سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
شما مموری SD رو از گوشی خارج کن و با رم ریدر به کامپیوتر وصل کن
دیتا رو کپی کن دوباره مموری رو بزار تو گوشی
در ضمن بازیهای دیتا دار پیشنهاد میکنم با استفاده از IranApps نصب کنی ، یه برنامه هست مثل بازار با این قابلیت که بازیهای دیتا دار هم داره و دیتای بازی هم اتوماتیک دانلود و کپی میشه
والا بعد ازینگه این مشکل برام پیش اومد دوروز بعدش خود به خود این قابلیت محافظت کپی رایت پوشه یobb ازبین رفت و ازون موقع تابحال کلی بازی.دیتادار نصب کردم ..مشکل خودش حل شد..دم شماهم گرم.

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Sega_genesis

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
گوشی هایی که فاقد otg هستن چجوی میشه این قابلیت بهشون اضافه کرد؟
یه آموزشی تو ضمینه کلیک روزنامه جام جم بود برای این کار اما گمش کردم

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام
من یه Sony Z5 Premium دارم. تو مشخصاتش نوشته 32 گیگ. اما 22 گیگ حافظه داخلی داره. چرا ؟

همیشه همینطوره.. چون یه بخشی از حافظه صرف نصب و اجرای سیستم عامل گوشی شده...برای بعضیا 5 گیگ , برای بعضیا 10 گیگ ...طبیعیه.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
دوستان یه آموزش پیدا کردم که باهاش میشه رام اندروید تبلت یا گوشی اندرویدی پاک کرد بجاش ویندوز دسکتاپ ریخت , یا DOUL BOOT بوت کرد هم از اندروید و ویندوز در کنار هم استفاده کرد
نصب ویندوز مثل ویندوز 7 و 8 و 10

اینم لینک آموزش ها + فیلم آموزشی آپلود شده تو آپارت
نرم افزار نصب ویندوز بر روی تبلت اندرویدی - Change My Software - CMS :: توسعه دهندگان اندیشمند
آموزش نصب ویندوز 8 روی گوشی اندرویدی

طبق تحقیقی کردم گفته شده حداقل سخت افزار مورد نیاز :
سی پیو 2 هسته ای 1.2 گیگاهرتز
ram یک گیگ
باید باشه

حالا سوالم اینه یه تبلت قدیمی دارم مشخصاتش : سی پیو 2 هسته ای 1.3 گیگاهرتز - ram هم 512 مگابایت هست
آیا میشه با این روش بجا ویندوز 7 و 8 و 10 یه ویندوز xp یا windows ce نصب کرد روی تبلتم؟ که جواب بده

چون ویندوز xp و windows ce سخت افزار ضعیفتری نیاز دارن

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان یه آموزش پیدا کردم که باهاش میشه رام اندروید تبلت یا گوشی اندرویدی پاک کرد بجاش ویندوز دسکتاپ ریخت , یا DOUL BOOT بوت کرد هم از اندروید و ویندوز در کنار هم استفاده کرد
نصب ویندوز مثل ویندوز 7 و 8 و 10

اینم لینک آموزش ها + فیلم آموزشی آپلود شده تو آپارت
نرم افزار نصب ویندوز بر روی تبلت اندرویدی - Change My Software - CMS :: توسعه دهندگان اندیشمند
آموزش نصب ویندوز 8 روی گوشی اندرویدی

طبق تحقیقی کردم گفته شده حداقل سخت افزار مورد نیاز :
سی پیو 2 هسته ای 1.2 گیگاهرتز
ram یک گیگ
باید باشه

حالا سوالم اینه یه تبلت قدیمی دارم مشخصاتش : سی پیو 2 هسته ای 1.3 گیگاهرتز - ram هم 512 مگابایت هست
آیا میشه با این روش بجا ویندوز 7 و 8 و 10 یه ویندوز xp یا windows ce نصب کرد روی تبلتم؟ که جواب بده

چون ویندوز xp و windows ce سخت افزار ضعیفتری نیاز دارن
Xp edition هم داره ولی تا جایی که می دونم این سایت که گذاشتی مثل اینکه خوده طرفم تست نکرده و فقط فیلم یوتوبو دیده بنابراین زیاد امیدی بهش نیس که کار کنه تنها راهی که فلن میشه ویندوزو شبیه سازی کرد استفاده از نرم افزار bochs که اموزش هاش همه جا هست خودم xp و 7 و روش تست کردم

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
Xp edition هم داره ولی تا جایی که می دونم این سایت که گذاشتی مثل اینکه خوده طرفم تست نکرده و فقط فیلم یوتوبو دیده بنابراین زیاد امیدی بهش نیس که کار کنه تنها راهی که فلن میشه ویندوزو شبیه سازی کرد استفاده از نرم افزار bochs که اموزش هاش همه جا هست خودم xp و 7 و روش تست کردم

شما درباره آموزش این برنامه تو گوگل سرچ کنید , تعداد زیادی آموزش این برنامه گذاشتن , تو چندین مورد دیدم بازدید کنندگان نوشته بودن جواب داده
حتی تو یوتیوب هم کلیپ آموزش این نرم افزار هست

یه مورد ویندوز تو اینترنت و سایت خود مایکروسافت دیدم به اسم Windows XP Tablet PC Edition , فکر کنم با همون Xp edition که گفتید یکی باشه
اما فایل دانلودی ازش ندیدم
windows xp tablet pc edition - Google Search
مثل همون چیزی که قبلا روی umpc ها بود

شبیه سازی با نرم افزار bochs بدرد نمیخوره چون ماشین مجازیه - وقتی ویندوز روی سخت افزار مستقیما بشینه میتونه راحت منابع در اختیار بزاره
قبلا با این روش روی تبلت lg g pad 8.3 تست کردم ویندوز xp شبیه سازی کردم اما اصلا سرعت که هیچ فقط 10 دقیقه طول کشید بره تو و ........
با اینکه سخت افزار تبلت lg g pad 8.3 که 3 سال پیش خریدم هنوز سخت افزارش مناسبه
LG G Pad 8.3 - Full tablet specifications
بعد ویندوز 95 امتحان کردم جواب داد بعد دیدم exe نصب نمیکنه

غیر از تبلت ال جی , یه تبلت دیگه دارم که بالا گفتم قدیمیه و رامش 512 مگ هست و ...... --- میخوام روش ویندوز نصب کنم حداقل زنده اش کنم ( چون عملا با سخت افزار قدیمی و اندروید پایینی که داره دیگه بدرد هیچ کاری نمیخوره , هم وقتی سیستم عامل عوض کنی و ..... یه هیجانی داره )

windows ce 6.0 چی؟ چون معماری arm ساپورت میکنه

من هنوز اینو نگه داشتم , عمرا تا حالا دیده باشی :))
http://forum.persiantools.com/proxy.php?image=http://8pic.ir/images/1v03y32osuy6ri6d1zns.jpg&hash=e204580030876c72d57a67f05e51a5ca
این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره :D

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام
من یه Sony Z5 Premium دارم. تو مشخصاتش نوشته 32 گیگ. اما 22 گیگ حافظه داخلی داره. چرا ؟
شما درباره آموزش این برنامه تو گوگل سرچ کنید , تعداد زیادی آموزش این برنامه گذاشتن , تو چندین مورد دیدم بازدید کنندگان نوشته بودن جواب داده
حتی تو یوتیوب هم کلیپ آموزش این نرم افزار هست

یه مورد ویندوز تو اینترنت و سایت خود مایکروسافت دیدم به اسم Windows XP Tablet PC Edition , فکر کنم با همون Xp edition که گفتید یکی باشه
اما فایل دانلودی ازش ندیدم
windows xp tablet pc edition - Google Search
مثل همون چیزی که قبلا روی umpc ها بود

شبیه سازی با نرم افزار bochs بدرد نمیخوره چون ماشین مجازیه - وقتی ویندوز روی سخت افزار مستقیما بشینه میتونه راحت منابع در اختیار بزاره
قبلا با این روش روی تبلت lg g pad 8.3 تست کردم ویندوز xp شبیه سازی کردم اما اصلا سرعت که هیچ فقط 10 دقیقه طول کشید بره تو و ........
با اینکه سخت افزار تبلت lg g pad 8.3 که 3 سال پیش خریدم هنوز سخت افزارش مناسبه
LG G Pad 8.3 - Full tablet specifications
بعد ویندوز 95 امتحان کردم جواب داد بعد دیدم exe نصب نمیکنه

غیر از تبلت ال جی , یه تبلت دیگه دارم که بالا گفتم قدیمیه و رامش 512 مگ هست و ...... --- میخوام روش ویندوز نصب کنم حداقل زنده اش کنم ( چون عملا با سخت افزار قدیمی و اندروید پایینی که داره دیگه بدرد هیچ کاری نمیخوره , هم وقتی سیستم عامل عوض کنی و ..... یه هیجانی داره )

windows ce 6.0 چی؟ چون معماری arm ساپورت میکنه

من هنوز اینو نگه داشتم , عمرا تا حالا دیده باشی :))
http://forum.persiantools.com/proxy.php?image=http://8pic.ir/images/1v03y32osuy6ri6d1zns.jpg&hash=e204580030876c72d57a67f05e51a5ca
این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره :D
والا خودم باید تست کنم یبار ببینم جواب میده یا نه من گوشی خودم z ultra اگه بتونم روش ویندوز نصب کنم خوبه ولی خب در کل ریسکش بالاس چون برای اینکه ویندوز با گوشی بهتر سازگار بشه باید اندروید و کلن از روش حذف کرد و بعد مشکل بعدی اینه که ممکنه اندرویدو نشه برگردوند البته روشی داره که double boot بشه ولی سنگین میشه گوشی یا تبلت ولی در کل چون ویندوز 8 به اینور با تبلت ها یکی شده و اینکه خود گوشی های مایکروسافت هم از پردازنده های snapdragon استفاده می کنند ممکنه جواب بده و چون لینک اصلی برنامش از ایناس که باید survey کامل کنی یکم شک دارم چون از این سایت ها یبار دانلود کردم trojan بود

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
والا خودم باید تست کنم یبار ببینم جواب میده یا نه من گوشی خودم z ultra اگه بتونم روش ویندوز نصب کنم خوبه ولی خب در کل ریسکش بالاس چون برای اینکه ویندوز با گوشی بهتر سازگار بشه باید اندروید و کلن از روش حذف کرد و بعد مشکل بعدی اینه که ممکنه اندرویدو نشه برگردوند البته روشی داره که double boot بشه ولی سنگین میشه گوشی یا تبلت ولی در کل چون ویندوز 8 به اینور با تبلت ها یکی شده و اینکه خود گوشی های مایکروسافت هم از پردازنده های snapdragon استفاده می کنند ممکنه جواب بده و چون لینک اصلی برنامش از ایناس که باید survey کامل کنی یکم شک دارم چون از این سایت ها یبار دانلود کردم trojan بود

دستت دردنکنه داداش , میشه دوال بوت کنی ببینی اصلا جواب میده یا نه , اگر جواب داد حالا اگر خواستی میتونی رام اندروید پاک کنی دوباره کلا ویندوز بریزی
اگرم نداد که هیچی از دست ندادی
تا جایی که فهمیدم همین برنامه موقع نصب یه گزینه داره که اندروید پاک شه یا نه - بعد میتونی بکاپ بگیری از رام
با هیمن روشا تبلت ها دوال بوت چینی ارزون قیمت اومده که از 300 هزار به بالا شروع میشن تا حدود 550 هزار
اگرم نمیشه خوب نکن چه کاریه :D

اینو یدا کردم
Redirect Notice
ویندوز xp نسخه تبلت فقط روی x86 پیاده سازی میشه

Windows Embedded CE 6.0 هم یه ویندوز تو مایه ها windows xp ه فقط یه نسخه سبکه که روی مینی لپ تاپ ها و گجت ها همراه نصب میشد
عکس محیط این ویندوز
Windows Embedded CE 6.0 - Google Search

مینی لپتاپ هایی که این ویندوز دارن
Redirect Notice

Redirect Notice

Redirect Notice

تو این لینکم نوشته Compatible with ARM, MIPS, x86, SH4
Windows Embedded CE 6.0 Free Download

داداش یه تبلت دیدم یکی دست دوم میخواد بفروشه سیستم عاملشو زده windows RT --- این دیگه چه ویندوزیه؟؟
اسم تبلتش Microsoft Surface RT - میگه 32 گیگ در حد 400 هزار
مشخصاتشو نگاه کردم برای 2012 ه قدیمیه

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دستت دردنکنه داداش , میشه دوال بوت کنی ببینی اصلا جواب میده یا نه , اگر جواب داد حالا اگر خواستی میتونی رام اندروید پاک کنی دوباره کلا ویندوز بریزی
اگرم نداد که هیچی از دست ندادی
تا جایی که فهمیدم همین برنامه موقع نصب یه گزینه داره که اندروید پاک شه یا نه - بعد میتونی بکاپ بگیری از رام
با هیمن روشا تبلت ها دوال بوت چینی ارزون قیمت اومده که از 300 هزار به بالا شروع میشن تا حدود 550 هزار
اگرم نمیشه خوب نکن چه کاریه :D

اینو یدا کردم
Redirect Notice
ویندوز xp نسخه تبلت فقط روی x86 پیاده سازی میشه

Windows Embedded CE 6.0 هم یه ویندوز تو مایه ها windows xp ه فقط یه نسخه سبکه که روی مینی لپ تاپ ها و گجت ها همراه نصب میشد
عکس محیط این ویندوز
Windows Embedded CE 6.0 - Google Search

مینی لپتاپ هایی که این ویندوز دارن
Redirect Notice

Redirect Notice

Redirect Notice

تو این لینکم نوشته Compatible with ARM, MIPS, x86, SH4
Windows Embedded CE 6.0 Free Download

داداش یه تبلت دیدم یکی دست دوم میخواد بفروشه سیستم عاملشو زده windows RT --- این دیگه چه ویندوزیه؟؟
اسم تبلتش Microsoft Surface RT - میگه 32 گیگ در حد 400 هزار
مشخصاتشو نگاه کردم برای 2012 ه قدیمیه
اگه تونستم حتما تست می کنم ویندوز rt مخصوص تیلت ها و گوشی هایی که از سیستم عامل وبندوز استفاده می کنند
400 دلار که نمی ارزه تبلت 2012 حتی دست دوشم فکر کنم گرون باشه شرکت های دیگه هم تبلت های ویندوزی قیمت پایین میزنن مثل لنووو

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اگه تونستم حتما تست می کنم ویندوز rt مخصوص تیلت ها و گوشی هایی که از سیستم عامل وبندوز استفاده می کنند
400 دلار که نمی ارزه تبلت 2012 حتی دست دوشم فکر کنم گرون باشه شرکت های دیگه هم تبلت های ویندوزی قیمت پایین میزنن مثل لنووو

ممنونم دمت گرم
یه تحقیق کوچیک کردم درباره rt , یه مدت مایکروسافت میخواست تبلت ها ویندوزی دسکتاپی بزنه اما اون زمان درت لازم و تکنولوژی لازم نبوده rt زده از مدل ها بعدی سرفیس دیگه خود ویندوز دسکتاپ 8.1 پرو و ویندوز 10 تو مدلا جدید زده
یعنی روی rt ها exe نصب نمیشه مدل مثل ویندوز فون بوده ویندوز فون 7 با قیافه ویندوز 8

درباره تبلت Microsoft Surface RT مشخصاتشو درآوردم
این اولین مدل Surface بوده
صفحه نمایش 10.6 اینچ و 1366x768 پیکسل
مجهز به ClearType HD Display technology
ram ش 2 گیگ
حافظه داخلی در 2 مدل 32 گیگ و 64 گیگ
چیپست Nvidia Tegra 3 T30
Quad-core 1.3 GHz ARM Cortex-A9
gpu هم ULP GeForce
دارای پورت ها Micro HD Video ،microSD ،USB 2 و آنتن 2x2 MIMO
باتری فقط زده Standard battery, Li-Ion (31.5 W

مدلا جدیدترش خیلی گرونن مثلا cpu اونا اینل 7 هسته ای + 500 گیگ هارد و ...................... ( لپ تاپ ها قدرتمند تبدیل به تبلت شدن )
این مدل که بالا گفتم اولین و قدیمیترین مدلشه

مدلایی هست تو بازار که کیفیت خوبی دارن دوال بوت هم هستن مثل برند vido
قیمت خرید تبلت دو سیستم عامل ویندوزی اندرویدی ویدو vido | دیجی کاتالوگ | تبلت دو سیستم عامل VIDO
این تبلت 500 هزاره

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
ممنونم دمت گرم
یه تحقیق کوچیک کردم درباره rt , یه مدت مایکروسافت میخواست تبلت ها ویندوزی دسکتاپی بزنه اما اون زمان درت لازم و تکنولوژی لازم نبوده rt زده از مدل ها بعدی سرفیس دیگه خود ویندوز دسکتاپ 8.1 پرو و ویندوز 10 تو مدلا جدید زده
یعنی روی rt ها exe نصب نمیشه مدل مثل ویندوز فون بوده ویندوز فون 7 با قیافه ویندوز 8

درباره تبلت Microsoft Surface RT مشخصاتشو درآوردم
این اولین مدل Surface بوده
صفحه نمایش 10.6 اینچ و 1366x768 پیکسل
مجهز به ClearType HD Display technology
ram ش 2 گیگ
حافظه داخلی در 2 مدل 32 گیگ و 64 گیگ
چیپست Nvidia Tegra 3 T30
Quad-core 1.3 GHz ARM Cortex-A9
gpu هم ULP GeForce
دارای پورت ها Micro HD Video ،microSD ،USB 2 و آنتن 2x2 MIMO
باتری فقط زده Standard battery, Li-Ion (31.5 W

مدلا جدیدترش خیلی گرونن مثلا cpu اونا اینل 7 هسته ای + 500 گیگ هارد و ...................... ( لپ تاپ ها قدرتمند تبدیل به تبلت شدن )
این مدل که بالا گفتم اولین و قدیمیترین مدلشه

مدلایی هست تو بازار که کیفیت خوبی دارن دوال بوت هم هستن مثل برند vido
قیمت خرید تبلت دو سیستم عامل ویندوزی اندرویدی ویدو vido | دیجی کاتالوگ | تبلت دو سیستم عامل VIDO
این تبلت 500 هزاره
متاسقانه نرم افزار فیکه و اونطوری که ویدیو هاش تو یوتوب بود جواب نداد

• Like

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
سلام بچه ها.
دو سه ماهی هست وقتی نور گوشیم رو روی حداقل میزارم نور صفحه کم و زیاد میشه و چشم رو اذیت میکنه.(یک سوم صفحه نورش ثابته بقیش انگار چشمک میزنه.)نور رو که از حدود 10 درصد بیشتر میکنم مشکل حل میشه.
کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر