن نیست. سوالی که پیش میاد اینه که چطور میشه سونی هم بلادبورن 2 رو بخواد، هم با فرام سافتور برای یه بازی انحصاری قرارداد ببنده ولی در نهایت بلادبورن 2 رو بده دست بلوپوینت گیمز. :|:D حالا این وسط ممکنه مسئله دیگه ای وجود داشته باشه، مثلا اینکه شاید میازاکی/فرام سافتور خودشون علاقه ای به ساخت دنباله بلادبورن نداشته باشن اما بخوان دوباره با سونی همکاری کنن.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دقیقا منم همش به همین فکر میکنم، اما خب اگه کامل واقع بین باشیم، من لحظه ای نمیتونم متصور بشم که تیمی مثل بلوپوینت بتونه روی چیزی کار کنه که هم رده گولاخ ترین اثر میازاکی قرار بگیره. ولی خب از یه طرف دیگه هم میدونم که دارم خیلی عجولانه و احساسی نظر میدم :D چون این بندگان خدا تاحالا چیزی جز ریمستر و ریمیک نساختن که بخوایم کیفیت کارشون رو تو ساخت بازی جدید بسنجیم. حداقل میدونیم که از بعد فنی به شدت قوی ظاهر میشن و احتمالا این وسط کلی پلیر جدید رو جذب دنیای بلادبورن میکنن.
اینکه بلوپوینت بیاد و روی bb2 کار کنه از لحاظ گرافیک فنی و انیمیشن و ....... فوق العادست. ولی باید قبول کرد تو هر بازی خود میازاکی بالا سر بازی یا قسمتی از بازی نبوده اون بازی فرام لنگیده.
دارک2 که کل بازی می لنگید / سکیرو داستانش چون دستپخت خود میازاکی نبود می لنگید(در حد اون یکی بازیاشون تاثیر گذار نبود) / دارک 3 هم که عملا داستان بازی ته کشیده بود و بیشتر فن سرویس و یه چیز درهم برهم بود.

خلاصه که بازی از فرام موندگار میشه که خود میازاکی از جون و دل برا همه بخشاش مایه بذاره و کشش هم ندن (دارک سولز1 و بلادبورن برای همین موندگار شدن که داستان کش پیدا نکرد و تو همون یه نسخه اغاز شد و به اوج رسید و تموم شد)

.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حالا این وسط تهیه کننده بلادم رفته نینجا تئوری و اصلا شاید بازی فرام یه چیز دیگه‌ست و بلوپوینت و نینجا دارن بلاد دو می‌سازن. احتمالا باید تا تابستون سال دیگه که رسما یه چیزی معرفی کنن صبر کرد یا شایعات دقیقتری بیاد.
NT استودیوی مایکروسافته
این تیم نینجا و نینجا تئوری رو ملت تا ابد با هم اشتباه میگیرن. :D :))

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من داشتم ردیت رو میخوندم، ظاهرا نیک منبع حرفاش رو با ادمین های اونجا در میون میذاره و اونا هم تاییدش میکنن. از اون طرف ادمینه گفت که ریمستر و پورت الان 7 ماهه که آماده هستن و دلیل کاملا موجهی داشته که تا حالا عرضه-ش نکردن. الان هم که نزدیک ER هستن و یه خرده اوضاع به هم ریخته.

و اینکه همونطور که فکر میکردم، اگه دقت کنین گفته شده: پورت PC، ریمستر و نسخه دوم. یعنی 3تا چیز کاملا مجزا. یعنی اینکه نسخه PC احتمالا همون نسخه اوریجینال PS4 باشه با فریم ریت 60 به بالا، نسخه PS5، ریمستر شده نسخه PS4 هست و از نسخه PC جداست. و نسخه دوم که کلا یه بازی جدیده.

یعنی پورت PC، ریمستر نیست/:)

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
من داشتم ردیت رو میخوندم، ظاهرا نیک منبع حرفاش رو با ادمین های اونجا در میون میذاره و اونا هم تاییدش میکنن. از اون طرف ادمینه گفت که ریمستر و پورت الان 7 ماهه که آماده هستن و دلیل کاملا موجهی داشته که تا حالا عرضه-ش نکردن. الان هم که نزدیک ER هستن و یه خرده اوضاع به هم ریخته.

و اینکه همونطور که فکر میکردم، اگه دقت کنین گفته شده: پورت PC، ریمستر و نسخه دوم. یعنی 3تا چیز کاملا مجزا. یعنی اینکه نسخه PC احتمالا همون نسخه اوریجینال PS4 باشه با فریم ریت 60 به بالا، نسخه PS5، ریمستر شده نسخه PS4 هست و از نسخه PC جداست. و نسخه دوم که کلا یه بازی جدیده.

یعنی پورت PC، ریمستر نیست/:)
ببین اگه چیزی که نیک بیکر گفته ۱۰۰ درصد درست باشه آره، ولی خب این رفیقمون مثلا قبل معرفی رسمی گفته بود که محتویات اون نسخه کارگردان گوست او سوشیما یه چیز تو مایه های آنچارتد لاست لگسیه. که صد البته اینطور نبود و بازی کلا به صورت یه جا عرضه شد. :D برای همین میگم شاید واقعا منبع درست و حسابی داشته باشه ولی ممکنه که تک تک جزئیات داخل حرفاش درست از آب در نیان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر