سونی به حساب جورج هاتز یک دلار واریز کرده است!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
attachment.php
آیا سونی با پرداخت 1 دلار به حساب جورج هاتز (Geohot) قصد دارد که ثابت کند وی هک PS3 را به قصد کسب درآمد انجام داده است؟!
عجیب است! به نقل از سرویس خبری گزارشات حاکی از تلاش سونی برای فرستادن 1 دلار به حساب جورج هاتز -هکر متهم به هک PS3- میباشد و سونی از این کار قصد داشته که ثابت کند ایشون بخشش های مالی دریافت کرده است.
به هرحال خود شخص جورج هاتز هرگز درخواست بخشش مالی نکرده است.
برای اطلاع کسانی که میخواهند بدانند سونی چرا باید اینکار را بکند؟ اینکه اگر جورج هاتز برای درآمد کنسول PS3 را هک میکرده است، این عمل سونی میتواند راه جدیدی برای قوت بخشیدن به اتهام سونی علیه وی باز کند.
سونی به چه کارها که دست نمیزند!
منبــــــع

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
فک کنم چند جا دیگه هم خوندم.اصلا هر کاری میکنه خوب میکنه
شایدم میخواسته با این کارش ازش تشکر کنه:D

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
چه جالب :d:d مث اينكه اعصاب واسش نمونده اين سوني :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سونی دست به چه کارها که نمیزنه :D

به نظر من که این شکایت های سونی به جای نمیرسه

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
منم این خبر رو پریروز همینجا خوندم،این خبر شایعه ای که تو فرومها به راه افتاده و کوچکترین پایه و اساسی نداره!
شایعات خنده دارتر از اینم هست که برای نمونه یکیش اینه که می گن سونی لحظه به لحظه فروم های مربوط به هک و PS3 رو چک می کنه!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این سونی داره هر کاری علیه این هک PS3 می کنه.
خداییش من خیلی خندم گرفت خبر رو خوندم. یه کار عجیب از سونی.
میشه گفت اصلیترین دلیل سونی در واقع اثبات این بود که این هکر به خاطر پول این کار رو کرده. (دنیا رو چه دیدین شاید از طرف فرد یا افراد با یه پول کلان دست به هک PS3 زده).

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
اره فک کنم!!
تو این یه ساعته چند تا سایتو زیرو رو کردم

منم این خبر رو پریروز همینجا خوندم،این خبر شایعه ای که تو فرومها به راه افتاده و کوچکترین پایه و اساسی نداره!
شایعات خنده دارتر از اینم هست که برای نمونه یکیش اینه که می گن سونی لحظه به لحظه فروم های مربوط به هک و PS3 رو چک می کنه!
اگر نشونم بدید ممنون میشم.
من هم که توانایی پاک کردنشو ندارم.
اگر تکراریه معذرت میخوام.
مدیران رسیدگی کنند، به منبع هم سر بزنند اگر تکراری بود؛ اقدام کنند.
ممنون.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه سوال اول از همه از کجا میدونه که سونی 1 دلار ریخته ؟ سوال برام پیش امده مگه کسی میره پول میریزه به حساب یه نفر اسم میده یا این که میگه این پول از طرف سونی به شما .

دوم اگه قرار بوده با این کارش بگه که این کار رو برای پول کرده چه نیازی بوده خود سونی پول بریزه مگه احمق هستش پول بریزه بعد بگه بله من 1 دلار به حساب این شخص ریختم که بگم پول دریافت کرده .

مسخره ترین حرفی بود که شنیدم .

به نظرم داره بازار تبلیغات رو شلوغ میکنن که بگن اره ما بی گناهیم سونی میخواد ما رو له کنه ما که کاری نکردیم که PS3 بازی هاش کپی بشه ما فقط کاری کردیم که لینوکس برگرده مسخره ترین صحبت ممکن برای این که اگه اون اطلاعاتی که تو دفترچه و ... هستش رو مطالعه میکرد نصب لینوکس یه گزینه انتخابی بود نه یه گزینه اجباری برای سونی .

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
یه سوال اول از همه از کجا میدونه که سونی 1 دلار ریخته ؟ سوال برام پیش امده مگه کسی میره پول میریزه به حساب یه نفر اسم میده یا این که میگه این پول از طرف سونی به شما .

دوم اگه قرار بوده با این کارش بگه که این کار رو برای پول کرده چه نیازی بوده خود سونی پول بریزه مگه احمق هستش پول بریزه بعد بگه بله من 1 دلار به حساب این شخص ریختم که بگم پول دریافت کرده .

مسخره ترین حرفی بود که شنیدم .

به نظرم داره بازار تبلیغات رو شلوغ میکنن که بگن اره ما بی گناهیم سونی میخواد ما رو له کنه ما که کاری نکردیم که PS3 بازی هاش کپی بشه ما فقط کاری کردیم که لینوکس برگرده مسخره ترین صحبت ممکن برای این که اگه اون اطلاعاتی که تو دفترچه و ... هستش رو مطالعه میکرد نصب لینوکس یه گزینه انتخابی بود نه یه گزینه اجباری برای سونی .
منبع اعلام کرده که این موضوع در دادگاه مشخص شده است.
و گزارشات اشخاص ثالث این موضوع رو نشون میدن.
یه سر به منبع بزنید.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
حالا هم فردا هم حتما یه بمب اتم بر میداره میندازه روی سرش !! :d
بابا نکن این کارارو ! دو سه روزه سوژه خنده ما شده !!

stefy

کاربر سایت
Apr 20, 2009
42
با عرض معذرت از تمام دوستان با ادب واقعا حیفم اومد اینو ننویسم هرچند با سانسور(هرچند فقط دوستان مثل خودم بی ادب منظورمو میفهمن)
به نظر میخواد جو هاتز احتمالا جای سفت چیز کرده که حالا بوش بدجور در اومده=))

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
جدا يه كتاب جوك سر قضيه هك ps3 ميتونه چاپ بشه!:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر