سونی آسیا در حال تدارک مراسمی خاص در 6 ژوئن می باشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
سونی در 6 ژوئن میزبان آتش بازی تابستانی در PlaySatation خواهد بود

hanabi01-670x376.jpg

در حالی که بخش آمریکایی سرگرمی های سونی خودش رو برای E3 داره آماده می کنه در طرف دیگر اقیانوس آرام سرگرمی های کامپیوتری سونی ژاپن و آسیا در حال تدارک مراسمی خاص در 6 ژوئن (سه روز پیش از شروع کنفرانس سونی در E3) با عنوان "PlayStation’s Summer Fireworks" برای شروع تابستانی گرم هستند

با توجه به بیانیه مطبوعاتی که توسط سونی فرستاده شده این مراسم در ساعت 9 شب در Roppongi توکیو برگزار خواهد شد در حالی که تنها 30 نفر اجازه شرکت به صورت فردی را دارند این مراسم به صورت زنده از Nico Nico پخش خواهد شد

در طول این مراسم سونی تریلرهای تازه ای رو برای بازیهای Monter Hunter Frontier G و Oreshika 2: Tainted Bloodlines ، Freedom Wars را برای PS Vita و همچنین اطلاعات بسیاری در مورد عناوین آینده PS4 به اشتراک خواهد گذاشت.

این مراسم همچنین نمایشی از یک آتش بازی دیجیتالی را در بر خواهد داشت که اندازه و تعداد وسایل آتش بازی در آن به نظرات مخاطبین بستگی دارد

hanabi02-667x425.jpg

منبع

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
سونی در 6 ژوئن میزبان آتش بازی تابستانی در PlaySatation خواهد بود
در حالی که بخش آمریکایی سرگرمی های سونی خودش رو برای E3 داره آماده می کنه در طرف دیگر اقیانوس آرام سرگرمی های کامپیوتری سونی ژاپن و آسیا در حال تدارک مراسمی خاص در 6 ژوئن (سه روز پیش از شروع کنفرانس سونی در E3) با عنوان "PlayStation’s Summer Fireworks" برای شروع تابستانی گرم هستند

با توجه به بیانیه مطبوعاتی که توسط سونی فرستاده شده این مراسم در ساعت 9 شب در Roppongi توکیو برگزار خواهد شد در حالی که تنها 30 نفر اجازه شرکت به صورت فردی را دارند این مراسم به صورت زنده از Nico Nico پخش خواهد شد

در طول این مراسم سونی تریلرهای تازه ای رو برای بازیهای Monter Hunter Frontier G و Oreshika 2: Tainted Bloodlines ، Freedom Wars را برای PS Vita و همچنین اطلاعات بسیاری در مورد عناوین آینده PS4 به اشتراک خواهد گذاشت.

این مراسم همچنین نمایشی از یک آتش بازی دیجیتالی را در بر خواهد داشت که اندازه و تعداد وسایل آتش بازی در آن به نظرات مخاطبین بستگی دارد

hanabi02-667x425.jpg

منبع

46935811421970763412.gif

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
امیدوارم پر از معرفی jrpg باشه.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
من فکر کنم سونی با این مراسم میخواد کنفرانس E3 رو متمرکز کنه روی سورپرایزهای غربی و عناوین ژاپنیش رو در همین مراسم رونمایی کنه

البته احتمال داره بازیهایی چون FF XV هم در این مراسم نمایشی داشته باشن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
من فکر کنم سونی با این مراسم میخواد کنفرانس E3 رو متمرکز کنه روی سورپرایزهای غربی و عناوین ژاپنیش رو در همین مراسم رونمایی کنه

البته احتمال داره بازیهایی چون FF XV هم در این مراسم نمایشی داشته باشن
من که ارزومه همین باشه.
چون مایکرو با معرفی 2 تا jrpg میخاد تو سفره ژاپن هم بشینه!
امیدوارم سونی بتونه حسابی تو این تیپ بازیها بترکونه.
اگه 1/3 زمان ps2 هم بازی jrpg معرفی کنه من راضیم.
احتمالن هم همین بشه که تمرکز رو بزاره روی بازیهای شرق پسند و مانور رو اونها چون تو E3 به اندازه کافی وقت واسه باقی سبکها و بازیهای غرب پسند داره و ضرورت این کنفرانس به احتمال زیاد بازار داخل باشه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
احتمالا میخوان برا ویتا هر چی هست اینجا رو کنن و e3 بشه فقط برا ps4 !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فکر کم دارن تقسیم کار میکنن یعنی بازیای jrpg و به قول دوستان ویتا اینجائه و باقی تمرکز رو روی عناوین غربی و 4 بذارن البته شایدم اینطور نباشه :D

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

شایدم معرفی نسخه ای از عنوان Tekken برای نسل جدید و یا نمایشی از بازی Deep Down که دور از انتظار هم نیست به خصوص که Namco همیشه عادت داره در مراسمهای داخلی عناوینش رو معرفی کنه،فقط امیدوارم این مراسم جهت وقت گذروندن نباشه مثل مراسم GamesCom پارسال که چیزی جز یه سری حرفها و بازیهای از پیش معرفی شده درونشون ندیدیم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین

فکر نکنم این کار رو بکنن اخه دیگه خیلی یه طرفه میشه که فقط بخان رو ویتا تمرکز کنن!
بنظرم بیشتر همین تفکیک بازیها باشه واسه بازار شرق.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
فکر نکنم این کار رو بکنن اخه دیگه خیلی یه طرفه میشه که فقط بخان رو ویتا تمرکز کنن!
بنظرم بیشتر همین تفکیک بازیها باشه واسه بازار شرق.
منظورم تمرکز بیشتشون بود که رو ویتا باشه !
از ps4 هم غاقل نمیشن!همونطور که آقا فرهاد تو پست بالا گفت احتمال حضور دیپ داوون هم هست!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
عجب حرکت خوفی زدن!:D دو سه تا بازی خوب نشون بدن کلا هایپ عجیبی برای E3 راه میندازن!:D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

این حرف به نظرم منطقی میاد، احتمالش زیاده.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
ايشالا كه عناوين جاپونى رو اينجا نمايش ميده وE3 رو ميزاره مختص بازياى كه من خوشم مياد...

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
ايشالا كه عناوين جاپونى رو اينجا نمايش ميده وE3 رو ميزاره مختص بازياى كه من خوشم مياد...

البته فراموش نشه همون عناوین ژاپنی که امسال بیشتر حرف از اونه (The Last Guardian) گل سر سبد تمام بازیهاست که قراره در E3 نمایش داده بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر