سگا:واکنش نسبت به Sonic 4 مانند انفجار اتمی بود!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
sonic4.jpg

brand manager سگا Ken Laboughs گفته که"Sonic 4 چیزی هست که مردم می خواهند"و واکنش طرفداران نسبت به این بازی رو به انفجار اتمی تشبیه کرده است.
وی در مصاحبه با destructoid گفته که فن ها برای این بازی از اول هیجان زده بودند.
"من فکر می کنم فن ها از ابتدا با بازی همراه شده بودند.ما فعالیتمون رو خیلی زود تو ماه سپتامبر شروع کردیم ولی این رو اعلام نکردیم که اسم بازی چه خواهد بود و اون صرفا رو Project Needlemouse نامیدیم.بعد از مدتی کوتاهی من گفتم که این عنوان یه سونیک 2D و HD خواهد بود و واکنش فن ها هم در برابر این گفته مانند یک انفجار اتمی بود."
Labough گفته که هیجان ناشی از تریلر Project Needlemouse به تیم سازنده فهماند که در راه درستی قرار گرفته اند.
همچنین گفته"همه فورا از تریلر بازی خوششان آمد و تریلر بازی محبوب ترین تریلر سگا در طول تاریخ شد البته این رکورد موقعی که من و تیم سازنده Sonic 4 رو معرفی کردیم شکسته شد.
آنونس Sonic 4 حتی از رکورد تریلر بازی هم جلوتر زد،در نتیجه همه ی ما می دونیم که تو مسیر درستی قرار گرفته ایم چون فن ها به ما گفته اند که این چیزیه که ما می خواهیم."
Sonic 4 Episode 1 قرار بود تابستان امسال عرضه بشه ولی تازگی عرضه اش به زمانی دیگر در سال 2010 موکول شد.
منبع

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بعد از بازی ساز افسانه ای و بمب های مگاتنی E3 چشممون به انفجار اتمی روشن شد.
روحشون پیشاپیش شاد

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
جدا راست میگه ! من که شنیدم داشتم بال در می آوردم !:x

اگر روی دیسک هم عرضه شه که دیگه نور الا نوره :biggrin1: ! آمین :biggrin1: .

راست میگه آقا ، فکر ما پایرت خورها هم باشید !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر