شایعه شایعه : آیا Watch Dogs در این تعطیلی عرضه می شود؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid! Y nada más!
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,395
e492o0qhd3th5htzr6ad.jpgآی پی شرکت Ubisoft با نام Watch Dogs، فاقد تاریخ عرضه ی مشخصی می باشد و فقط ذکر شده که این بازی امسال برای PC, Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.

طبق گزارشی که امروز در سایت Katoka نوشته شد، یک شخص فاش کرده که این بازی برای تعطیلات این فصل عرضه خواهد شد. همچنین می گوید که این بازی برای تمامی کنسول های
خانگی از جمله Xbox 360 , PS3 و پلتفرم PC عرضه خواهد شد و مثل اینکه ساخته شدن آن برای کنسول های نسل آینده نیز به تایید خواهد رسید.

سایت Katuka در نوشته خود به All Home Console ( تمامی کنسول های خانگی ) اشاره نموده است، این می تواند نشان از هر چیزی باشد.

در این باره سایت VG247 ایمیلی را خواهد فرستاد.


منبع #1
منبع #2
 

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid! Y nada más!
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,395
امیدوارم با همون گرافیکی که داخل e3 نشون دادن برای pc بیاد.

یه سوال توی E3 پیش اومد، که امکان نداشت این بازی روی کنسول های این نسل انجام شده باشه، با عقل جور در نمیاد، اونم کی Ubisoft، البته خب توی Fc3 تا حدودی قدرت گرافیکی رو نشون داد
ولی خب دلیل قانعی نیست، باز R* یا مثلا CD Project بود باز یه جیزی ....

بهر حال تنها یک پاسخ داشت، که این بازی بر روی PC داشت اجرا می شد، و اون PC باز طوری نمایش می داد که انگار با دسته دارد بازی می کند، شاید هم کنسول نسل بعدی دست Ubi هست =))


ولی در اینجا پرچم PC با اقتدار بالا رفت ... :x
 

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
9,559
این بازی که من دیدم روی کنسول های این نسل نابوده با اون فیزیکی که داره باید گزاشتش با کنسول های نسل بعد بازی کرد
 

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان


دو تا پوستر از این بازی لیک شده که در یکی از آن ها عبارت Available on All Home Consoles وجود داره که نشان دهنده این است که این بازی بر روی کنسول‌های خانگی عرضه خواهد شد. اما خب دقیقاً معلوم نشد که کنسول‌های خانگی چی هستند اما G4TV گفته که: "Watch Dogs یک ماجراجویی نسل بعدی است و احتمال دارد که در نسل بعد عرضه شود." البته این‌ها فقط حدسیات است.
یک نوشته‌ی Power Up Rewards Exclusive هم در پوستر دیده می‌شه که نشان دهنده‌ی این است که این عکس از سوی خرده فروشی Gamespot (شعبه آمریکا) منتشر شده‌است.
 

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
قول شرف میدم این بازی دو حالت بیشتر نداره :

1- برای نسل بعد عرضه میشه اونم تازه چندین سال بعدش .

2- میره که به خاطره ها بپیونده !
 

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
این بازی اگه قرار باشه با این بلند پروازیاش برا این نسل بیاد ی عنوان نصفه نیمه ناقص بی سروته بیشتر نمیشه با امکانات کنسولای کنونی!اما اگه نسل بعدی باشه میشه بهش امیدوار بود!;-)
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر