سونی : گیمرهای ژاپنی آماده پذیرش بازیهای غربی هستند

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
kkcbo7u7rp7njeb30to3.jpg

(توجه :تک تک جملات خبر در متن اصلی آمده و هیچکدام ساخته ذهن بنده نیست)

Shuhei Yoshida ریاست بخش بین المللی سونی به تازگی اظهار کرده است: من باور دارم بازیهای غربی شروع به جذب گیمرهای ژاپنی به سمت خود کرده است. البته گیمرهای ژاپنی ترجیح میدهند عناوین بومی ژاپن را بازی کنند.
yoshida در مصاحبه ای با Official European PlayStation blog گفت: در حال حاضر موقعیت عنوان لانچ کنسول دستی ویتا یعنی Uncharted: Golden Abyss که به تازگی در ژاپن منتشر شده بر این نکته دلالت دارد که ما در گیمر های ژاپنی یک تغییر بزرگ را شاهد هستیم. با اطلاعاتی که ما از پیش فروش بازیها ها و همچنین میزان فروش خرده فروش ها بدست آوردیم , فهمیدیم از نظر محبوبیت بازی gulf محبوبترین عنوان و uncharted ویتا مقام دوم را در میزان محبوبیت بین ژاپنی ها دارد. من خیلی در خودم احساس غرور میکنم وقتی میبینم هر دو این عناوین ساخته استودیوهای خارجی سونی هستند.
مردم ژاپن سنت های قدیمی و بومی خود را همیشه در اولویت قرار میدهند, آنها عاشق استایل کارکتر هایی هستند که از مانگاها گرفته شده است, اما پیشرفت تکنولوژی ایجاب میکند که آنها call of duty و uncharted را هم دوست داشته باشند. مردم ژاپن کیفیت بالای این عناوین را مشاهده میکنند و به همین دلیل است که آنها پول میدهند تا هریسون فورد (کارکتر سری ایندیانا جونز) را در تلوزیون ببینند و uncharted بازی کنند.
درست است هریسون فورد در ژاپن دارای مقام بالایی در محبوبیت است.

منبع

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بابا این ها اومدن بازی برای ویتا بخرن دیدن به جز آنچارتد چیز دندون گیر دیگری نیست دیگه مجبورشدن بخرن..:d

البته با توجه به آمار فروش که حدود 325 هزار تا ویتا فروش رفته در مقابل 45 هزار نسخه آنچارت در میابیم که هنوز ژاپنی ها همون بودن که بودن..

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نمیدونم چرا همه دنیا ازcodخوششون میاد؟؟؟حتی زاپنی ها که بازی غربی پشم حساب نمیکنن ولی به این بازی جذب شدن واقعا چی داره که انقدر جذابه؟؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بابا این ها اومدن بازی برای ویتا بخرن دیدن به جز آنچارتد چیز دندون گیر دیگری نیست دیگه مجبورشدن بخرن..:d

رفیق بهت برنخوره ها اما من تا اینجا که میبینم تو هر ترد مربوط به Vita و کلا سونی که میای عادت داری یه چیزی بگی ترول کنی. یا میگی کلا طراحی Vita بدرد نمیخوره و مثل ماشین های ایران خودرو هست یا میگی فروش بازی هاش مشکوکه و یا ....

عزیزم این آمار و میزان فروش فقط برای دو روز Vita بوده و در عرض دو روز UC تونسته نزدیک 45 هزارتا بفروشه. حالا با اینکه این رقم با افزایش فروش کنسول همینطور بیشتر میشه کار ندارم اما همین فروش در شرایطی هست که عنوان بی نهایت محبوب DW تو ژاپن فروشش کمتر از UC هست! یه نگاه به فروش نسخه های قبلی بقیه بازی های داخل چارت بندازی میبینی که UC موفق شده چه عنوان های محبوبی رو کنار بزنه و جاشون رو بگیره!

کلا فروش کنسول که بره بالا و از یک میلیون رد بشه (که بزودی این اتفاق میفته) فروش UC هم فقط در داخل ژاپن میتونه راحت چند برابر بشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
رفیق بهت برنخوره ها اما من تا اینجا که میبینم تو هر ترد مربوط به Vita و کلا سونی که میای عادت داری یه چیزی بگی ترول کنی. یا میگی کلا طراحی Vita بدرد نمیخوره و مثل ماشین های ایران خودرو هست یا میگی فروش بازی هاش مشکوکه و یا ....

چرا بیخودی حرف میزنی..؟ من کی گفتم طراحیش بدرد نمیخوره..! من گفتم تغییر خاصی نسبت به مدل قبلی نداشته و 100 درصد هم درست گفتم
بازم چرا بیخودی حرف میزنی..؟ من کی گفتم فروش UC مشکوکه..! بحث سر به سمت غرب کشیده شدن بازی های در ژاپن بود که نویسنده گفته بود فروش خوب آنچارت نشانه این هست که من گفتم به خاطر نبود بازی های ژاپنی پسند و کمبود بازی این اتفاق افتاده و هنوز خصوصیات ژاپنی ها تغییر نکرده..

اینقدر بدم میاد یکی از تو کوچه بدون اینکه چیزی از مطلب بدونه فقط با دیدن نام کاربری طرف فوری 1000 تا نتیجه گیری بی منطق و بیهوده میکنه..

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اول اخرش باید بازی های جدید رو هم امتحان بکنن این ژاپنی ها نمیشه تا پایان دنیا یک سبک رو فقط بازی کنن .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چقدر مثل هم هستن بابا .
PSP+3000+PSP+Go+PS+Vita.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
یکی به من بگه اینا چه جوری میتونن اینهمه بازیهای قشنگ و جورواجورو ول کنن برن فقط بازیهای خودشونو با یه سبک خاص بازی کنن.اصلا تو مخم نمیره.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
یکی به من بگه اینا چه جوری میتونن اینهمه بازیهای قشنگ و جورواجورو ول کنن برن فقط بازیهای خودشونو با یه سبک خاص بازی کنن.اصلا تو مخم نمیره.
ژاپنی ها به دلیل شکست وحشتناک در جنگ جهانی دوم و ضربه شدید روحی که تو اون جنگ خوردن به داستان ها و فیلم ها و بازی و انیمه های واقعی خیلی علاقه کمتری داشتن اگه توجه کرده باشین تا حالا یه بازی معروف ژاپنی که در مورد ارتش ژاپن در حال یا حتی گذشته نیست و همه بازی هاشون تخیلی اند

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
ژاپنی ها به دلیل شکست وحشتناک در جنگ جهانی دوم و ضربه شدید روحی که تو اون جنگ خوردن به داستان ها و فیلم ها و بازی و انیمه های واقعی خیلی علاقه کمتری داشتن اگه توجه کرده باشین تا حالا یه بازی معروف ژاپنی که در مورد ارتش ژاپن در حال یا حتی گذشته نیست و همه بازی هاشون تخیلی اند

پس منم که عاشق بازیهاشونم.....احتمالاً ضربه شدید روحی خوردم.:d

همون بهتر که بازی های غربی رو بازی نکنن.:d

پ.ن : البته Uncharted بحثش جداست.>:d<

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

خوب تعریف ما از زیبا شناسی با ژاپنی ها یک فرق داره! اصولا گیمرها غربی خشونت و ضد قهرمان های تا خرخره مسلح رو ترجیح میدن اما ژاپنی ها شخصیت های مو سیخ سیخی بیشوئن و شونن آی!

البته اینکه ژاپنی ها اینقدر به فرهنگ خودشون وابسته هستن درسته یا خوب جای بحث داره اما صنعت گیمشون رو به گند کشیده! یه زمان بود اصلا گیم مساوی با اسم ژاپن بود و همه چیز ژاپنی بود اما الان داره قضیه برعکس میشه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
هروقت اونا فهمیدن که چرا تعداد زیادی از ایرانی ها به کله گندیده گوسفند (که توی بقیه کشورها یه چیز وحشتناک هست) انقدر علاقه دارن یا موقع رانندگی به محض دیدن عابر پیاده به جای کم کردن سرعت ماشین ، پاشون رو روی پدال میذارن و شتاب میگیرن (به سبک Carmageddon) ، ما هم معنی کارهای اونا رو میفهمیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر