شايعه : اطلاعات جديد از LA Noire

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
lanoire_delay.jpg

- اين بازی يه بازی Free Roaming ه که توش Los Angeles سال 1947 به صورت دقيق بازسازی شده.
-گفته شده Team Bondi حتی يه طراح لباس استخدام کرده که درباره ی لباس های اون زمان تحقيق کنه تا بازی طبيعی باشه.
-در کنار داستان اصلی بازی ، ماموريت های جانبی هم وجود داره که دقيقاً از روی case های واقعی درست شده که از روزنامه های اون زمان بيرون کشيده شده.
-يه US Marine نقش بزرگی تو داستان داره.

گفته شده اين بازی به خاطر مشکل کمبود فضا مسلما برای 360 نخواهد اومد.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
درود
فکرنکم بیشتر از Lost odyssey بیشتر حجم داشته باشه ;).

پ.ن. این بهونه ها قدیمی شده. چیز جدید باید روکنن.
شما چیزی از سبک بازی می دونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad:
سبک این بازی به گفته دوستان شبیه gta هستش و اگر نتونند نقشه بازی و موتورش را توی یه dvd جا بدند دیگه فکر نمی کنم بتونن کاری انجام بدند.

پس همیشه با اطلاعات برو جلو.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من فكر ميكنم كه اين ميتونه همون بازي اي باشه كه قراره rockstar براي ps3 انحصاري بسازه نظر شما چيه توي gs هم فعلا زده برا ps3

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
این خبر که بازی به صورت انحصاری برای کنسول سونی است خیلی وقت هست که اعلام شده و نیازی به دلیل و مدرک نداره.....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
من فكر ميكنم كه اين ميتونه همون بازي اي باشه كه قراره rockstar براي ps3 انحصاري بسازه نظر شما چيه توي gs هم فعلا زده برا ps3
نه LA Noir ربطی به اون بازی نداره و توی خبری که راجع به اون بازی بود گفته شده که یه بازی دیگه هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اگر قراره به بازی رو انحصاری بکنن که خیلی چیز ساده ای هست، دلیل و مدرک و برهان احتیاج نداره اقا. خیلی راحت مگن فلان بازی برای فلان کنسول انحصاری ست. اینکه بگن چون حجم فرمت 360 کمتره، ما این بازی رو برای ps3 انحصاری میکنیم یکم مسخره ست.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
سبک بازی adventure:love:. چه ربطی به gta داره؟ رو هر چنتا dvd هم بخوان میتونن بزنن
ولی وقتی انحصاریه زور که نیست:(
بله به گفته اینجاسبک بازی ادونچر هستش.اما تا اونجایی که من می دونم (فکر کنم توی سایت هم بهش اشاره شده)توی بازی مثل gta شهری را طراحی کردند.

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
بله به گفته اینجاسبک بازی ادونچر هستش.اما تا اونجایی که من می دونم (فکر کنم توی سایت هم بهش اشاره شده)توی بازی مثل gta شهری را طراحی کردند.
یعنی تو بازی های دیگه(GTA4,AC,...)برای X360 شهر طراحی نشده است.:-"
من ماندم وقتی RE5 می آید چه چیز هائی که نخواهیم شنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر