سونی: 3DS بچه بازی است!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام!
jacktretton.jpg

CEO شرکت SCE، آقای Jack Tretton اخیرا در چند مصاحبه درمورد کنسول های حاضر در بازار رقابت و سیاست سونی برای عرضه ی کنسول جدید، صحبت های جالبی مطرح کرده اند.

"اگر شما واقعا قصد دارید از یک تکنولوژی برای یک دهه حمایت کنید، در هنگام عرضه، باید پلتفرمی عرضه کنید که فراتر از حد و مرز ها باشد."

"ما الان چهار سال است که PS3 را داریم و تازه زمان برداشتن قدمهای بزرگ رسیده. ما از این به بعد از سراشیبی طولانی مدتی لذت خواهیم برد، چرا که تکنولوژی ما که در سال 2006 عرضه شد و در آن زمان فراتر از حد و مرزها بود، به طرز فوق العاده ای مناسب زمان حال است و این به وضوح در رقبای ما وجود ندارد.(در رقابت ما وجود ندارد)"

"الان ماکروسافت و نینتندو برای بروز بودن در سال 2011 و بعد از آن در حال کم آوردن هستند. منظورم اینه که، خیلی مسخره است، چرا من باید یک سیستم گیمینگ بدون هارد درایو بخرم؟ چطور چنین چیزی ممکنه؟ بله، سنسور حرکتی و بازیهای حرکتی (Motion Gaming) باحالن! اما وقتی من فقط میتونم بازوانم رو 6 اینچ حرکت بدم، واقعا چطور ممکنه حس کنم که دارم یه بازی حرکتی دقیق انجام میدم؟"

همچنین ایشان در رابطه با کنسول دستی جدید نینتندو از وصف "ابزار عالی برای سرگرم کردن بچه ها" استفاده کردند. "هیچ آدم حدودا 20 ساله ای که برای خودش احترام قائله حاضر نمیشه یکی از اونا (3DS) رو بگیره تا رو یه هواپیما بشینه! (اشاره به بازی Pilotwing Resort یکی از عناوین لانچ 3DS) یکم برای اینکار بزرگ شده!"

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
حالش خوش نیست :d :d :d
چرت و پرت فرموده! ولی شدید خبرش به درد اینجا میخوره :d تاپیک تلفات زیادی خواهد داد :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دقیقه این و اون یارو توپوله توی MS (اسمش یادم نمیاد:D) همش در حال چرت گفتنن:D
Aaron Greenberg:biggrin1:
زدی وسط دوتا ابروش:D

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نظر شخصی داده حتماً!:d
بابک جان چقدر زیادید شما!:d

برای اولی :))
برای دومی : =))
---------------------
راجب 6 اینچ خیلی هم بد نگفته ها:D (خوب چرتو پرتم گفته چون هنوز چیز خاصی برا کینکت نیومده!)
3ds هم بیخود کرده این حرفو زده!متال گیر و رزیدنت اولی هم ***دیگه؟(فکر میکنه کنسول دستی جدید میخواد بده 4 تا بازی گرافیکی روشه مثلا ترکونده؟یا میره همه شرکتا رو میخره که
بازی انحصاری براش بسارن؟)
حرفای منم زیاد جدی نگیرین:D حرفای خودتونم زیاد جدی نگیرید:D
ADIOS
&
bpd7cvt864pmpndlfdh4.gif
::d:d

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
"الان ماکروسافت و نینتندو برای بروز بودن در سال 2011 و بعد از آن در حال کم آوردن هستند. منظورم اینه که، خیلی مسخره است، چرا من باید یک سیستم گیمینگ بدون هارد درایو بخرم؟ چطور چنین چیزی ممکنه؟ بله، سنسور حرکتی و بازیهای حرکتی (Motion Gaming) باحالن! اما وقتی من فقط میتونم بازوانم رو 6 اینچ حرکت بدم، واقعا چطور ممکنه حس کنم که دارم یه بازی حرکتی دقیق انجام میدم؟"

چرا ميخندي و مسخره ميكني به نظر من كه حرفش درسته چند دليل حالا كوچيك يا برزگ هم آورده شما ميگيد ميگه نه ؟ دليل بياريد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر