سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان کسی دانلود منیجر خوب واسه آندروید میشناسه؟
بهترین دانلود منیجر همون UC Browser (مینی نه!) هستش که اخیرا تو ورژن های جدید دانلود منیجرش فوق العاده قوی شده!
دانلود منیجر هم ADM Pro و LoaderDroid بهترین DM ها هستن، که البته من ADM Pro رو به LoaderDroid ترجیح میدم.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
مسیح@ داداش دمت گرم همرو چک کردم ولی خب دوباره دانلود میکنه، بازار رو دارم، ولی فکر نکنم برای اون باشه، چون اولین بار که وصل شدم به نت هم خود گوشیم Advance Task Killer رو دانلود کرد، در حالی که قبل از نصب بازار بود ... از بازار میشه دانلود Auto رو خاموش کرد ؟ داره اصلا ؟

مرسی

-----

دوستان دو تا درخواست داشتم بی زحمت :

1- کسی برنامه ی Gl To SD نسخه ی 1.9.7 فقط و فقط همین نسخه رو داره ؟
2- هیتر شکن کسی داره :d لینک سالم بی زحمت اگر دارید لطف کنید

سپاس فراوان :x

سلام اگه نمیدونی چی دانلود میکنه و از حجم اینترنت کم میشه 2 کار میتونی انجام بدی.
1. بهتره اول یک فکتوری ریست کنی..
2. یک برنامه مدیریت وای فای نصب کن وای فای منیجر که تمام مصرف اینترنت میزنه و مینویسه که هر برنامه چقدر مصرف میکنه my data manager عالیه..

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
دنبال یه برنامه office خوب میگشتم که کسی معرفی نکرد . ولی در کل اونایی که من پیدا کردم Office Suit (Pro) خوب هست و oliveoffice . (من پیدا کردم)!
---
یکی از دوستان گفته بود مارکت Cool خوبه ! یا من اشتباه فهمیدم همچین مارکتی اگه داریم لینکشو بذارید ، چون پیدا نکردم :D:
این دانلود منیجر خود دستگاه من هیچوقت هیچی برنامه هایی که دانلود شده ! یا مثلا دانلود میشده و حالا متوقف شده توش نیست ! فقط موقعی میاد که در حال انجام دانلود باشه ، بعدش هم میره ؟!این چجوریه ؟
---
راستی من هرچی فایل به نام map هست رو نمیتونم منتقل کنم داخل دستگاه ، مثل دیتای نرم افزار Ndrive یا دیتای بازی nfs که توش مثلا مپ داره ! ایراد میگره و میگه skip this file یا stop copy ! بعدش قاطی میکنه ... حالا شاید به این دلیل که من میگم نباشه ، ولی کلا نمیفهمم از چیه !؟

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درود.

دوستان بنده به یک مشکل خیلی عجیبی برخوردم.

بنده سیمکارت همراه اولمو برای چند روز روی یک سامسونگ گلکسی یانگ انداخته بودم. حالا بعد چند روز اومدم انداختم تو گوشیه خودم اکسپریا زد ، میتونم تماس بگیرم ولی نمیتونم پیامک بدم. یعنی پیامک میفرسته و از شارژم کم میشه ولی Deliver نمیشه. بعد با سیمکارت ایرانسل گوشیم پیام میفرسته. و همین سیمکارت همراه اولممو انداختم گوشیه دیگه پیام فرستاد.

مشکل از چیه؟!!!ممنون میشم راهنمایی کنید.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
درود.

دوستان بنده به یک مشکل خیلی عجیبی برخوردم.

بنده سیمکارت همراه اولمو برای چند روز روی یک سامسونگ گلکسی یانگ انداخته بودم. حالا بعد چند روز اومدم انداختم تو گوشیه خودم اکسپریا زد ، میتونم تماس بگیرم ولی نمیتونم پیامک بدم. یعنی پیامک میفرسته و از شارژم کم میشه ولی Deliver نمیشه. بعد با سیمکارت ایرانسل گوشیم پیام میفرسته. و همین سیمکارت همراه اولممو انداختم گوشیه دیگه پیام فرستاد.

مشکل از چیه؟!!!ممنون میشم راهنمایی کنید.
منم فک کنم مشکلی مثل مشکل تو دارم یه سیم ایرانسل دارم رو موبایل سامسونگم بعضی وقتا مسیج فرستاده می شه ولی دیده نمی شه.من یه شارج اینترنتی خریدم درست شد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
منم فک کنم مشکلی مثل مشکل تو دارم یه سیم ایرانسل دارم رو موبایل سامسونگم بعضی وقتا مسیج فرستاده می شه ولی دیده نمی شه.من یه شارج اینترنتی خریدم درست شد.

مشکل از شلوغی خط ها بود که درست شد خوشبختانه.

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
سلام
من 3 روزه که یه گوشی galaxy s4 9505 خریدم . دو تا مشکل دارم الان باهاش :
1. باتریش به طور غیر نرمالی به نظرم خالی میشه . اصلا منطقی نیست این دشارژ شدن سریع باتری . اونم تو این مدل که قراره از 9500 بیشتر شارژ نگه داره . یعنی بیش از 24 ساعت با مصرف متوسط .
2. وقتی چیز چی ان وصل میکنم ، انگار نه انگار ! browserــا انگار از درگاه اون عبور نمیکنن ! کار خودشونو میکنن و صفحه‌ی زیبای پیوندها رو مشاهده میکنم .
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
سلام
من 3 روزه که یه گوشی galaxy s4 9505 خریدم . دو تا مشکل دارم الان باهاش :
1. باتریش به طور غیر نرمالی به نظرم خالی میشه . اصلا منطقی نیست این دشارژ شدن سریع باتری . اونم تو این مدل که قراره از 9500 بیشتر شارژ نگه داره . یعنی بیش از 24 ساعت با مصرف متوسط .
2. وقتی چیز چی ان وصل میکنم ، انگار نه انگار ! browserــا انگار از درگاه اون عبور نمیکنن ! کار خودشونو میکنن و صفحه‌ی زیبای پیوندها رو مشاهده میکنم .
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !

1. از برنامه du battety saver pro استفاده کن . مصرف باتری رو فوقالعاده کم میکنه

2. اگه منظورت v*p*n هست ، خیلی وقته که قطع شده . از openvpn یا pshiphon استفاده کن :D

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
1. از برنامه du battety saver pro استفاده کن . مصرف باتری رو فوقالعاده کم میکنه

2. اگه منظورت v*p*n هست ، خیلی وقته که قطع شده . از openvpn یا pshiphon استفاده کن :D

1. آخه این این توصیه‌ها مال وقتیه که باتری کارکرد طبیعی‌ای که همه جا گفته شده این گوشی داره رو داشته باشه ، بعد من واسه بهتر کردنش از این اپلیکیشنا و اینا استفاده کنم ، نه وقتی که خیلی کمتر از مقدار امتحان پس داده شده داره شارژ نگه میداره . میخوام ببینم این سری گوشی سابقه‌ی مشکل دار بودن باتری داره ؟ کسی چیزی شنیده در این مورد ؟
2. آره منظور همونه ! :d ولی اینی که من دارم کار میکنه ، 2 روز قبلش روی desire z ازش استفاده میکردم ! :)

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
وقتى ميخوام از گوگل پلى دان كنم ارور ٣٠٤ ميده
دوست عزیز این بخاطر اینه ناشر برنامه اجازه دانلود رو برای ایران نداده. ولی با فندق شکن مثل pshiphon راحت میشه دان کرد یا برنامه ها رو آپدیت کرد.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوست عزیز این بخاطر اینه ناشر برنامه اجازه دانلود رو برای ایران نداده. ولی با فندق شکن مثل pshiphon راحت میشه دان کرد یا برنامه ها رو آپدیت کرد.
با فندق شكنم باز نشد،درضمن اشتباه نوشته بودم،ارور 403 ميده

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
1. آخه این این توصیه‌ها مال وقتیه که باتری کارکرد طبیعی‌ای که همه جا گفته شده این گوشی داره رو داشته باشه ، بعد من واسه بهتر کردنش از این اپلیکیشنا و اینا استفاده کنم ، نه وقتی که خیلی کمتر از مقدار امتحان پس داده شده داره شارژ نگه میداره . میخوام ببینم این سری گوشی سابقه‌ی مشکل دار بودن باتری داره ؟ کسی چیزی شنیده در این مورد ؟
2. آره منظور همونه ! :d ولی اینی که من دارم کار میکنه ، 2 روز قبلش روی desire z ازش استفاده میکردم ! :)
همین برنامه ای که دوستمون گفتن رو نصب کنی (psipho..) ، اولش میپرسه که کل گوشی رو تونل کنه یا فقط خودشو !!
بعد کل گوشی رو تونل میکنی ، سرعتش هم من یه چند روز پیش تست کردم بد نبود...

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی

چیز چی ان میخوای چیکار؟!
با uc browser برو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر