سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان چه جوری تو کروم ( اندروید) قابلیت نمایش تصاویر رو غیر فعال کنم؟!
و اینکه جایگزین خوبی برای کروم هست که مصرف اینترنت کمتری داشته باشه؟! من از Opera Mini استفاده میکنم

به صورت کلی فکر نکنم بشه تصاویر را غیر فعال کرد و با معرقی یک سایت به برنامه میشه اینکار و انجام داد
تو خود کروم هم میشه مصرف دیتا رو با فعال کردن گزینهdata saver تو قسمت setting کم کرد
مرورگر opera mobile هم برای مصرف کم دیتا مناسبه
بقیه مرورگر ها هم در کم حجم بودن و سریع تر بودن با یکدیگر متفاوتند و تفاوت دیگه ای ندارند

- - -ویرایش - - -

داداش من که کور نیستم قبل از اینکه گوشبم اندرویدی باشه اون برنامه رودیدم برا رفیقمم دان کردم حالا نمیدونم چی بوده
اونم که با لایوه من جیتگ دارم

منم قصد توهین نداشتم ولی بیشتر اون برنامه هایی که میبینی فیکن من خودم میتونم الان برنامه ای بهت بدم که بازی های ps2 رو روی اندروید اجرا می کنه ولی فیکه تازه خودم امتحانش کردم تو هر ضمینه ای که بگی برنامه سراغ دارم توم هر وقت برنامه رو خودت تست کردی جواب گرفتی اونوقت جو منفی ایجاد کن

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان من این سوال رو توی تاپیک خودش پرسیدم ولی فایده ای نداشت.این جا هم میپرسم.

من الان نت 3gام رو به کامپیوتر وصل کردم همش 40 کیلوبایت سرعت دانلودشه!!!!ولی با یه موبایل دیگه 400 کیلوبایته!!!!!چرا این طوریه؟؟سیم کارت خودم اعتباریه ولی اون یکی دائمیه.هر دو هم همراه اول.
و در ضمن چرا اینترنت موبایل بعضی ها سرعتش خیلی خیلی بالاس.حتی بعضی ها بالای یک مگابیت بر ثانیه هست ولی مال ما کلا به زور به 100 کیلوبایت بر ثانیه میرسه؟؟راه حلی هست که بشه سرعت رو بیشتر کرد؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان ی سوال وقتی با odin بخوام اندروید 5 رو روی نوت 3 مدل n9005 بریزم. نرم افزار ها و بازی ها و اطلاعات گوشیم پاک میشن؟ممنون.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درود دوستان ی سوال وقتی با odin بخوام اندروید 5 رو روی نوت 3 مدل n9005 بریزم. نرم افزار ها و بازی ها و اطلاعات گوشیم پاک میشن؟ممنون.

درود
اگر گزینه Re-Partition رو فعال نکنی پاک نمیشه چیزی
فقط گزینه های Auto Reboot و ّّF. Reset Time فعال باشن تا چیزی از گوشیت پاک نشه

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
گوشیم ال سی دیش نصفش داغون شده میخواستم ببینم میشه از ازکامپیوتر یا تی وی به عنوان صفحه استفاده کرد یا برنامه ای هس
galaxy s5

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
گوشیم ال سی دیش نصفش داغون شده میخواستم ببینم میشه از ازکامپیوتر یا تی وی به عنوان صفحه استفاده کرد یا برنامه ای هس
galaxy s5

توصیه می کنم ال سی دیشو عوض کنی بهتره

- - -ویرایش - - -

میشه یه سری عکس هایی که با موبایل گرفتیم و پاکشون کردیم دوباره برگردوند؟!

با نرم افزار های ریکاوری عکس از داخل pc میشه اینکارو کرد ولی بازگرداندن عکس به زمان پاک شدن عکس نحوه پاک شدن هم بستگی داره واینکه اگه گوشی بعد از پاک شدن عکس ها فکتوری ریست بشه ممکنه که نشه عکس هارو برگردوند

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
كسي ميدونه چطوري ميشه برا برنامه هاي اندرويد clone ساخت؟ برا تلگرامو واتس اپو اين جور چيزا ميخوام اگه لينك سايت خارجي داديد داديد مرسي

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
درود
گوشیم نوت 3 هست که بعد از ریست فکتوری مدتی که صفحش قفل باشه کلا صفحه سیاه میشه نه میشه خاموش کرد نه چیزی فقط باید باتری رو در اورد جالبم اینه که شارژ 100 خیلی کم میشه یهو به 60 و اینا میرسه مشلکل از کجا میتونه باشه ممنون

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
درود
گوشیم نوت 3 هست که بعد از ریست فکتوری مدتی که صفحش قفل باشه کلا صفحه سیاه میشه نه میشه خاموش کرد نه چیزی فقط باید باتری رو در اورد جالبم اینه که شارژ 100 خیلی کم میشه یهو به 60 و اینا میرسه مشلکل از کجا میتونه باشه ممنون
ایا به کامپیوتری میتونی متصلش کنی؟ (یعنی توسط ویندوز Storge گوشی شناخته میشه؟)
اگر امکان شناسایش توسط کامپیوتر باشه میتونی یه رام جدید رو گوشی فلش بزنی ببینی مشکل حل میشه یا نه.(حتی المقدور رام رسمی برای یک کشور دیگه)
اگربا تغییر رام مشکل حل نشه تعویض باتری رو باید امتحان کنی.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام دوستان گوشی گرند2 هست امروز چند فایل رو بهش انتقال دادم بعد از چند سال کل حافظه مموری کارت رفت و چند تا فولدر به اسم عجیب روش اومد تمام غکس های شخصیم از بین رفت من میترسم تو فایل ویروس باشه و عکس ها به بیرون درز پیدا کنه ایا چنین چیزی امکانش هست ؟

با چه برنامه میشه حافظه رو ریکاوری کرد ؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اولین باره گوشی اندرویدی گرفتم متناسب با پولم

http://www.digikala.com/Product/DKP...IM/گوشی-موبایل-اسمارت-کورال-S5201-دو-سیم-کارت

یه سری سوال دارم

1- همه بازیا روش نصب میشه؟ تو سایت ایرانی بازی The LEGO Movie و بازیا دیگه ای دیدم برای دانلود و نوشته بود از اندروید 4 به بالا نیاز داه اما نزده چه رم و cpu ی نیاز داره از کجا باید بفهمم؟

2- رم موبایل مرکوری خریدم خوب هست؟
ديجی کالا - کارت حافظه امتک microSDHC 8GB UHS-I Class10 GOLD MEMORY - EMTEC microSDHC 8GB UHS-I Class10 GOLD MEMORY

3- گوشی otg نداره آیا میشه کاری کرد otg دار شه؟ یا دسته بیسیم ارزونی هست که بشه به گوشی وصل کرد بازی کرد؟

4- روت چی هست؟ چه جوری انجام یشه؟ هر جا خوندم گفتن روت کنید

5- اجرا شبیه ساز ها روی گوشی مصرف باتری بیشتر میکنه؟ باتری خراب میکنه؟ دو نفره میشه بازی کرد؟

6- Timer SK01 V2.0 Smart Key کارش چی هست؟ خوندم نفهمیدم
http://www.digikala.com/Product/DKP...0-Smart-Key/سوکت-هوشمند-Timer-مدل-SK01-ورژن-2

عینک ها 3 بعدی عینک فونیکس و اسپات چجوری کار میکنن؟ مناسب هستن بخرم؟

1.خب با توجه به اینکه گوشی شما سخت افزار قوی نداره باید بیخیال بازیای حجیم بشید و بیشتر بازیای سبک نصب کنید

2.بله مشکلی نداره

3.قابلیت otg سخت افزاری هست و با نرم افزار نمیشه اضافه کرد
تا اونجا که میدونم بیسیم فقط برای گوشی های سونی که Dualshock 4 ساپورت میکنن امکانپذیره،حتی Dualshock 3 هم فقط با سیم وصل میشه
برای وصل کردن دسته های باسیم هم به قابلیت otg نیاز هست

4.روت برای دسترسی به فایل های سیستمیه،بعضی از نرم افزار ها نیاز به روت دارن که البته برای همه ضروری و مهم نیستن
روت کردن گوشی هایی که زیاد شناخته شده نیستن سخته.پیشنهاد میکنم اگه وارد نیستید دنبال روت نرید

5.بله مصرف شارژ بالایی دارن.
باطری به این راحتیا خراب نمیشه نگران نباشید
بعید میدونم دونفره بشه

6.اطلاعی ندارم

Sent from my D6503 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر