شایعه شايعه: Resident Evil5 فقط براي PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
در برخي محافل خبري بازي هاي كامپيوتري اين روزها اعلام شده است بازي Resident Evil5 به طور انحصاري براي PS3 منتشر خواهد شد. اما مسوولين كپكام به طور صريح و واضح اعلام كردند بازي همچنان براي 360.PS3 خواهد بود.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
شایعه:از دوباره این شایعه را افتاده که res5 برای ps3 اختصاصی هست-البته این شایعه ...

شایعه:از دوباره این شایعه را افتاده که res5 برای ps3 اختصاصی هست-البته این شایعه نمیتونه واقعیت داشته باشه چون capcom اعلام کرده که بعد از این بازی هاشو مولتی پلتفرم میزنه
ولی امکان داره تو ژاپن فقط رو ps3 بیاد چون 360 تو ژاپن تقریبا مرده و اگه سونی یکم بجنبه میتونه لااقل تو ژاپن اونو انحصاری بکنه
نظر شما چیه؟

لینک خبر

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من فکر کنم شایعه هست.... :cheesygri

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
کپکام اگه میخواس یه بازی اختصاصی واسه Ps3 بزنه همون Dmc 4 رو واسه Ps3 اختصاصی نگه میداشت .
تازه وقتی کپکام خودش صراحتا اعلام میکنه که Re 5 واسه هر 2 کنسول Ps3 & X360 میاد شما دیگه نباید به این شایعات بی پایه و اساس توجه کنید ;)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
دقیقا"

این شایعه مثل اینه که شایعه درست کنی بگی DMC 4 انحصاری PS3 ه. چیزی که تایید شده دیگه عوض شدنش بعیده. این شایعه هم حتما توسط یه فنبوی سونی درست شده.

However, Capcom has itself refuted the allegations, saying the reports were erroneous and that the title will, as announced, be released on the PS3 and 360.

Capcom خودش این خبرو رد کرده ... نگران نباشین!

;)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
!!!!!!!!!!!!!!
مگه قرار بود برا پی اس 2 بیاد که میگید اون چی؟

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
عجب شایعه ای شد؟فکر کنم مایکرسافت انقدر پول به این شرکت های بازی سازی بده تا بازیهای ps3 رو از انحصار ی بودن در بیار:-"

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
شايعه اي جديد بيش نيست.
اگر قرار بود اين اتفاق بيفته تو e3 اعلام مي كردن نه حالا:confused:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
از این خبرا نیست :laughing:
اصلا امکانش نیست کاره یک عده افراده سود جو هستش;)

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
می گم بالاخرهMICROSOFT تا کی می تونه هی پول بده و هی بازی انحصاری کنه و بازی از انحصار ps3 در بیاره؟
اومد تا موقع انتشار RE مایکروسافت ور شکست شد و به sony گفت بیا پول بده به من من این بازی برای xbox360 نمی زنم:laughing::laughing::cheesygri(حال کردی توهم) به هر حال امانش هست که برای ps3 انحصاری شه(1%)

zax030

کاربر سایت
Feb 15, 2007
208
نام
میلاد
وای اگه این شایعه برعکس بود ، چی میشد ،

بعضی ها میومدند و میگفتند آره امکان داره مایکروسافت با خرج کردن و پول دادن این

عنوان رو انحصاری برای xbox360 دربیاره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اره دیگه:lol:. جدیدترین و با کیفیت ترین دمو از این بازی که کاملا Real-time رندر شده همین حالا تو Marketplace هست ( توجه کنید فقط در marketplace ) حالا امدن این اراجیف رو دارن به خورد ملت میدن. این بازی از روز اولی که خبر ساختش اعلام شد به صورتی مشترک برای Xbox360 و ps3 بود ( دقیقا در TGS 05 ).

ولی امکان داره تو ژاپن فقط رو ps3 بیاد چون 360 تو ژاپن تقریبا مرده و اگه سونی یکم بجنبه میتونه لااقل تو ژاپن اونو انحصاری بکنه
نظر شما چیه؟
1. این مسئله هیچ ربطی به سونی نداره.
2. انحصاری بودن در ژاپن هم از خود این شایعه خنده دار چیزی کم نداره ( قبلا این رو شنیده بودم ).
3. اگر یه ورژن کلا ژاپنی از بازی وجود داشت، و با توجه به فروش نسبتا خوب ps3 نسبت به Xbox360 ، این حرف شاید کمی با واقعیت جور در میامد.
4. در این بازی فقط از زبان و زیرنویس انگلیسی استفاده شده که در واقع نوید ریجن فیری بودن رو میده.
حالا اگه فرض کنیم فروش نسخه 360 بازی در ژاپن 1 به 3 باشه به نسخه پلی سه، باز هم سود داره برای Capcom. درضمن وقتی بازی اعلام شده مشترک هست نمیشه که بازی رو انحصاری منطقه ای در بیارن. مثلا بیان در امریکای شمالی برای 360 انحصاری کنن و در ژاپن انحصاری ps3 .
پیروز باشید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
انقدر داستان درست نکنید. این شایعه هم مسخره ترین شایعه ای بوده که تا حالا شنیده بودم. بازی ای که چند هفته پیش توی کنفرانس خود مایکروسافت به صورت رسمی نمایش داده می شه مگه می شه فقط برای ps3 بیاد؟

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
انقدر داستان درست نکنید. این شایعه هم مسخره ترین شایعه ای بوده که تا حالا شنیده بودم. بازی ای که چند هفته پیش توی کنفرانس خود مایکروسافت به صورت رسمی نمایش داده می شه مگه می شه فقط برای ps3 بیاد؟

من هم موافقم
خوب راسته میگه دیگه ! وقتی توی کنفرانس Microsoft به طور رسمی اعلام شده دیگه بحثتون واسه چیه؟!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر