سیستم مورد نیاز برای اجرای DotA 2 از سوی Valve اعلام شد

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
2cffc45b98ac51b723909e5c2ebeb76a_content_large.jpg

یکی از اعضای تیم سازنده ی DotA 2 اعلام کرد که اگر سیستم شما بتواند بازی Alien Swarm را اجرا کند در اجرای DotA 2 مشکلی نخواهید داشت زیرا هر جفت این بازی ها به سخت افزاری یکسانی برای اجرا برخوردار هستند.

سیستم مورد نیاز برای اجرای DotA 2 که رسما توسط Valve تایید شده است :

DotA 2 Minimum System Requirements:

• Processor: Pentium 4 3.0GHz
  • Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista
  • Graphics: DirectX 9 compatible video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
  • Hard Drive: At least 2.5 GB of free space
  • Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

DotA 2 Recommended System Requirements:

• Processor: Intel core 2 duo 2.4GHz
  • Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista
  • Graphics: DirectX 9 compatible video card with Shader model 3.0. NVidia 7600, ATI X1600 or better
  • Hard Drive: At least 2.5 GB of free space
  • Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

GamerBook

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
فکر نمیکنم بتونه موفقیت دوتایه آیسفراگو به دست بیاره چون اولا لایسنس کرکترهارو از طرف بلیزارد نداره دوما اکثر دوتا بازا به همین دوتا خودمون عادت کردن نمونش خودم که روزی 5-6 ساعت فقط دوتا بازی میکنم ولی هیچ رغبتی به بازیهای هم سبکش ندارم.
کلا این کار از این شرکت با این سابقه خیلی زشت و چیپ بود.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
یه سوال عجیب غریب ! Dota رو کی ساخت؟ وَلو این وسط چیکارس
بی صاحاب بوده کش رفتنش؟
در اصل یه مود مردم سازه :biggrin1: بعد icefrog توسعش داد و توسعش داد تا شد این دوتا
عجب!خود جوش بوده پس
نمیدونم چرا ناخاسته فکر میکردم کاره دست بلیزارده ! چرا واقعا؟:biggrin1:
خیلی بالانس هست بدمصب یکی از ایات خداوند رو زمینه :biggrin1:
Exactly :biggrin1:
دوست عزیز این قضیه dota چیز جالبیه.
شاید خیلی* از شما*ها فکر کنید که سازنده دوتا Iceforg بوده اما سخت در اشتباهید

مپ*های دوتا برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ توسط فردی با نام مستعار Eul ساخته شد Eul بعداز ساختن این مپ دیگر به آپدیت کردن اون ادامه نداد
بعد از او فردی به اسم Steve Feak با نم مستعار GuinSoo هیرو*ها و آیتم*ها و امکانات زیادی به مپ*های دوتا اضافه کرد
در زمانی* که گوینسو کار خود را شروع کرد مردم علاقه زیادی به این مپ نداشتن Guinsoo برای زیاد کردن علاقه مردم امکاناتی به مپ اضافه کرد مثل Roshan او این اسم را از اسم توپ بولینگ خود گرفته است سپس battle.net ان را اورد. تا بتوان این بازی را به صورت Online بازی کرد
Guinsoo تا سال ۲۰۰۵ به این کار ادامه و بعد از او Icefrog شروع به اضافه کردن امکانات دیگری به دوتا کرد
جالب اینجاست که اسم ۲ سازنده قبلی* این مپ در دو آیتم به کار رفته است
و نکته دیگر این که هیچ کس icefrog را نمیشناسد و او را ندیده اند.
:|
عجب مارتنی بوده
1-2 سال پیش زیاد میرفت dota forum ولی تا حالا داستان زندگیشو نمیدونستم!
وای بر من:|:biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Daedalus

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بی صاحاب بوده کش رفتنش؟
DoTA در اصل یه مود مردم سازه :D بعد icefrog توسعش داد و توسعش داد تا شد این دوتا ! خیلی بالانس هست بدمصب یکی از ایات خداوند رو زمینه :D
نمیدونم چرا ناخاسته فکر میکردم کاره دست بلیزارده ! چرا واقعا؟:biggrin1:
چون خیلی بالانس هست بدمصب یکی از ایات خداوند رو زمینه :biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MehradCreed

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
بی صاحاب بوده کش رفتنش؟

دوست عزیز این قضیه dota چیز جالبیه.
شاید خیلی* از شما*ها فکر کنید که سازنده دوتا Iceforg بوده اما سخت در اشتباهید

مپ*های دوتا برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ توسط فردی با نام مستعار Eul ساخته شد Eul بعداز ساختن این مپ دیگر به آپدیت کردن اون ادامه نداد
بعد از او فردی به اسم Steve Feak با نم مستعار GuinSoo هیرو*ها و آیتم*ها و امکانات زیادی به مپ*های دوتا اضافه کرد
در زمانی* که گوینسو کار خود را شروع کرد مردم علاقه زیادی به این مپ نداشتن Guinsoo برای زیاد کردن علاقه مردم امکاناتی به مپ اضافه کرد مثل Roshan او این اسم را از اسم توپ بولینگ خود گرفته است سپس battle.net ان را اورد. تا بتوان این بازی را به صورت Online بازی کرد
Guinsoo تا سال ۲۰۰۵ به این کار ادامه و بعد از او Icefrog شروع به اضافه کردن امکانات دیگری به دوتا کرد

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
فکر نمیکنم بتونه موفقیت دوتایه آیسفراگو به دست بیاره چون اولا لایسنس کرکترهارو از طرف بلیزارد نداره دوما اکثر دوتا بازا به همین دوتا خودمون عادت کردن نمونش خودم که روزی 5-6 ساعت فقط دوتا بازی میکنم ولی هیچ رغبتی به بازیهای هم سبکش ندارم.
کلا این کار از این شرکت با این سابقه خیلی زشت و چیپ بود.
عزیز کل Dota 2 زیر نظر Ice Frog در حال ساخت است در اصل تهییه کننده بازی هست ;)
جالبه که این Guinsoo الان کارمند Riot Games هست

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Dota یکی از مپ هایی هست که تو نوع خودش شاهکاره. هیرو ها انقدر قابلیت های عجیبی دارن که به تنهایی میتونه واسه 1000 تا بازی دیگه الگو باشه. بازی علی رغم اینکه جزئیات پایینی داره اما به قدری رنگ آمیزیش خوبه که باز خوشایند هست. از طرفی افکت های دیدنیش اصلا نمیزاره که گیمر از نظر گرافیک بازی احساس خستگی کنه. متاسفانه اکثرا با این شاهکار آشنا نیستند.

با این حساب تجربه ی دیروز + گرافیک خوب این بازی رو به چیزی بیشتر از شاهکار تبدیل خواهد کرد.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوستانی که در مورد دوتا اطلاعاتی ندارن عرض کنم که دوتا یک بازی نیست بلکه یک مپ برای بازی قدیمی وارکرافت 3 هست. این مپ آنقدر معتاد کننده و با هیجان هست که گیمرهای آن ترجیح میدهند بجای بازیهای گرافیک بالای نسل امروزی پای این بازی بنشینند (مثل خودم که دوتا رو به بازیهای ایکس360 ترجیح میدم). میشه گفت بعد از World Of Warcraft دومین بازیه پرطرفدار شبکه ای در دنیا هست. پیچیدگی و آیتمهای مختلف هیروها و مجیکهای آنها به قدری جذاب و خلاق هست که هیچ موقع بازی تکراری نمیشود من حدود 4 ساله دوتا بازی میکنم هر روز حداقل 4 ساعت این مپ معملا هر ماه آپدیت میشود و هیروها و آیتمهایی هم به آن اضافه میشود.

سازنده مپ دوتا 4 نفر بودن که اولش مپ رو واسه تفریح خودشون طراحی کردن ولی شاید فکر نمیکردن که یه روز این مپ جهانی بشه و اسمشون سر زبون گیمرها بیفته. حالا از اون 4 نفر، طراح اصلی بازی یعنی IceFrog باقی مونده و به تنهایی داره روی مپ تلاش میکنه. آیتمهای Cyclone - Guinsoo(hex) - Buriza-do Kyanon به اسم 3 نفر دیگر نامگذاری شدند ولی IceFrog خودش آیتم نداره. چند بازی هم از روی دوتا به تقلید ساخته شده است ولی موفقیت دوتا رو کسب نکرده اند.

حالا شرکت Valve هم که دیده این بازی واقعا داره فراگیر میشه IceFrog سازنده اصلی مپهای دوتا رو به همکاری دعوت کرده است تا این بازی رو به نسخه یک بازی مستقل و جدا از Warcraft 3 به سر انجام برساند. این بازی امسال عرضه خواهد شد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
Dota بدون شخصیت های بلیزارد محکوم به شکست ....
Valve=Cheap
اگه چیپ نبود این کارو نمیکرد .... دلیل محبوبیت Dota فقط مپ بالانس نیست ... اون کرکتر ها و ظاهرشون و Spell هاشون رو اقای Icefrog که نساخته ... همشون رو بلیزارد ساخته اقا ورداشته گذاشته تو مپ ... چند وقت پیش خوندم که مسئولان بلیزارد هم بسیار تعجب کرده بودن که یه شرکت با کلاسی مثل Valve اومده این کارو کرده و گفتن Dota جزئی از خوانواده Blizzard هست و این کار Valve زیاد جالب نبوده و ما سعی میکنیم این مسئله رو حل کنیم .
اگه از من بپرسین میگم 100% حق با بلیزارده و Valve میتونست این اقای عرب(ایس فراگ) رو استخدام کنه یه بازی هم بسازن به شکل Dota ولی اسمش یه چیز دیگه باشه .... همین اسمش رو اعصابه .... واقعا کار Cheapایی انجام دادن.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سیستم مورد نیاز خیلی کمه ، البته بازی های valve همیشه سیستم پایینی نیاز دارن
ولی این یکی حداقل باید اندازه Star Craft II گرافیک داشته باشه

من سال پیش از از گرافیک مزخرف DOTA خسته شدم رفتم اکانت ارجینال HEROES OF NEWERTH رو به قیمت 25 تومن خریدم
همون بازی دوتاست با امکانات و گرافیک بالا ( که مهمترینش قابلیت RECONECT شدن بعد از DISCONECT شدنه )
PC_HoN_Screenshot_002.jpg

اگر دنبال یه بازی رایگان جایگزین میگردید من League Of Legends که ارسلان پیشنهاد داد رو توصیه میکنم

league-of-legends-20091106015013931-000.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر