سونی انتظار دارد گذر بازیکنان از PS4 به PS5 با سرعت بی سابقه ای انجام شود.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
sony-ps5-playstation-5-1.900x.jpg

نگرانی سونی از اینجا شکل میگیره : پلی استیشن 4 ثابت کرده که به صورت باورنکردنی موفق بوده اما یک نسل جدید در حال شروع شدن است. به صورت طبیعی غول ژاپنی نمی خواهد گروه بیش از 100 میلیون بازیکن که بدست آورده در این دوره انتقالی جا بذاره بنابراین نیاز است که سریتر از هر زمان دیگری در گذشته آنها را به پلی استیشن 5 انتقال بده . این یکی از مشکلاتی که مدیر جدید جیم رایان وظیفه حل کردن آن را بر عهده دارد.

جیم رایان: وقتی ما به این دوره انتقالی نگاه می کنیم و انتظارات بزرگی که داریم برای اینکه در بزرگترین سطح ممکنن و در سرعت بالای انجام بشه که قبلا ندیدم که انجام بشه , باید به خودمون نگاه کنیم و یک سری تغییرات اینجاد کنیم. بعضی از این تغییرات شامل روش کار کردن ما و برخی در ساختار سازمان دهی ما می شود. این موضوع موجب تغییراتی در ساختار کلی سازمان شده و باعث ارتقاع در تصمیم گیری به صورت جهانی شده .

خارج از بحث اقتصادی با وجود اینکه ما انتظار داریم شما یک سری مشوق برای بازیکن های که PS4 خودشون به PS5 ارتقاع میدن مشاهده کنید . برای مثال برای ما چیز عجیبی نیست اگه یک سری روش برای ارتقاع نرم افزار های بر اساس سرویس مثل Rainbow six : siege که صاحب بازی بتواند با پردخت یک مقدار هزینه کم به صورت فرضی نسخه نسل بعدی بازی دریافت کند. در آینده همه چیز مشخص میشه و موارد بیشتری در این مورد به اشتراک گذاشته خواهد شد.

منبع

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من منظورم نگرش و ایده های این آدمه که جالب نیست وگرنه که بکوارد و کراس پلی رو با وجود جوی که درست شده مجبوره ۱۸۰ بزنه
منم خوشم نیومد از حرفش ولی تا جزئیات اختیاری بودن یا نبودن پچ ها رو نگه چیزی مشخص نمیشه! والا تا الان که از جان کودرا خیلی بهتر عمل کرده یعنی از وقتی آمده psnow دچار پیشرفت چشم گیری شده پس بعید میدونم همچین سوتی ضایعی بده! البته اگه پچ ها واقعا نسل بعدی باشن مشکلی هم نداره بنظرم..........پس زود قضاوت نکنیم اصلا شاید شامل اونوری ها هم بشه! :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من منظورم نگرش و ایده های این آدمه که جالب نیست وگرنه که بکوارد و کراس پلی رو با وجود جوی که درست شده مجبوره ۱۸۰ بزنه
نگرش این ادم اروپا رو قلعه نفوذ ناپذیر پلی استیشن کرده بود!!! تا الانم همه برنامه هاش مثبت بوده و همه تغییراتشم با مشت آهنی اجرا کرده، تو شش ماه کل سازمان دهی سنتی 25 ساله سونی رو تغییر داد و دست به یکپارچه سازی زد، الان دیگه خبری از بخش ها نیست که رئیسش تصمیم بگیره چی مثلا برای امریکا خوبه چی نیست،
اگه به این امید نشستید جیم ریان گند بزنه، باید بگم هفت سال دیگه هم باید به صورت پارتیزانی به ترول تو تاپیک های مختلف ادامه بدید، اسمشم بزارید گروه مقاومت xbox

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم خوشم نیومد از حرفش ولی تا جزئیات اختیاری بودن یا نبودن پچ ها رو نگه چیزی مشخص نمیشه! والا تا الان که از جان کودرا خیلی بهتر عمل کرده یعنی از وقتی آمده psnow دچار پیشرفت چشم گیری شده پس بعید میدونم همچین سوتی ضایعی بده! البته اگه پچ ها واقعا نسل بعدی باشن مشکلی هم نداره بنظرم..........پس زود قضاوت نکنیم اصلا شاید شامل اونوری ها هم بشه! :-"
داداش این قضیه مثل همون قضیه اورواچ 2 هست که قراره 60 دلاری تو ما تحت ملت کنن، اگه با این ایده جایزه ای جیم ریان، بتونم با هزینه خیلی کمتر این آپدیت نسل بعدی بازی رو بگیرم، دست و پاشم میبوسم!

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
نگرش این ادم اروپا رو قلعه نفوذ ناپذیر پلی استیشن کرده بود!!! تا الانم همه برنامه هاش مثبت بوده و همه تغییراتشم با مشت آهنی اجرا کرده، تو شش ماه کل سازمان دهی سنتی 25 ساله سونی رو تغییر داد و دست به یکپارچه سازی زد، الان دیگه خبری از بخش ها نیست که رئیسش تصمیم بگیره چی مثلا برای امریکا خوبه چی نیست،
اگه به این امید نشستید جیم ریان گند بزنه، باید بگم هفت سال دیگه هم باید به صورت پارتیزانی به ترول تو تاپیک های مختلف ادامه بدید، اسمشم بزارید گروه مقاومت xbox
نشستیم گند بزنه :)) کافر همه را به کیش خود پندارد.. بیا برو رد کارت بابا...

• Like
Reactions: Love Console

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
داداش این قضیه مثل همون قضیه اورواچ 2 هست که قراره 60 دلاری تو ما تحت ملت کنن، اگه با این ایده جایزه ای جیم ریان، بتونم با هزینه خیلی کمتر این آپدیت نسل بعدی بازی رو بگیرم، دست و پاشم میبوسم!
منم همین گفتم مازیار باید مشخص کنه اختیاریه یا نه که احتمالا هم هست کسی پچ نخواست با همون گرافیک نسل قبل بازی میکنه! اگه اختیاری نباشه که ظلم

• Like
Reactions: vivanred

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم همین گفتم مازیار باید مشخص کنه اختیاریه یا نه که احتمالا هم هست کسی پچ نخواست با همون گرافیک نسل قبل بازی میکنه! اگه اختیاری نباشه که ظلم

این دیگه ربطی به سونی نداره!، به سونی ربطی نداره بیلزارد سرور هاش رو روی نسخه اول میبنده یا نه، جیم رایان داره میگه سعی می‌کنیم این جایزه ها(از جیب خودشون) رو در نظر بگیریم که کاربرهای ما بتونن با هزینه کمتری این آپدیت هارو بگیرن، آخه به حرف کی گوش میدی، همین مونده بود جیم ریان رو بزارن کنار دان متریک

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ظلم که نیست سونی فقط میتونه راجب بازی های خودش تصمیم بگیره اگه بازی های خودش بخواد با پچ و پول فقط اجرا بشه مشخصا میگم گور سرش اما این یک واقعیت چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم سونی میتونه فقط با سازنده ها کنار بیاد که موضوع چطور پیش ببرن برای مثال اگه راکستار پاش بکنه تو یه کفش من بازی برای نسل بعد نمیدم سونی هیچ غلطی نمیتونه انجام بده یا اینکه UBI بگه من انقدر میگیرم سونی هیچ غلطی نمیتونه انجام بده یا اینکه EA بگه من آپدیت نسل بعدی نمیدم سونی هیچ غلطی نمیتونه انجام بده یا اینکه کپکام بگه من میخوام همون بازی دوباره عرضه کنم سونی هیچ غلطی نیمتونه انجام بده .

سونی جهان خوار اگه تصمیم بگیره پشتیبانی کنه کرده نکنه برای من یک نفر فرقی نمیکنه من ترجیح میدم برم HZD2 بازی کنم تا اینکه برم بشینم بازی که کلی وقت بازی کردم دوباره بازی کنم اگه امروز KZ به خوبی KZ 2 یا MGS به خوبی MGS های قبلی داشتیم هیچ وقت نمیخواستم برگردم دوباره قدیمی ها رو بازی کنم چون مشخصا هرچقدر هم بازی های عالی بودن اما سیستم گیم پلی بازی قدیمی شده کی که بدش بیاد نسخه جدید و بهتر بازی های که دوست داره انجام بده تا اینکه برگرده قدیم بازی های که دوست داشته دوباره انجام بده .

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این دیگه ربطی به سونی نداره!، به سونی ربطی نداره بیلزارد سرور هاش رو روی نسخه اول میبنده یا نه، جیم رایان داره میگه سعی می‌کنیم این جایزه ها(از جیب خودشون) رو در نظر بگیریم که کاربرهای ما بتونن با هزینه کمتری این آپدیت هارو بگیرن، آخه به حرف کی گوش میدی، همین مونده بود جیم ریان رو بزارن کنار دان متریک
منم نگفتم جیم رایان در سطح دان متریکه که اشتباه گرفتی هیچکس در سطح دان متریک با اون چهره زیباش نیست :D منظور من این بود که باید منتظر باشیم تا جزئیات رو معرفی کنه ببینیم اختیارن این پچ ها یا زوری چون شاید بعضیا نخوان واسه بازیی که دارن دوباره پول بدن حتی 10 دلار!
ظلم که نیست سونی فقط میتونه راجب بازی های خودش تصمیم بگیره اگه بازی های خودش بخواد با پچ و پول فقط اجرا بشه مشخصا میگم گور سرش اما این یک واقعیت چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم سونی میتونه فقط با سازنده ها کنار بیاد که موضوع چطور پیش ببرن برای مثال اگه راکستار پاش بکنه تو یه کفش من بازی برای نسل بعد نمیدم سونی هیچ غلطی نمیتونه انجام بده یا اینکه UBI بگه من انقدر میگیرم سونی هیچ غلطی نمیتونه انجام بده یا اینکه EA بگه من آپدیت نسل بعدی نمیدم سونی هیچ غلطی نمیتونه انجام بده یا اینکه کپکام بگه من میخوام همون بازی دوباره عرضه کنم سونی هیچ غلطی نیمتونه انجام بده .

سونی جهان خوار اگه تصمیم بگیره پشتیبانی کنه کرده نکنه برای من یک نفر فرقی نمیکنه من ترجیح میدم برم HZD2 بازی کنم تا اینکه برم بشینم بازی که کلی وقت بازی کردم دوباره بازی کنم اگه امروز KZ به خوبی KZ 2 یا MGS به خوبی MGS های قبلی داشتیم هیچ وقت نمیخواستم برگردم دوباره قدیمی ها رو بازی کنم چون مشخصا هرچقدر هم بازی های عالی بودن اما سیستم گیم پلی بازی قدیمی شده کی که بدش بیاد نسخه جدید و بهتر بازی های که دوست داره انجام بده تا اینکه برگرده قدیم بازی های که دوست داشته دوباره انجام بده .
بحث مولتی پلتفرم یچی دیگس بحث انحصاری یچی دیگه من اشارم به همون انحصاریه که پچ هاش نباید اجباری باشن گوربابای ترد پارتی ها هرچی آوردن رو psnow میگیریم نیاوردنم به درک :D

• Like
Reactions: vaan 2 and vivanred

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم نگفتم جیم رایان در سطح دان متریکه که اشتباه گرفتی هیچکس در سطح دان متریک با اون چهره زیباش نیست :D منظور من این بود که باید منتظر باشیم تا جزئیات رو معرفی کنه ببینیم اختیارن این پچ ها یا زوری چون شاید بعضیا نخوان واسه بازیی که دارن دوباره پول بدن حتی 10 دلار!

بحث مولتی پلتفرم یچی دیگس بحث انحصاری یچی دیگه من اشارم به همون انحصاریه که پچ هاش نباید اجباری باشن گوربابای ترد پارتی ها هرچی آوردن رو psnow میگیریم نیاوردنم به درک :D
نه بابا پچ که پولی نیست، داره میگه نسخه نسل بعدی، میگم که با حرفاشون ذهنت رو منحرف کردن، فکر کن مثلا پچ 4k ویچر یا انچارتد پولی باشه، ملت با بولدوزر از رو سونی رد میشن :D:-j

در اون مورد اورواچ هم که بحث کردم، گفتم که تصمیمش با سونی نیست، سونی هم خودش بازی با محتوای دنباله دار نداره، جز دریمز

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
تولد دوباره دان متریک
من که واقعا ترجیح میدم مثل دان متریک باشه تا فیل اسپنسر :D البته هر چی باشه و هر کسی بود فرقی نداشت پیشواز ترولش میکردی
به نظر من جیم رایان از وقتی که اومده تصمیمات خوبی گرفته , به محتوای انحصاری و با کیفیت اعتقاد زیادی داره , از بیشتر کردن استدیوها (از نوع خوب و بزرگ) و تقویتشون استقبال میکنه , یکپارچه سازی و تغییراتی که داده فعلا خوب بوده , اومدن هرمن هالست و تمرکز یوشیدا رو ثردپارتی های مستقل و ایندی ساز , دو برابر شدن مشترکین PSnow در عرض 1 ماه . فعلا زوده قضاوت کردن ولی تا الان هیچ نکته منفی در ایشون ندیدم و امیدوارم هیچ وقت استایل کاریش اصلا شبیه به اسپنسر نباشه

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من که واقعا ترجیح میدم مثل دان متریک باشه تا فیل اسپنسر :D البته هر چی باشه و هر کسی بود فرقی نداشت پیشواز ترولش میکردی
به نظر من جیم رایان از وقتی که اومده تصمیمات خوبی گرفته , به محتوای انحصاری و با کیفیت اعتقاد زیادی داره , از بیشتر کردن استدیوها (از نوع خوب و بزرگ) و تقویتشون استقبال میکنه , یکپارچه سازی و تغییراتی که داده فعلا خوب بوده , اومدن هرمن هالست و تمرکز یوشیدا رو ثردپارتی های مستقل و ایندی ساز , دو برابر شدن مشترکین PSnow در عرض 1 ماه . فعلا زوده قضاوت کردن ولی تا الان هیچ نکته منفی در ایشون ندیدم و امیدوارم هیچ وقت استایل کاریش اصلا شبیه به اسپنسر نباشه
رایان بود که بعد سال‌ها باعث شد سونی Insomniac Games رو بخره.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

من نمیدونم چرا چپ و راست میشه شما سونی فن ها سریع جبهه میگرید!
چیزی که حداقل به ذهن من امد (اگر اشتباهه تصحیح کنید به جای گارد بالا گرفتن) یوبیسافت برای نسخه نسل بعدی RB6 قراره چه تغییری به وجود بیاره که به ماهیت رقابتی بازی بین دو نسل اختلاف ضربه نزنه؟ به نظرم من نهایتا به رزولیشن 4K واقعی و یکی دوتا افکت گرافیکی ختم میشه. چون قراره بازی بین ده ها میلیون پلیر نسل هشتمی و نسل نهمی تجربه یکسان در رقابت به وجود بیاره!
نمیدونم اگر این فرض درست باشه یعنی شما صرفا به خاطر یک پچ 4K و یکسری افکت سطحی گرافیکی دیگه میای حتی 10 دلار پول پرداخت کنی؟

تو همین نسل این پچ های ارتقای گرافیکی رایگان برای بازیهای X1X منتشر میشدند و بشدت هم تاثیرگذار. حالا قراره برای همین مدل پچ ها پولی پرداخت بشه؟!

Untitled.png

میگم هر نوع بازی دیگه ای رو مثال میزد جای بحث تنگ تر میشد ولی RB6 که به گفته یوبیسافت قراره سالها ازش پشتیبانی بشه و تا 100 تا اپراتور براش عرضه نکنند بیخیال قضیه نمیشن معلوم نیست اصلا وضعیت دارنده های نسخه PS4 در نسل بعد چه طوری میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر