سونی: PlayStation خانه جدید Call of Duty است

Mr. Worldwide

کاربر سایت
call-of-duty-black-ops-3.jpg

سونی به تازگی توانسته است با بستن قرار دادی گوی سبقت را از مایکروسافت برای اولین بار درمورد محتوای انحصاری کلیه نقشه های «COD» برباید.

«تری آرک» سازنده بازی اعلام کرده است که بتای مولتی پلیر بازی Black Ops 3 در ماه آگوست به صورت انحصاری برای PS4 در دسترس خواهد بود.

«اندرو هوس» مدیرعامل سونی در مورد این معامله بیان کرد:
«پلی استیشن دیگر خانه جدید COD هست.»
قرار داد نقشه های انحصاری بازی برای اولین بار در سال 2007 از بازی Call of Duty 4: Modern Warfare برروی Xbox شروع شد، به نظر الان همه چیز برعکس شده و باید منتظر دسترس دارندگان PS4 به نقشه ها و بتای مولتی پلیر بازی بود.

Call of Duty: Black Ops 3 در 6 نوامبر برای PS4,Xbox One و PC عرضه می شود و نسخه Xbox 360 و PS3 این بازی نیز در دست توسعه است.

منبع

بنظر من جز بدترین نمایش های E3 بود و از لحاظ گیم پلی شباهت کمی به نسخه های قبلی Black Ops داشت !
بیشتر شبیه به نسخه دوم Advanced Warfare بود تا نسخه سوم Black Ops.

اکتی اینقدر COD بده تا کلا ژانر شوتر نابود کنی!!!!:|

یه نگاه به بازی های دیگه بندازی متوجه میشی چقدر COD آشغاله!

مثلا Doom ببین چه گیم پلی سریع و جذابی داره+گرافیک بالا!

حالا COD میپری رو هوا شلیک میکنی میبینی کلی کیل گرفتی!

وقتی تو کنفرانس مایکرو نشونش ندادن مشخص بود یک ساخت پاخت هایی انجام گرفته اما مهم نیست چون بازیش در آستانه نابودی هست! مطمعنا فروشش امسال نسبت به سال قبل کمتر خواهد بود.

خودم متنفرم از این بازی ولی به هرحال این اتفاق خیلی سود برا سونی و فروش کنسولش خواهد داشت!
دوتا شوتر پرفروش رو کشونده طرف خودش BF و BO3

نسل قبل مایکروسافت به خاطر فروش بیشتر X360 و این نسل PS4 بازم بخاطر فروش فوق العاده . کلا هر جا پول باشه، اکتی می درخشد .

پس بیاد به خاطر قیافه‌اش باهاش قرارداد ببنده؟ خوب می‌خواد سود کنه دیگه، بیزینس هست‌ها.

تو تاپیک سونی هم گفتم, امدن CoD تو کنفرانس سونی نقطه عطف برای سونیه. مایکرو کامل خلغ سلاح شده الان. اکتی کامل امده سمت سونی. موفقیت بزرگیه! میتونه این تصور که سونی شوتر نداره (و البته درسته کاملا) رو برطرف کنه! یا حداقل تا حدود زیادی تلطیف کنه. شوتر بازها بتونن به سونی اعتماد کنن بازار آمریکا کامل به تسخیر سونی در میاد.

شايد خووب نبووده باشه نمايش و اكثرا اينجا راضي نبوده باشن اما اين اتفاق بسيار بزرگي بود براي سوني و فوق العاده سود داره واسش و شايد حتي سورپرايز بود توي كنفرانسش
با توجه به اون فن بيس عظيم كه هرچي تحت نام COD بدي ميخرن سوني نونش افتاد داخل روغن :d

اما فل واقع خيلي خيلي سريع شده بازي ! يه نمايش از بخش آنلاين داشت فقطخدا بخير كنه اونجارو مخصوصا واسه كساني كه داخل ايرانن با اين نت ها :d

کاری به این مساله ندارم که از نظر مالی خیلی به نفع سونی میشه، ولی نمایش بازی تو E3 یکی از Mehـترین لحظات بود. لامصب 10 دقیقه هم بود، تموم نمیشد :دی

یکی از بدترین نمایش هارو (بعد چرندیات یوبیسافت) داشت.
این نمایش بود, نمایش DOOM هم نمایش بود که از بس جیغ و کف زدن نزاشتن ببینیم دولول چه صدایی میده

کمپین بازی افتضاح ترین چیزی بود که به عمرم دیدم ... ولی از اون طرف مولتی پلیرش یکی از بهترین چیزایی بود که دیدم ... عالی بود ... فقط امیدوارم گرافیکش بهتر باشه ... هر چند که من بازی نمیکنم کلا اول شخص خوشم نمیاد ..

مگر چیزی در حد هالف لایف یا کیلزون 2باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or