شایعه شايعة:mgs4 مولتي پلتفرم مي شود ، عرضه بازي در ماه مارچ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BlackCat

کاربر سایت
سايت Kotaku به نقل از آقاي Fumiaki Tanaka از مسوولين كونامي اعلام كرد:
-بازي MGS4 در ماه مارچ 2008 منتشر مي شود.
-به علت محبوب بودن بازي و براي فروش بيشتر بازي مولتي پلتفرم خواهد شد.
-تاريخ انتشار دقيق بازي در TGS امسال اعلام خواهد شد.

------------------------
لطفا تا حرفي از مولتي پلتفرم شدن اينجا ديد جنگ راه نندازيد.

ای بابا نیومد می ریم تو کلوپ بازی می کنیم. مگه چند تا بازی انحصاری هست؟من که شخصا فقطmgs و gow رو دوست دارم.اونایی هم که ps3 دارن یه دقتی کنن می بینن فقط دو سه تا بازی 360 خیلی تو چشمن .اونا رم میشه تو کلوپی جایی بازی کرد. این همه بحث نداره که. برین با هر کنسولی که دارین حال کنین:biggrin1:

Assassin's Creed و Devil May Cry4 اول تو نمايشگاه ها اعلام شد كه جزو عناوين انحصاري PS3 هستند اما بعد از چند ماه زرتي براي 360 و PC اعلام شد !! :laughing:

اين خوب اومدي !! :laughing:
این 2 بازی اون موقع که خبر مولتی پلتفرمشون اومد اولای کارشون بود konami چندبار تاکید کرده که عنوان انحصاریه ps3
konami وضعیتش با capcom و ubisoft فرق داره .ubisoft که همیشه بیشتر بازی هاش مولتی پلتفرم هستش .کپکم هم چند وقته بدجوریه جو مولتی پلتفرم گرفته و از ps3 هم کمی دور شده

مطمئن باشید که نمیاد و اگه بیاد ۲۰۰۹ میاد
تا کی هی میخواید یه تاپیک باز کنید تا هی پست الکی بدید
یا میاد یا نمیاد ( اگه بیاد میرم Atari میخرم )

این 2 بازی اون موقع که خبر مولتی پلتفرمشون اومد اولای کارشون بود konami چندبار تاکید کرده که عنوان انحصاریه ps3
konami وضعیتش با capcom و ubisoft فرق داره .ubisoft که همیشه بیشتر بازی هاش مولتی پلتفرم هستش .کپکم هم چند وقته بدجوریه جو مولتی پلتفرم گرفته و از ps3 هم کمی دور شده
يعني Konami هر چي بگه همونه ؟؟ صبر ميكنيم ببينيم چقدر به قولش عمل ميكنه ! ;)

مگه residentevil4 رو يادتون نيست كه شينجي ميكامي گفته بود اگه اين بازي براي ps2 بياد من گردن خودم رو ميزنم؟! ولي بالاخره ديديم اومد با اين كه يكسال بعد اومد ولي بالاخره اومد mgs4 هم به طور حتم براي 360 مياد ولي الان نميان اعلام كنن كه اگه بگن كه سوني بيچاره ميشه و بايد دره شركتو ببنده مطمئن باشيد وقتي فروش خودش رو رو ps3 كرد بعدش رو 360 هم خواهد آمد...صبر داشته باشيد.

ای بابا نیومد می ریم تو کلوپ بازی می کنیم. مگه چند تا بازی انحصاری هست؟من که شخصا فقطmgs و gow رو دوست دارم.اونایی هم که ps3 دارن یه دقتی کنن می بینن فقط دو سه تا بازی 360 خیلی تو چشمن .اونا رم میشه تو کلوپی جایی بازی کرد. این همه بحث نداره که. برین با هر کنسولی که دارین حال کنین

کلوپی هست که ps3 & x360 داشته باشه ؟

میدونم به این تاپیک ربطی نداره . :blushing:

اگه اين بازي براي ps2 بياد من گردن خودم رو ميزنم؟!

گردنش رو زد ؟

مطمئن باشین که اگر این بازی مولتی پلتفرم بشه اولین کسی که گردنه کوجیما می زنه منم:biggrin1:

آقایون و خانوم ها....
من به شخصه بازی رو برای X360 هم Confirm کردم :laughing:
راضی شدید؟؟؟؟ من تایید کردم ;)
ول می کنید ؟؟؟ تاپیک هم به نظر من قفل بشه بهتره چون به زودی خط مقدم جبهه خواهد بود

مياد مطمئن باشيد شايد زماني كه ريليز ps3هست نياد ولي بعد از چند وقت ميگن بازي داره براي x360 و احتمالا pc پورت ميشه ميگي نه نگاه كن!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قابليت sixaxisرو هم حذف مي كنن اين كه دگه بحث نداره
در مورد حجم بازي هم راه زياد هستش اگر هم قرار باشه بياد يخش multi بازي رو يك dvdديگه ميدن بيرون مثله halo 3

خوب مشكل حل شد ديگههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
اين حرفم ديشب كوجيما تو خواب گفت:
i love xbox360 but i want port mgs on xobox 360 and windows vista

اول برام جالبه كه چقــــــــــدر بچه ها بي حوصله هستن دوم برام جالبه كه اوناييكه خودشون Ps3 دارن دوست ندارن بازي براي پلتفرمهايه ديگه بياد بابا ايول شما از خود سوني هم بدترين و آخر اينكه من فكر ميكنم بعد 1 سال يا بيشتر اين اتفاق بيفته بازم ميگم اين اخرين MGS هست پس....:cool:

• Metal Gear Solid 4's exact release date will be announced at the Tokyo Game Show.

• President Fumiaki Tanaka of Konami Digital Entertainment stated that release is likely Q4 March 2008

• President Tanaka also stated, "As we are aware of the popularity and hardware-driving power of this software franchise, going forwards we are open to taking this franchise across to other platforms."​

اين We are Open to... فلان اينجا اين معني نميده كه ما اينكارو ميكنيم. ميگه احتمالش هست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or