سونی برنامه ای 10 ساله برای dreams یکی از پروژه های موردعلاقه Shuhei Yoshida دارد

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
117032

بدون شک هیچ رازی در علاقه خاص آقای Shuhei Yoshida رئیس استودیوهای جهانی سونی به عنوان Dreams نیست. او علاقه خود به پروژه جاه طلبانه Media Molecule را بارها در طی سالیان ابراز کرده است.
اما در مصاحبه جدیدی با playstation asia اون این عنوان را یکی از "پروژه های موردعلاقه خود تا کنون" خوانده است این جمله با ارزش از طرف مردی است که ده ها سال در صنعت کنسول سازی فعالیت می کند.

صحبت از ده ها سال تجربه آقای یوشیدا ادامه داد که سونی امید زیادی به عنوان DREAMS دارد "ما دیدگاه ده ساله برای Dreams و ادامه رشد آن به همراه community داریم" وی ادامه داد و درباره دسترسی زود هنگام صحبت کرد. که بنظر میرسید اولین قدم در این سفر است. این عنوان به بازیکنان اجازه میدهد تا خود را با ابزار آن به چالش بکشند. باهمدیگر همکاری کنند تا چیزهای جالب بسازند و بازخوردهایشان را به تیم سازنده ارسال کنند.

این نظر بسیار جالبی است چرا که این زمان بندی نشان میدهد که سونی انتظار دارد پشتیبانی از این عنوان تا زمان ps5 یا حتی فراتر از آن ادامه یابد. در حقیقت کنسول نسل بعد سونی دارای بخش بکوارد و عنوان Dreams در آن به عنوان تایتل ps4 عمل خواهد کرد اما این زمان بعدی میتواند به معنای پورت ps5 هم باشد؟ زیاد روی آن حساب باز نمیکنیم.

بنظر میرسد که سونی امید زیادی به آینده این عنوان دارد. نظر شما چیست؟آیا نظرات یوشیدا این اطمینان را القا میکند؟

منبع
Sony Has a '10 Year Vision' for Dreams, One of Shuhei Yoshida's Favourite Projects Ever

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
با توجه به چیزای که از این بازی دیدم به نظرم بیشتر از اینکه بازی باشه متور بازی سازی هستش.
واقعا ملت چیزای ساختن که واقعا دلم میخواد بازی بیاد ببینم چطور میشه باهاش کار کرد ملت خیلی بازی های باحالی ساختن.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آقا من کلش ترجمه کردم این یه تیکه آخر نفهمیدم :D
So, Sony seems to have the utmost faith in Dreams, but what do you think? Do Yoshida's comments inspire confidence? Daydream in the comments below.
ماینکرفت جدید ایا؟
خیر ماینکرفت اصلا در حدش نیست تو این خودت میتونی ماینکرفت بسازی :p

• Like
Reactions: Coma BlacK

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
Daydream in the comments below
day dream یعنی مثلا زمانی که شخص ، کنار شما حضور داره اما در ذهنش در حال رویاپردازی و خیالبافیه
مثلا شاید بشه گفت تصوراتتون ( خیالاتتون- فانتزیهاتون ) را در نظرات بنویسید .

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
day dream یعنی مثلا زمانی که شخص ، کنار شما حضور داره اما در ذهنش در حال رویاپردازی و خیالبافیه
مثلا شاید بشه گفت تصوراتتون ( خیالاتتون- فانتزیهاتون ) را در نظرات بنویسید .
اینجاشم میخواستم بدونم ولی منظورم این بخشش بود Do Yoshida's comments inspire confidence?

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
اینجاشم میخواستم بدونم ولی منظورم این بخشش بود Do Yoshida's comments inspire confidence?
فکر کنم تقریبا اینطوری میشه " ایا نظرات یوشیدا اطمینان را القا میکنه ؟" یا " ایا نظرات یوشیدا اطمینان بخشه ؟ "

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
از اول مشخص بود که دریم بیشتر یک محیط برای بازیسازیه.... تا بخاد ی بازی باشه...
تا الان هر چی بازی انجام دادی بسه... حالا میتونی خودت بازیتو بسازی... اونم با راحت‌ترین و بکارترین ابزاری که تو این زمینه وجود داره...
مدیا مولکول با دریمز نشون داد که خلاقیت حدو مرز نداره... و بهترین مکان رو هم برای گیمرا فراهم کرده تا ذهنیتِ شونو بسازن و به اشتراك بزارن

خيلي وقته دريم معرفي شده و تو كل اين زمان تيم سازنده فقط دارن ابزار به بازي اضافه ميكنن... يعني چي بشه وقتي نسخهٔ کامل بازی منتشر بشه...

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
از اول مشخص بود که دریم بیشتر یک محیط برای بازیسازیه.... تا بخاد ی بازی باشه...
تا الان هر چی بازی انجام دادی بسه... حالا میتونی خودت بازیتو بسازی... اونم با راحت‌ترین و بکارترین ابزاری که تو این زمینه وجود داره...
مدیا مولکول با دریمز نشون داد که خلاقیت حدو مرز نداره... و بهترین مکان رو هم برای گیمرا فراهم کرده تا ذهنیتِ شونو بسازن و به اشتراك بزارن

خيلي وقته دريم معرفي شده و تو كل اين زمان تيم سازنده فقط دارن ابزار به بازي اضافه ميكنن... يعني چي بشه وقتي نسخهٔ کامل بازی منتشر بشه...
گویا قراره که مدلهایی رو که تو بازی میسازی بتونی به انجینایی مثل Unity هم اکسپورت کنی مثل اینکه دارن روش کار میکنن. اگر این قضیه درست باشه ورژن PC بازی تقزیبا تایید شدست

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
گویا قراره که مدلهایی رو که تو بازی میسازی بتونی به انجینایی مثل Unity هم اکسپورت کنی مثل اینکه دارن روش کار میکنن. اگر این قضیه درست باشه ورژن PC بازی تقزیبا تایید شدست
منبعی دارید؟ بعید میدونم دریمز از اون دسته بازی هایی باشه که شاون لیدن میگفت. ps4 خودش فن بیس بزرگی داره و دریمز بنظر نمیاد بازیی باشه که سونی زیاد روش خرج کرده باشه که بخواد واسه pc عرضه کنه بعد تریلرای بازی که برچسب انحصاری دارن (تریلر یک ماه پیش)

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
این بازی یکی از برگهای برندۀ سونیه... فک نمیکنم برای pc بیاد
سونی بیشتر میخاد تو کنسول پلی استیشن مکانی برای خلاقیت ایجاد کنه...چون چندتا بازی مشابه دریمز وجود داره در پلتفرم‌های دیگه مثل ماریو میکر در نینتندو و... که توش بازی میسازی.

حالا اینکه دیگه خیلی بزرگتر و قوی‌تره... فک نکنم برای پلتفرم‌های دیگه بیاد... البته اون شرایط خاصی که شاون لیدن بهش اشاره کرده هیچ چارچوب مشخصی در موردش اعلام نشده.... شایدم برای پی سی منتشر شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منبعی دارید؟ بعید میدونم دریمز از اون دسته بازی هایی باشه که شاون لیدن میگفت. ps4 خودش فن بیس بزرگی داره و دریمز بنظر نمیاد بازیی باشه که سونی زیاد روش خرج کرده باشه که بخواد واسه pc عرضه کنه بعد تریلرای بازی که برچسب انحصاری دارن (تریلر یک ماه پیش)
دریمز سیستم سلر نیست ، اتفاقا اگه بازی میخواد آینده ای داشته باشه ،باید برای pc عرضه بشه! رو pc توجه بیشتری هم جلب می‌کنه و کسایی که علاقه دارن به محتوایی که ارائه میده غیر قابل مقایسه است ! آزادی عملی که موس و کیبورد بهشون میده!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دریمز سیستم سلر نیست ، اتفاقا اگه بازی میخواد آینده ای داشته باشه ،باید برای pc عرضه بشه! رو pc توجه بیشتری هم جلب می‌کنه و کسایی که علاقه دارن به محتوایی که ارائه میده غیر قابل مقایسه است ! آزادی عملی که موس و کیبورد بهشون میده!
میدونم ولی تریلر یک ماه پیش که این نمیگه و قطعا شاون لیدن برای اون حرفش ماه ها قبل برنامه ریزی کرده پس بعید میدونم تو لیست باشه! تازه بازی ساپورت موس کیبوردم نداره..........درسته سیستم سلر نیست ولی AAA با هزینه سنگینم نیست که به پلیر بیس بیشتری احتیاج داشته باشه از طرفی بازی مدیا مولکول هم هست
من فکر میکنم اگه بازیی اصلا قرار باشه واسه pc بدن اون بازی گوریلاس که احتمالا یه mmo اول شخص اگه اینجوری باشه کیلزون باید فراموس کرد

• Like

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اگر من خبر میزاشتم اینجا که قراره روی PC پورت بشه اونوقت منبع لازم بود ولی برای نظر شخصی که منبعش خودمم برادر :D
این بازی یکی از برگهای برندۀ سونیه... فک نمیکنم برای pc بیاد
سونی بیشتر میخاد تو کنسول پلی استیشن مکانی برای خلاقیت ایجاد کنه...چون چندتا بازی مشابه دریمز وجود داره در پلتفرم‌های دیگه مثل ماریو میکر در نینتندو و... که توش بازی میسازی.

حالا اینکه دیگه خیلی بزرگتر و قوی‌تره... فک نکنم برای پلتفرم‌های دیگه بیاد... البته اون شرایط خاصی که شاون لیدن بهش اشاره کرده هیچ چارچوب مشخصی در موردش اعلام نشده.... شایدم برای پی سی منتشر شد
خ.ب خیلی بستگی به این داره که قراره دریمز دقیقا چی باشه اگر واقعا تا این حد بازی (نرم افزار) وسیع و خفن باشه که بشه مدل به Unity اکسپورت کنه قضیه متفاوت از ماریو میکرو امثالهمه. حالا با فرض درست بودن این خبر خوب مدلها روی PS4 که نمیتونن بمونن باید به PC منتقل شن. در اون صورت ورژن PC واقعا منطقی بنظر میرسه

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگر من خبر میزاشتم اینجا که قراره روی PC پورت بشه اونوقت منبع لازم بود ولی برای نظر شخصی که منبعش خودمم برادر :D
خب شما گفتی گویا قراره من فکر کردم از جایی دیدی! بنظر من که چنین اتفاقی نمی افته بخاطر این
Capture.JPG

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر