سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,650
نام
iMAN
آمار و ارقام هرچی گفت که دلیل نمیشه ما بریم GS II بگیریم گیرم که 3 میلیون فروخته...! این دلیل نمیشه که من برم همونو بگیرم چون تو دنیا خیلی طرفدار پیدا کرده . حرف شما هم درست ، من منکر این نیستم که GS II گوشیه خوبیه ، ولی خرید گوشی کلا یه کاریه که به سلیقه نفر بستگی داره . منم گفتم که نظر شخصیم هست کلا از سامسونگ خوشم نمیاد ولی نیومدم این گوشیو بکوبم یا بگم بده و اینا .
در ضمن دوست عزیز God_of_game ، مطمئن باش من پشیمون نمیشم چون خداییش پول کمی هم نیست که داریم خرج میکنیم . در کل تمام جوانب رو در نظر دارم و گوشی مورد علاقمو میگیرم :x:d
یه بحثی هم هست درباره سامسونگ که مربوط میشه به قضیه طراحی گوشیهاش که از رو آیفون زده . خداییش یکی از دور این گوشیهاشو ببینه میگه آیفونه . درسته پیشرفت داشته ولی به چه قیمتی ؟ کپی برداری ؟ درباره آیفون درسته که گوشیش در کل گرونتر از اون چیزیه که نشون میده ولی علت گرونی این گوشی خلاقیت طراحان هست . دوستان این بحثو ادامه ندین خواهشا تاپیک منحرف نشه . ممنون .
از همه دوستانی که نظر دادن و کمک کردن تشکر میکنم . خیلی لطف کردید:x

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آمار و ارقام هرچی گفت که دلیل نمیشه ما بریم GS II بگیریم گیرم که 3 میلیون فروخته...! این دلیل نمیشه که من برم همونو بگیرم چون تو دنیا خیلی طرفدار پیدا کرده . حرف شما هم درست ، من منکر این نیستم که GS II گوشیه خوبیه ، ولی خرید گوشی کلا یه کاریه که به سلیقه نفر بستگی داره . منم گفتم که نظر شخصیم هست کلا از سامسونگ خوشم نمیاد ولی نیومدم این گوشیو بکوبم یا بگم بده و اینا .
در ضمن دوست عزیز God_of_game ، مطمئن باش من پشیمون نمیشم چون خداییش پول کمی هم نیست که داریم خرج میکنیم . در کل تمام جوانب رو در نظر دارم و گوشی مورد علاقمو میگیرم :x:d
یه بحثی هم هست درباره سامسونگ که مربوط میشه به قضیه طراحی گوشیهاش که از رو آیفون زده . خداییش یکی از دور این گوشیهاشو ببینه میگه آیفونه . درسته پیشرفت داشته ولی به چه قیمتی ؟ کپی برداری ؟ درباره آیفون درسته که گوشیش در کل گرونتر از اون چیزیه که نشون میده ولی علت گرونی این گوشی خلاقیت طراحان هست . دوستان این بحثو ادامه ندین خواهشا تاپیک منحرف نشه . ممنون .
از همه دوستانی که نظر دادن و کمک کردن تشکر میکنم . خیلی لطف کردید:x
بخدا بجز اونجالت نیمه مستطیلیش هیچ چیزیش شبیه ایفون نیست!اون سیستم عال هست که اندروید ظاهری شبیه iOS دارهوگنره اون منو ردیفی و اون حالت رو جفتشون از سیمبین نوکیا برداشتن!

S II رو از نزدیک ببینی یه صفحه بزرگ که بیشتر شبیهکاغذ کلفت هست میبینی ویا یه پلاستیک نازک!اصلا هیچ شباهتی به ایفون نداره!توی عکس فقط شبیه هست!!!!اونم نه زیاد

الان شما یاد ایفون افتادی؟
Samsung_Galaxy_S_II_550.jpg

images

بخدا شاید توی عکس شبیه باشه ولی از نزدیک ببینید اینطور نیست.
توی فیس جلوی گوشی یک دکمه منوی مستطیلی هست.یک دکم منو و یک یback ایفون از اینها فقط یکیش رو داره!

پشت گوشی و سایز ضخامت هم که اصلا هیچ ربطی بهم ندارن ،فقط چون جفتشون سیاه هستن کپی هم شدن؟

کلا بجز مستطیل سیاه و اینتر فیس من شباهت دیگه ای نمیبینم. مثلا اگه ذوزنقه بزنه حله؟ بخدا اینا بهونست حد اقل من قبول ندارم میتونید چیزای دیگه بگید.

شما هم هرچی دلتون راضی هست بگیرید . به قول sweeny todd به مردم بگی میگن برو galaxy s2 بخر. طرف میگه پولم کمه میگه صبر کن ارزون شه گلکسی s 2 بخر. فلان گوشی رو میخوام. نه برو S 2 بخر:D در کل مردم رو ولش کن فقط خوبی و بدی گوشی ها رو بپرس هرچی دوست داری بخر

اینم یه شات که شباهت رو کاملا درک کنی.

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,650
نام
iMAN
خدا خیرت بده منم همینو میگم . منظورم همین بود .
حالا این موتورولا ها ساخت کجاست / امریکا که نیست درسته ؟ مثل اپل چیت میزنه دیگه ؟
این ورژن جدید آندروید کی میاد ؟ بستنی حصیری ؟ همین بود دیگه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
فقط یه چیز بگم بهت ! من خودم تا 1 سال پیش اصلا از سامسونگ خوشم نمیومد ولی الان شدیدا به سامسونگ ایمان پیدا کردم ! از روی تعصب هم نیست باید قبول کرد 1-2 سال پیش اشغال زن بود ولی الان سیاست خوبی رو داره دنبال میکنه واسه همین فنش شدم باز میل خودته...

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
امین این که بپی اشغال زنه رو قبول ندا رم خدایش توی گوشی خیلی خوب نبود ولی یکباره خودش رو توی این قسمت قوی کرد.باعث بانیش هم اندروید بود.

واقعا سخت افزار ساختن کاری نداشت ولی اینکه بخوای با ios رقابت کنی یه سیستم عامل میطلبید که به لطف گوگل به اینجا رسید.
وگرنه من بالای 16ساله از کلیه محصولاتش استفاده میکنم. بهنظرم از خیلی از برندها سرتره .تاپ نبوده ولی واقعا چند ساله داره خودش رو به تاپ ها نزدیک میکنه.توی ایران از شانس بده ما یسری جناش تولید و اسمبل میشه که کیفیت پایینتری دارن برای همین سامشونگ یه مدل مخصوص برای ایران میزنه و کلا اسمش چیز دیگست.این ضعف مدل ایرانیش باعث شده خیلیها ازش دلسرد بشن.
مثلا خود من یه مانیتور خریدم اوردم خونه خراب بود بعد 2 هفته برام یکی دیگه اوردن ولی خارج از ایران از این اتفاقا کمتر میفته.

در کل من خیلی ساسونگ رو قبول دارم .

خدا خیرت بده منم همینو میگم . منظورم همین بود .
حالا این موتورولا ها ساخت کجاست / امریکا که نیست درسته ؟ مثل اپل چیت میزنه دیگه ؟
این ورژن جدید آندروید کی میاد ؟ بستنی حصیری ؟ همین بود دیگه ؟
بستگی داره که کجا بزنه ولی 90% رو چین میزنه مخصوصا این گوشیهای گرون رو.ولی یسری کشورا مثل کره و تایوان و سامسونگ هم شرکتهایی داره که بهشون سفارش تولید میدن.در کل بعید میدونم امریکایی باشه ،گوشی گرون رو اگه توی امریکا بسازن خیلی گرونتر میشه!

بستنی حصیری هم گفته بودن Q4(البت دقیق نمیدونم).در کل من منتطرشم سنگین.:D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان من گوشیم Incredible هست. امروز باهاش وصل شدم به اینترنت و گفت یه system software available شده. میخوای اپدیت کنی. میخواستم بدونم من که گوشیم android 2.3.3 روش نصبه دیگه واسه چیه این اپدیت؟؟؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان.من الان یه گوشی جدید می خوام بگیرم.دو نامزد نهایی رو که انتخاب کردم اینها هستند:
htc Desire HD
htc Incredible S
نظر شما چیه؟من خودم یه کمی بیشتر به سمت incredible s تمایل دارم.حالا بچه هایی که داشتن لطف می کنن یه راهنمایی کنند؟

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام دوستان.من الان یه گوشی جدید می خوام بگیرم.دو نامزد نهایی رو که انتخاب کردم اینها هستند:
htc Desire HD
htc Incredible S
نظر شما چیه؟من خودم یه کمی بیشتر به سمت incredible s تمایل دارم.حالا بچه هایی که داشتن لطف می کنن یه راهنمایی کنند؟
تقریبا مشخصات یکیه ولی فکر کنم دئوال فلش به دوربین انکریدیبل کمک کنه.از اونور هم3 دهم اینچ بزرگیه desire hd فکر میکنم مصرف باتری بگیره .منم بودم incridible رو انتخاب میکردم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تقریبا مشخصات یکیه ولی فکر کنم دئوال فلش به دوربین انکریدیبل کمک کنه.از اونور هم3 دهم اینچ بزرگیه desire hd فکر میکنم مصرف باتری بگیره .منم بودم incridible رو انتخاب میکردم
دقیقا.من خودم دنبال یه گوشی با صفحه ی بزرگ می گردم.اما desire hd دیگه خیلی بزرگه.باعث دردسر می شه.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دقیقا.من خودم دنبال یه گوشی با صفحه ی بزرگ می گردم.اما desire hd دیگه خیلی بزرگه.باعث دردسر می شه.
4 اینچ کمه؟ ولی بیشترش بهتره:D. کلا صفحه ی بزرگ بیشتر خوش میگذره:D

.3 اینچ دردسری درست نمیکنه. ولی فکر کنم کمبود باتری دردسر درست کنه!

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
htc Desire HD
htc Incredible S
incredible s صفحه نمایشش بهتره (super clear LCD) و در ضمن شتاب دهنده گرافیکی بهتری داره .

آخرین ویرایش:

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
htc Desire HD
htc Incredible S
من DHD دارم و فوق العاده ازش راضی هستم مهم اینه که کوکر های مطرح که روی رام های HD2 کار میکردند کوچ کردن به دیزایر HD
4 اینچ کمه؟ ولی بیشترش بهتره:D. کلا صفحه ی بزرگ بیشتر خوش میگذره:D

.3 اینچ دردسری درست نمیکنه. ولی فکر کنم کمبود باتری دردسر درست کنه!
رضا خیلی حال میده:d:d ولی برای باطری با مصارف :d معمولی دو روز تموم میشه

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22

نه اتفاقا.من خودم دیزابر اچ دی دارم...دستم هم به نسبت میتونم بگم از بقیه پسرها خیلی کوچیک تره:d ولی اصلا" مشکلی ندارم باهاش...گوشی باید گنده باشه:d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا من میخوام یک گوشی هوشمند بگیرم و 500 تومنی پول دارم میخواستم بهم بگید بین IPHONE و HTC کدوم بهتره البته میدونم که خیلی ها میگن ایفون دنگ فنگ زیاد داره و تازه قیمتشم 800 هست ولی آخه هرچی بین موبایل های اندرویدی نیگاه میکنم چیزی با کیفیت ایفون پیدا نمیکنم مثلا اکثرا از پلاستیک ساخته شده در حالی که من یک ویدیو از ایفون دیدم که با گلوله زدنش فقط سوراخ شد البته خراب شد رفت ولی به نظرتون اگر به یک دونه DSIRE گوله بزنیم پودر نمیشه؟ بعد هدفونش که از طلا هست در برابر HTC که واقعا به نظر مرغوب نمیاد (حداقل در تصویر )در کل خیلی دو دلم از یک طرف پول اون را ندارم از یک طرف واقعا باید این موبایلم را عوض کنم( از اون قدیمی های سونی اریکسونه )بگزریم اگر میشه راهنمایی کنید راستی یک مدت هم از X10 خوشم اومد ولی وقتی شنیدم که دیگه براش سیستم عامل جدید نمیاد دلم را زد البته سامسونگ ها را هم دیدم ولی اونها هم جنسش خوب نیست حقیقاتا جنس امریکایی یک چیز دیگست اگر اشتباه میکنم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر