سونی دوباره مورد هجوم هکر ها قرار گرفت..!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
rq974q64oxc1ekr16n2.jpg

سونی امروز بخش سرگرمی های آنلاین خود را به طور کامل تعطیل کرد و در یک آپدیت امنیتی در سایت SOE خود اعلام کرد که بعد از هک شدن شبکه آنلاین PSN اینبار نوبت به بخش سرگرمی های آنلاین رسید که مورد هجوم هکرها قرار بگرد و به نظر میرسد که اونها توانستن به اطلاعات کاربران این سایت دسترسی پیدا کنند و الان حدود 25.000.000 میلیون نفر در خطر سوء استفاده از هکر ها قرار دارن.
در ادامه اونها یک سری توسیع های امنیتی به کاربران این بخش کردن و گفتن فعلا هیچ خبری مبنی بر دسترسی هکر ها به اطلاعات کریدت کارت انها گزارش نشده و..

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دلما رحمید از دسته این سونی

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
چه بر سر اژدها داره میاد خدا میدونه:dفکر کنم هکرها قصد کردن سونی رو منهدم کنن:dمنم خودم 7دلار تو حسابم بود نامردا کش نرن:d

• Like
Reactions: TCSCELL

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چه بر سر اژدها داره میاد خدا میدونه:dفکر کنم هکرها قصد کردن سونی رو منهدم کنن:dمنم خودم 7دلار تو حسابم بود نامردا کش نرن:d
اين خيلي خوب بود =))=))

==========================

انقدر رو يه هكر بدبخت گير داد تا شاخك هاي همه هكرها رو جمبوند ..
الان هكرهاي ياهو مسنجر هم دارن زور ميزنن يه كرمي به اين سوني بريزن !!! :d

• Like
Reactions: .:Pouria:.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اخ چه حالی میده. بزار ادم شن. وا... MS و اپل هم کاملا در اختیار هکرها بودن از این کارا نکردن.فکر کنمCFW 3.6 رو خود سونی رسمی بده بیرون:))=))

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
پیشنهاد میکنم از این پس به جای واژه "سونی" از واژه "سوتی" استفاده کنید و به جای واژه خزشده اژدها ، لغت برازنده"بزمجه" رو به کار ببرید:d.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اون موقع که میگفتیم سونی نکن این کارهارو عواقب نداره یه سری ادم خوشحال برگشتند گفتند ا... سونی از حقش دفاع نکنه ؟؟؟ حالا بیاید اینم حق سونی و شما سونی اگه الان میتونه بره این هکرها که دارند ریشه به تیشه میزنند رو دستگیر کنه نه یه پسر بچه احمق که برای معروف شدن شیپور میگیره دستش !

هیچ بعید نیست که دوباره فردا پس فردا که psn اومد بالا هکر ها حمله کنند !

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
الان اینا چی چی رو هک کردن؟ psn که خوابیده! بخش سرگرمی آنلاین چه صیغه ای؟:-/

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توی این نسل کم ضرر داده بود، هکرها و هک شدن و ... هم شد قوز بالاقوز براش.
زندگی رو خیلی سخت گرفته بود، هک شدن کنسول شتری هست که دیگه خلاصه اره :D.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
هکر ها دارند سونی نابود میکنند سونی هم سیستم امنیتیش رفته بدجور زیر سوال هکر ها هروقت اراده میکنند حمله میکنند خدا به داد سونی برسه و اطلاعات کاربران PSN

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
البته اگر و کمی دورتر بیندیشیم،شایم بدون احساسات ایرانی الاصل...؛ بتونیم به این نتیجه برسیم که سونی فقط خواست از حق خودش دفاع کنه، و این فجایع گوشه ای از جامعه وحشی گری های دنیویست...

• Like
Reactions: sajjad_mabani

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
البته اگر و کمی دورتر بیندیشیم،شایم بدون احساسات ایرانی الاصل...؛ بتونیم به این نتیجه برسیم که سونی فقط خواست از حق خودش دفاع کنه، و این فجایع گوشه ای از جامعه وحشی گری های دنیویست...

اصلا این رسم این دنیاست هر کی که قدرتش بیشتره اون زور میگه قانون هم به اصصلاح ساخته شده تا زیر پا گذاشته بشه !

هکر هایی هم که با سونی الان در افتادند مثل یه گروه مافیایی هستند که یه شخصی رو کشتند شما نه میتونی از دستشون شکایت کنی نه این که باهاشون کنار بیای پس بهترین راه سکوته نه قانون ! چرا تا الان هکر ها مثلا به live حمله نکردند ؟؟؟ چون مایکروسافت نرفت دنبال شکایت و این حرفا چون میدونست بی فایدست ! مگه ما یکی 2 تا هکر داریم که با دستگیر کردنشون دیگه دنیا به ارامش برسه ؟؟؟

geo hot هم فقط به این دلیل دستگیر شد که تابلو عالم و ادم بود حتی ادرس خونشون رو هم داشتند ولی بقیه هکر ها چی ؟؟؟ اصلا معلوم نیست این هکر ها کی هستند از کجا هستند !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
عزیزان همیشه در صحنه، سرورهای SOE جزو همون سرورهای PSN هستند و بنابراین وقتی به PSN حمله شد اکانت های SOE هم در معرض خطر قرار گرفت که تازه این موضوع رو اعلام کردن.
اول از موضوع مطمئن بشید بعد به پایکوبی بپردازید.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
تا اونجایی که من می دونم soe زیر مجموعه PSN هست که قاعدتا با هک psn اونم هک شده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر