سونی: هیچ نظری درباره استفاده از Region Free در PS4 نداریم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
q0rcr10t78c7u6cxm8gu.png

رئیس استدیو‌های سونی Shuhei Yoshida درمصاحبه با Famitsu اعلام کرد:

سونی می‌خواهد که اطلاعاتی در مورد Region Free در PS4 بدهد، ولی فعلا نمی‌تواند چیزی بگوید.

در سوال دیگری درمورد استفاده نکردن از Region Lock در بازی‌های PS4 آقای Yoshida پاسخ دادند:
من واقعا نمی‌توانم در حال حاضر به این سوال پاسخی دهم. ولی فکر کنم در آینده جواب این سوال را خواهیم داد.

PlayStation 4 باید Region Free باشد تا بتوان در آلمان و منطقه آمریکا بازی‌های PS4 را که مخصوص ژاپن و اروپا هستند را انجام داد. PlayStation 3 یک کنسول Region Free بود که می‌شود در آن بازی‌های مناطق دیگر را انجام داد و این موضوع هیچ گونه‌ محدودیتی را در برنداشت. این در حالی است که ایشان اجرا بازی‌های دسته دوم را در PS4 تاییدکرده‌اند، که برخلاف شایعه ثبت اختراع سونی درباره جلوگیری از اجرا بازی‌های دسته دوم بوده است و همچنین اجرا نشدن بازی‌های PS3 را در PS4.

منبع

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این ها چه گیری دادن همه چی رو بگن: "من واقعا نمی‌توانم در حال حاضر به این سوال پاسخی دهم. ولی فکر کنم در آینده جواب این سوال را خواهیم داد." ؟!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
منظورت از مسخره بازی Region Free بودن PS3 ـه ؟!؟

نه داداش !
سو تفاهم شد !
منظور دوستمون خوب بود :
یعنی میگه این مسخره بازی هایی که توی این چند ساله بنام region lock اومد سونی این کار رو نکر و گذاشت همونطوری عادی و رجین فری بماند !
با تشکر

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
منظورت از مسخره بازی Region Free بودن PS3 ـه ؟!؟
بیا بعد بگید مشکل از منه :|
ممنون از دوستان بابت پاسخ ایشون
کلا ریجن لاک اشک گیمر های ایرانی رو در آورده سر ایکس باکس اون اویل خیلی اذیت شدن

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بیا بعد بگید مشکل از منه :|
ممنون از دوستان بابت پاسخ ایشون
کلا ریجن لاک اشک گیمر های ایرانی رو در آورده سر ایکس باکس اون اویل خیلی اذیت شدن

خیر مشکل از شما نیست , جمله ایهام داشت و من یجور دیگه برداشت کردم ! امیدوارم معذرت خواهی من رو بپذیرین !:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر