سیستم پیشنهادی NFS : The RUN رسما اعلام شد

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
[h=5]
ao5vtgzw3rjtmuzojcq.jpg
[/h]
Electonic Arts امروز بصورت رسمی سیستم پیشنهادی NFS: THE RUN رو معرفی کرد. همچنین این عنوان برای نصب حداقل به 18GB فضا نیاز دارد. این به این معنی هست که THE RUN روی دو DVD یا بیشتر منتشر میشود؟

4chc66ue3dg9wzxa0od8.jpg

THE RUN در تاریخ 18 NOV بروی 360/PS3/PC بصورت همزمان منتشر میشود.

• Like
Reactions: Gabit0

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
سکانسهای دکمه زنی داره که یاد آور هوی رین ( :x ) هست . به خاطر اونها هم که شده سیستم خفنی میخواد برای اجرائش ...

فکر کنم اولین بار تو shenmue این سیستم استفاده شده بود درسته ؟ یا قبل از اون هم عنوان دیگه ای هم از این سیستم درش استفاده شده بود؟ چون هرچی فکر میکنم میبینم از قبلترش چیزی به یادم نمیاد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فکر کنم اولین بار تو shenmue این سیستم استفاده شده بود درسته ؟ یا قبل از اون هم عنوان دیگه ای هم از این سیستم درش استفاده شده بود؟ چون هرچی فکر میکنم میبینم از قبلترش چیزی به یادم نمیاد.
بله یو سوزوکی (خالق شنمو) پدر QTE هست و اگر کسی بخواد QTE رو به کسی نسبت بده ، به یو سوزوکی نسبتش میده ؛ ولی خیلی سالها پیش (دهه 70 میلادی) توی بازی The Driver این سیستم بصورت محدود بکار رفته ...
ولی عنوان معروف مهم همین شنمو هست .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
چه سیستم خفنی میخواد در حد BF3 به نظرم باید بازیه غولی باشه فقط خدا کنه از قابلیت های دایرکس 11 به خوبی استفاده کنه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
خودشون رو سر کار گذاشتن.گرافیک بازی چی بوده که الکی این سیستم رو پیشنهاد دادن؟؟بازی ماشااله اپسیلونی تغییر با hot porsuit نداشته.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خودشون رو سر کار گذاشتن.گرافیک بازی چی بوده که الکی این سیستم رو پیشنهاد دادن؟؟بازی ماشااله اپسیلونی تغییر با hot porsuit نداشته.
ویدیوهاشو دیدی؟
تخریب پذیری؟
فیزیک؟
نورپردازی؟
محیطهای شهری و کوهستانی؟
برف؟ بارون ؟؟
به چه کیفیتی ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر