شایعه شایعه : دو بازی جدید از سری Silent Hill در حال ساخت است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Silent-Hill.jpg

طبق گزارشی جدید، نه تنها یک بازی Silent Hill در شرکت Konami در حال ساخت است، بلکه بازی دیگری از این سری، در حال توسعه است.
متاسفانه جزئیات قابل توجه دیگری فاش نشده اند، ولی به نظر می رسد که این پروژه احتمالا سالهاست که در حال پیش رفتن است. و بیانگر عرضه این بازی ها، نه تنها بر روی پلی استیشن 5، Xbox Series X و PC بلکه، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و اگر سخت افزار آن اجازه دهد، نینتندو سویچ هم است.
این گزارش از طرف AestheticGamer (کاربر توییتر) می آید، یک افشاگر (leaker) مشهور که در گذشته، خبر های دسته اول قابل اطمینانی را گزارش داده است.
AestheticGamer در توییتر نوشت:

فکر می کنم میتوانم در این مورد صحبت کنم. اشاره می کنم که چنتا بازی Silent Hill در حال ساخته شدن هستند. شرکت Konami نزدیک به دو سال پیش با توسعه دهنده های بسیاری ارتباط برقرار کرد تا ایده های خود را برای ساخت دو بازی Silent Hill بدهند، بازی اول، نقش یک ریبوت را برای این فرانچایز بازی می کند...

Continue reading...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
اتفاقا origins و home coming و down pour بد نبودن ولی books of memories فاجعه بود
همه شون رو بازی کردم و تموم کردم و همه شونم فقط اسم سایلنت هیل روشون بود
هوم کامینگ از بقیه قابل تحمل تر بود به نسبت اونم شخصیت اصلیش خیلی ضعیف طراحی شده بود
نکته قوتش گرافیک خوبش بود مخصوصا فیزیک که با تبر میشد درها رو شکوند مثلا
داون پور یه کپی مسخره از جیمز ساندرلند بود شخصیت اصلیش مثلا. شدیدا مشکلات فنی هم داشت پر از افت فریم و...
اریجینز یه آدم لال. جو بازیشم خیلی خسته کننده بود بزور تا آخر رفتم.
از لحاظ طراحی دنیا و شخصیتهای فرعیم که حرفشو نزن
شترد مموریز فقط اوایلشو رفتم اونم شباهتی به سری اصلی نداشت متاسفانه

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,397
نام
مسلم
اتفاقا origins و home coming و down pour بد نبودن ولی books of memories فاجعه بود
چه جالب، من اصلاً یادم نبود اینا هم جزو سری سایلنت هیل بودن، شعنی همشون رو هم به غیر از داون پور بازی کرده بودم:))
واقعاً تفاوت چهار شماره اول با شماره های بعدی زمین تا آسمونه.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
امیدی که قطعا نیست به کونامی ولی خب همین که یه نفسی به این سری بدن و نزارن اسمش فراموش بشه برای من که عاشق این سری بازیم خودش کلی.
از یه چیزی که خیلی می ترسم اینه که بیان بخاطر طرفداری زیادی که از P T شد یه سایلنت هیل اول شخص بدن بیرون.
==========================
چهار شماره اول و البته اورجینز رو کنار بزاریم ( ادم لال!!!خسته کننده؟ یجوری می گید انگار هنری تو قسمت چهارم کلی دیالوگ داشت مثلا)
هرچی می خوان بسازن امیدوارم حداقل به down pour نزدیک تر باشه تا home coming .((استارت همه بدبختی ها هم سر همین home coming خورد بازی داستانش تو دیوار روایت بدتر از داستان گیم پلی که بازی رو اکشن کرده بود، به زور هم عناصر اصلی سایلنت هیل رو توش جا داده بودن)). والا down pour با تمام مشکلاتش حداقل یه داستان ساده روایت خوب داشت.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
اگه میدونستم حرفام به گوششون میرسه یک چیز دیگه میگفتم:|

انصافا به عنوان یه فن دل شکسته سری:D دارم میگم که این کونامی لعنتی یه کاریم کرده که دوست دارم فقط یه Silent Hill رو بازی کنم! حتی اگر شبیه به Homecoming باشه :|

• Sad
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
انصافا به عنوان یه فن دل شکسته سری:D دارم میگم که این کونامی لعنتی یه کاریم کرده که دوست دارم فقط یه Silent Hill رو بازی کنم! حتی اگر شبیه به Homecoming باشه :|
اینکه سری زنده شه خوبه ولی خب اگه راه اثری مثل MGSurvive ادامه بده همون ساخته نشه بهتره.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
در تاریخ ‎January ‎31, ‎2019 اکانت پلی استیشن اینو توییت کرد منم برا یادگاری ازش اسکرین‌شات گرفتم ولی جایی برای گذاشتنش ندیدم اینجا بد نیست بزارم بالاخره
بیستمین سالگرد انتشارش بود اون روز

128003

DyQIIMzXQAAme9Y.jpg

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
خدا کنه حتی ریمیک هم نکنن
دوستان انگار کونامی رو هنوز نشناختن. یه کالکشن ریمستر از سایلنت هیل نسل قبل بیرون داد رسما گند زد. وای به حال اینکه ریمیک کنه.
این IP فراموش شه بهتر از اینه که با بازی های دره پیت اسباب خنده شه.

• Like
Reactions: P!nk Panter

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
خدا کنه حتی ریمیک هم نکنن دوستان انگار کونامی رو هنوز نشناختن. یه کالکشن ریمستر از سایلنت هیل نسل قبل بیرون داد رسما گند زد. وای به حال اینکه ریمیک کنه. این IP فراموش شه بهتر از اینه که با بازی های دره پیت اسباب خنده شه.
خدا کنه حتی ریمیک هم نکنن دوستان انگار کونامی رو هنوز نشناختن. یه کالکشن ریمستر از سایلنت هیل نسل قبل بیرون داد رسما گند زد. وای به حال اینکه ریمیک کنه. این IP فراموش شه بهتر از اینه که با بازی های دره پیت اسباب خنده شه.
کونامی آدم با استعداد زیاد داره اکثر اونایی که رو متال گیرها کار کردن تو کونامی هستن هنوز نمیدونم چرا خروجی خوبی نمیده مخصوصا تو این ده سال یعنی از ۲۰۱۰

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
کونامی آدم با استعداد زیاد داره اکثر اونایی که رو متال گیرها کار کردن تو کونامی هستن هنوز نمیدونم چرا خروجی خوبی نمیده مخصوصا تو این ده سال یعنی از ۲۰۱۰
هر آدم با استعدادی بوده از اونجا فرار کرده یا طبق سیاست های مسخره اونا باید بازی بسازه
بعد مگه خودش میخواد بسازه؟ قرارداد میبنده با یه استدیو درجه دو و سه میده اونا راحت خرابکاری کنن مثل Downpour
نهایتا مثل تمام سایلنت هیلهای فرعی میان کپی میکنن از شماره های قبل، بدون فلسفه کله هرمی رو مثلا ول میدن توش، یه افکت مه و چند تا هیولا و لوکیشن بیمارستان و زندان و حاصل کارم میشه یه کپی مضحک. چهار تا شماره اصلی کجا کپی بود؟
به هر حال برای من که فن قدیمی سایلنت هیل بودم و اخبارشو دقیقا پیگیرم روشنه حتی ریمیک هم نمیتونه بسازه. اصلا به امید اینکه نفس جدید بدن و... نباشید، اون نفس جدید که با متای زرد باشه ارزش نداره
عرضه ریمستر کردن دو تا دونه سایلنت هیل رو هم نداشتن ریمیک واقعا نامعقوله. اگه میبینید کپکام ریمیک میزنه اون داستانش فرق داره و کارش رو بلده. من الان حتی به SE هم شک دارم بتونه ریمیک خوبی از FF VII دربیاره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,293
نام
مــاکــان
تولید فیلم جدید Silent Hill تأیید شد
silent-hill-movie.jpg

christophe gans که نسخه 2006 ساخته بوده دوباره برگشته و علاوه بر کار روی نسخه سینمائی "فیتال فریم" داره روی نسخه دیگه ای از سایلنت هیل هم کار میکنه.
اگه یادمون باشه سایلنت هیلی که گانز ساخته میشه گفت بهترین فیلمی هست که از روی دنیای بازیها ساخته شده.

شمارو نمیدونم اما من با این تاییدهای اخیر (2نسخه از بازی توسط کونامی و حالا این فیلم) نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت.
کمی عجیب هست برام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر