سونی: PS VR فقط برای گیمرها نیست / اجرای تمام عناوین روی PS4

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
ما باور داریم که هرکسی میتواند از محتوای سرگرمی فراهم شده روی PS VR لذت ببرد" نه فقط گیمرها بلکه افراد خیلی بیشتری میتوانند از PS VR لذت ببرند.
این یعنی امکان ارائه PSVR روی باقی پلتفرم ها وجود داره؟:-?
اگه همچین چیزی به وقوع بپیونده و سونی بخواد با Vive و Oculus رقابت کنه،به علت اختلاف قیمت فاحش، واقعا قضیه جالب میشه.
کلا مشکوکه این حرف یوشیدا.

• Like
Reactions: bazicon

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
3 تا سایز برای تصویزی که برای بازی های عادی ارائه میده در نظر گرفتند:
سونی در این باره توضیح میدهد که حالت سینمایی هدست واقعیت مجازی اش در واقع شامل 3 سایز شبیه سازی شده میباشد: 117 اینچ، 163 اینچ و 226 اینچ. بر اساس اطلاعات به دست آمده، بهترین سایز 163 اینچ میباشد، که به صورت پیشفرض برایِ تمامی بازی ها فعال است؛ اما اگر کاربران قصد تجربه کردن فضایِ بیشتری را دارند، میتوانند با بالاتر بردن سایز تصویر، از فضایِ دید بیشتری بهره مند شوند، که البته برایِ دیدن اطراف به صورت کامل در این حالت، باید سر خود را به اطراف بچرخانند.

سونی درباره کیفیت این تجربه بصری میگوید بهره بردن از بالاترین سایز ممکن در هدست واقعیت مجازی سونی، تجربه ای نزدیک به تماشایِ یک پرده بسیار وسیع سینمایی را در مقابل چشمان کاربر ایجاد میکند. همچنین اگر کاربران زمانی از پوشیدن هدست واقعیت مجازی سونی خسته شدند، میتوانند آن را به سادگی زمین بگذارند؛ در این صورت محیط بازی به صورت بسیار هوشمندی به صفحه تلویزیون مقابلشان انتقال خواهد یافت.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
من oculus رو امتحان کردم و با توجه به اینکه ظاهرا کیفیت خیلی بالاتری از PSVR ارایه میده به نظرم همه ی این محصولات بعد از موج اولیه مثل کینکت فراموش خواهند شد. VR در بهترین حالت 'باحاله' و همین. برای درازمدت همچنان تلویزیون و کنترلر تجربه ی بسیار بهتری هست

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
من oculus رو امتحان کردم و با توجه به اینکه ظاهرا کیفیت خیلی بالاتری از PSVR ارایه میده به نظرم همه ی این محصولات بعد از موج اولیه مثل کینکت فراموش خواهند شد. VR در بهترین حالت 'باحاله' و همین. برای درازمدت همچنان تلویزیون و کنترلر تجربه ی بسیار بهتری هست

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk
این با تکنولوژی های دیگه متفاوته پتانسیل موفق شدنو داره باید صبر کرد تا جا بیوفته برای همه بازی ها عمومیت پیدا کنه
دلیلشم واضحه مگه اخرین حد و نهایت دنیای گیم چیه؟
1- گرافیک به واقعیت تا جای ممکن نزدیک بشه درواع بازی های به دنیای واقعی تبدیل بشن
2- خود ما هم جزئی از گیم باشیم
3-استفاده از تموم حس ها توی بازی ( که این عمرا به نسل ما نمیخوره :D)
حالا این تکنولوژی پیشرفت اگه بکنه و جا بیوفته و شرکتا خوب ساپورتش کنن تو مورد دوم خیلی میتونه به دنیای گیم کمک کنن
تو یوتیوب ویدئو بازی هایی مثل the mansion ، asylum ، slender و ....... ببینید با اینکه کیفیت بازی های بالا نیست واقعا بازی کردنشون جرئت میخواد و چون خودتون جزئی از بازی هستید حالا فرض کنید یه بازی مثل دموی سایلنت هیلز رو با واقعیت مجازی بزنید هیهات:Dیا یه بازی ریسینگ از نمای داخل ماشین ، جبهه جنگ مثل bf و....
ایده واقعا فوقالعادست منتها باید دید چطور اجراش میکنن امیدوارم موفق بشه

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این یعنی امکان ارائه PSVR روی باقی پلتفرم ها وجود داره؟:-?
اگه همچین چیزی به وقوع بپیونده و سونی بخواد با Vive و Oculus رقابت کنه،به علت اختلاف قیمت فاحش، واقعا قضیه جالب میشه.
کلا مشکوکه این حرف یوشیدا.

نه (یا اینکه اینجوری فکر میکنم شاید در آینده رو پلتفرمای دیگه هم کار کرد ) :D

کلمه "گیمر" برا کسایی به کار میاد که به صورت حرفه ای بازی میکنن ولی این جمله ای که یوشیدا گفته یعنی حتی آدمایی که گوگولی بازی میکنن و گیمر نیست هم میتونن لذت ببرن

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
این با تکنولوژی های دیگه متفاوته پتانسیل موفق شدنو داره باید صبر کرد تا جا بیوفته برای همه بازی ها عمومیت پیدا کنه
دلیلشم واضحه مگه اخرین حد و نهایت دنیای گیم چیه؟
1- گرافیک به واقعیت تا جای ممکن نزدیک بشه درواع بازی های به دنیای واقعی تبدیل بشن
2- خود ما هم جزئی از گیم باشیم
3-استفاده از تموم حس ها توی بازی ( که این عمرا به نسل ما نمیخوره :D)
حالا این تکنولوژی پیشرفت اگه بکنه و جا بیوفته و شرکتا خوب ساپورتش کنن تو مورد دوم خیلی میتونه به دنیای گیم کمک کنن
تو یوتیوب ویدئو بازی هایی مثل the mansion ، asylum ، slender و ....... ببینید با اینکه کیفیت بازی های بالا نیست واقعا بازی کردنشون جرئت میخواد و چون خودتون جزئی از بازی هستید حالا فرض کنید یه بازی مثل دموی سایلنت هیلز رو با واقعیت مجازی بزنید هیهات:Dیا یه بازی ریسینگ از نمای داخل ماشین ، جبهه جنگ مثل bf و....
ایده واقعا فوقالعادست منتها باید دید چطور اجراش میکنن امیدوارم موفق بشه
مساله اینه که اجرا هم قابل قبول بود، خداقل تو اکولوس. ولی چیزی که مطمعمنم اینه که همه ی به سمت تلویزیون های صفحه تخت باز خواهیم گشت، باشد که رستگار شویم!
کیفیت تصویر حتی نزدیک نیست به چیزی که تو تلویزیون میبینیم. اونم تو اکولوس که ظاهرا خیلی با کیفیت تره. کلا پیش بینیه من اینه که این نیز بگزرد!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گویا استفاده طولانی مدت vr سردرد بهمراه داره برای راک استار هم فرستاده بودن خوششون نیومده بود و چیز مضخرفی دونسته بودن احتمالا این هم به سرنوشت موو و کینکت دچار بشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من فکر میکنم اینجا منظورش این هست که غیر گیمرها هم میتونن از بازی هایی که برای VR میاد لذت ببرن و یه سرگرمی برای همه هست. حالا شاید بعدا سونی VR اش رو برای PC هم بده، اما این صحبت یوشیدا به این معنی نیست.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
باتوجه به اینکه استفاده از آکلیوس که کیفیت بهتری هم داره تا PS VR سر درد و ... رو ممکنه داشته باشه . من که خیلی خوشم نمیاد
امیدوارم این مشکلاتش رو حل کنند در آینده وگرنه شاید این VR ها هم مثل کینکت به فراموشی سپرده بشند

• Like
Reactions: bazicon and jhoobin

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
هرچند همیشه این VR و اینکه خودمون توی یه بازی باشیم آرزومون بوده ولی دوره عینکهای سه بعدی و جنجالشون رو یادم نمیره و اینکه چقدر بازی سه بعدی شد (مثل آنچارتد 3) ولی واقعا غیر قابل تحمل بود و حالا هیچ اثری ازش دیده نمیشه. امیدوارم این VR به سرنوشت اون سه بعدیها دچار نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر