سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من میخوام وی بگیرم ولی نگرانم که بریک شه:wallbash::wallbash::wallbash:
چرا بریک شه؟؟!!
این همه نرم افزار ضدبریک.
اگه مواظبت کنید چیزی نمیشه.
یه ذره بیشتر درمورد بریکه وی مطالعه کنید داستان دستتون میاد.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
چرا بریک شه؟؟!!
این همه نرم افزار ضدبریک.
اگه مواظبت کنید چیزی نمیشه.
یه ذره بیشتر درمورد بریکه وی مطالعه کنید داستان دستتون میاد.
میشه نرم افزار های ضد بریک رو که برای پیشگییری از بریک شدنه تو این تایپ بگی؟:d

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
علی آقا یه سوال داشتم.برادرم میخواد یه Wii بخره منتها تا اونجایی که من دیدم دو نوع Wii تو بازاره یکی سفید و یکی سیاه.شنبدم که سیاه ها برای اجرای بازی کپی فقط باید از روی هارد اکسترنال و فلش بازی رو اجرا کرد.میشه یه کمی در این مورد توضیح بدین که راهی داره یا...
ممنون:d>:d<

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
علی آقا یه سوال داشتم.برادرم میخواد یه Wii بخره منتها تا اونجایی که من دیدم دو نوع Wii تو بازاره یکی سفید و یکی سیاه.شنبدم که سیاه ها برای اجرای بازی کپی فقط باید از روی هارد اکسترنال و فلش بازی رو اجرا کرد.میشه یه کمی در این مورد توضیح بدین که راهی داره یا...
ممنون:d>:d<
بله الان دومدل تو بازار هست : مشكيا و سفيدا (!)
مشكيا فعلا فقط از روي فلش بازيا رو ميارن و تنها راه ديسك خور كردن اونا عوض كردن درايوش هست كه هزينه اش زياده و به صرفه نيست.
البته اين سفيداي جديد هم فلشي شدن(از يه تاريخي به بعد اينجوري شدن) واگه ويه ديسك خور ميخواين بايدحتما موقع خريد تست كنيد.
اين دو تا هيچ فرقي تو بازيا ندارن فقط ورودي بازي فرق ميكنه كه اون قديميا مستقيم از روي ديسك ميارن.

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
من تصمیم به خرید وی دارم به من قیمت وی پال دیسک خور رو 350 دادند به نظر شما قیمت خوب هست یا نه؟
چه نرم افزارهایی و کدوم نسخه از اون نرم افزارها باید روش نصب باشه که بعدا احتیاجی به دانلود و نصب چیز دیگه ای نداشته باشم
واگه درکل توصیه ای قبل از خرید دارید که حتما باید بهش توجه کرد چه از لحاظ سخت افزاری و چه نرم افزاری
بگید که بعدا پشیمونی توش نباشه چون اینجور موارد رو حتما باید از قبل طی کرد
سوال اخرم در مورد اجرای بازیهای گیم کیوب هست که میخواستم بدونم چه نرم افزاری میخواد و ایا دسته
گیم کیوب و مموری کارت اون رو میخواد یا نه و اگه بخواد باید دسته اوریجینال باشه یا نه و همینطور از کجا قابل تهیه هست

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من تصمیم به خرید وی دارم به من قیمت وی پال دیسک خور رو 350 دادند به نظر شما قیمت خوب هست یا نه؟
چه نرم افزارهایی و کدوم نسخه از اون نرم افزارها باید روش نصب باشه که بعدا احتیاجی به دانلود و نصب چیز دیگه ای نداشته باشم
واگه درکل توصیه ای قبل از خرید دارید که حتما باید بهش توجه کرد چه از لحاظ سخت افزاری و چه نرم افزاری
بگید که بعدا پشیمونی توش نباشه چون اینجور موارد رو حتما باید از قبل طی کرد
سوال اخرم در مورد اجرای بازیهای گیم کیوب هست که میخواستم بدونم چه نرم افزاری میخواد و ایا دسته
گیم کیوب و مموری کارت اون رو میخواد یا نه و اگه بخواد باید دسته اوریجینال باشه یا نه و همینطور از کجا قابل تهیه هست
سلام.
قیمت یکمی گرونه تو توپخونه من 310-320 قیمت کردم.
نرم افزار نئوگاما باشه روش و بازی گالاکسی 2 رو بیاره حله. ولی بازم بعدا برای بازی های جدیدتر لازم میشه آپدیت همین نئوگاما.
چک کنید منوش بیاد. بازی رو بیاره و 24 ساعت مهلت تست....
همون نئوگامای آخرین ورژن گیم کیوب هم میاره. برای بازی گیم کیوب حتما باید دسته و مموریش باشه وگرنه نمیشه بازی کرد. بدون مموری میشه بازی کرد ولی بازی رو باید تا آخر برید و دستگاه رو خاموش نکنید!!
دسته غیر اصل هم باشه میشه.

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
ممنون از راهنماییتون
اگه کپیخور سخت افزاری بشه دیگه نیاز به اپدیت هست یا نه؟ و الان توی توپخونه کپیخور سخت افزاری انجام میشه یا منسوخ شده و چیپش گیر نمیاد
اصلا دسته و مموری گیم کیوب تو توپخونه گیر میاد یا نه؟ اگه جایی رو میشناسید که مطمئن باشه هم برا وی و هم برا دسته و مموری گیم کیوب ممنون میشم برام پی ام کنید

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ممنون از راهنماییتون
اگه کپیخور سخت افزاری بشه دیگه نیاز به اپدیت هست یا نه؟ و الان توی توپخونه کپیخور سخت افزاری انجام میشه یا منسوخ شده و چیپش گیر نمیاد
اصلا دسته و مموری گیم کیوب تو توپخونه گیر میاد یا نه؟ اگه جایی رو میشناسید که مطمئن باشه هم برا وی و هم برا دسته و مموری گیم کیوب ممنون میشم برام پی ام کنید
نه دیگه کپی خور سخت افزاری نمیکنن کلا بقیه جاها هم نمی کنن چون براشون به صرفه نیست همین نرم افزاریش هم خوبه.
آره اونجا دسته GC داره ولی چون کمیابه گرون میدن. باید یکم بگردی تا پیدا کنید.

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
سلام دوستان یه سوال دارم خیلی خیلی فوری جواب میخوام :
یه بنده خدایی از واشنگتون یه Wii خریده برام . بعد این بیاد ایران مشکلی با کپی خور کردنش نیست ؟
خواهشا سریع سریع جواب بدید حیاتیه ! :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر