سونی در 23 اکتبر همین ماه دست به یک معرفی خواهد زد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد

logo-sony.gif

درود.

بار دیگر یک تریلر و بار دیگر یک سوال بی جواب از شرکت بزرگ سونی. در طی انتشار ویدئویی که نامش “The Reload” است و لحظاتی پیش از سوی این شرکت در سایت یوتیوب پخش شد، این سوال پیش امد که این تریلر چه چیزی می‌تواند باشد(؟)

این تریلر 16 ثانیه‌ای که ادامه تبلیغ چندی پیش "Long Live Play" این شرکت است خانمی را پشت میزی نشان می‌دهد که در حال Reload وتمیز کردن صلاح خود می‌باشد. در حال حاضر این نمایش بیانگر چیست مشخص نیست ولی در پایان سونی شما را به تاریخ 10.23.12 ماه اکتبر هدایت می‌کند.

برای دیدن این تریلر کلیک کنید.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
The Reload شاید منظورش همین Relaunch ـه و شکل ظاهریه جدیدِ PSN باشه .
پ.ن : شاید نه حتما .. الان نگاه کردم دیدم اونم تاریخش همین 23 اوکتبر ـه :|

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سونی رو من اصلا قبول نداشتم تا همین E3 2012 ،

بعد توی E3 بازی فوق العاده ی The Last of Us رو معرفی کرد عاشقش شدم

بعد کلی غصه خوردم چرا برای PC نمیاد :((

اینم مطمئنم هر چی باشه زیبا میشه چون دیگه فهمیدم توی دنیای گیم سونی پیشرفت خوبی داره ایجاد می کنه

راستی داش منبع کو ؟ :d:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
این زنه فکر کنم توی اون تبلیغ مایکل هم بود ! :D فکر نکنم خبری از بازی باشه و احتمالآ یه چیزی تو مایه های همون تبلیغ مایکل هست یا یه قابلیتی برای PS3 یا Vita که ربطی به بازی ها نداره.
یه عده هم به خاطر اون برق هایی که زده میشه میگن inFamous 3 ولی بعید میدونم اون باشه ! :D

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
اینقدر ذوق زده نشین ... قراره سونی توی 23 اکتبر قسمت PSN رو خونه تکونی کنه و تغییراتی رو تو این قسمت بده .... احتمالا این زنه هم داره تر و تمیز میکنه منظور همینه ...
اینو از خود کلمه ی The Reload هم میشه فهمید ... تاریخ هر دو هم یکی هست ... اینا همش نشونست :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
هر چي هست با همون پروژه LLP شون در ارتباطه چون حتي لوكيشنش هم به همون لوكيشن شبيه ه !
البته شايد همونطوري كه دوستان گفتن يه ربط هايي به INFAMOUS داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر