سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
حرفتون کاملا عاقلانه است منم تا مرز خرید رفتم پشیمون شدم ولی بنظرتون کی گوشی مثل گالکسی اس۲قیمتش ۶۰۰_۷۰۰تومان می شه که منم بتونم بگیرم

خوشبختانه ایران از طرف سامسونگ تحریم ینست ، به این معنی که سامسونگ تنها برندی هست که قیمت هاش نزدیک ترینن به قیمت های رسمی !
والا نمی دونم کی به 600/700 می رسه ولی این رو می دونم موقع وارد شدن به بازار ایران زیر 900 و بالای 1100/1200 نمی ره ;)
من اوایل آبان گلکسی اس 8 گیگ رو خریدم 670 / الان همون گوشی 480 هست ع یه حسابی پیش خودت بکن :d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اقا چشم زدی که !!

سلام دوست عزیز

زیاد دلتو خوش نکن من زنگ زدم به مایکروتل برای اطمینان چون چند جا شنیده بودم که میگفتن این گوشی تو ایران نمیاد.

سوال و جوابها
N_aggressive%20%284%29.gif

من:سلام

مایکروتل:سلام بفرمایید

من:ببخشید میخواستم بدونم اینکه میگن گالاکسی اس 2 تو ایران نمیاد درسته یا نه؟

مایکروتل:تقریبا درسته{اینو با خنده گفت حالا نمیدونم چرا
N_aggressive%20%2819%29.gif
}

من:چطور؟

مایکروتل:با تماسی که با سامسونگ داشتیم مثل اینکه سامسونگ دیگه نمیخواد از پنل super amoled plus تو گوشی هایی که تو خاورمیانه پخش میکنه استفاده کنه یعنی پنل گوشی هایی که تو ایران میاد میشه همون super lcd قدیمی خودمون....{یه جورایی شکه شدم
N_aggressive%20%2824%29.gif
}

من:چرا؟

مایکروتل:چون سامسونگ میگه این پنل های amoled تو خاور میانه طرفدار نداره و صرف نمیکنه که این پنل برای خاور میانه بزنه{به نظر من که سامسونگ یه جورایی داره خاور میانه رو میپیچونه اخه مگه میشه پنل amoled طرفدار نداشته باشه اخه واقعا که حرف چرندیه
N_aggressive%20%2840%29.gif
}

من:حالا اگه بخوام این گوشی رو با این پنل ها گیر بیارم باید چیکار کنم؟

مایکروتل:باید خوابشو ببینی
N_aggressive%20%2824%29.gif
{یه کم زیادی خودمونی شده بود فکر کنم
N_aggressive%20%2811%29.gif
}بعدش که یه کم خندید گفت که ما خودمون سامسونگ تحت فشار گذاشتیم که این گوشی با این پنل بیاد ایران باید ببینیم چی میشه ولی به احتمال زیاد به تعداد محدود وارد میکنیم این مدلو تو ایران.

من:حالا اگر شما نداشتید این مدلو باید از کجا گیر بیارم؟

مایکروتل:باید برید تو گوشی هایی که به صورت قاچاق وارد میشه دنبالش بگردید ولی ما تضمینش نمیکنیم و گارانتی هم نداره
N_aggressive%20%2819%29.gif

من:ممنون از راهنماییتون امیدوارم این مشکل حل بشه و این گوشی با بهترین امکاناتش وارد ایران بشه؟

مایکروتل: ما هم امیدواریم و سعیمون رو میکنیم.

من:روز خوش

مایکروتل:روز شما هم خوش

خوب با این صحبتهایی که شنیدم فکر کنم باید دنبال گوشی های دیگه هم برم چون این گوشی کارش معلوم نیست تو ایران ولی حیف شد
N_aggressive%20%2840%29.gif
نمیدونم چرا هر گوشی خوبی که تو ایران میخواد بیاد اولش انقدر دردسر داره
N_aggressive%20%2825%29.gif

بازم نباید امیدمونو از دست بدیم

موفق باشید

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=471342&page=75

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان شکی به کیفیت گوشی های سامسونگ ندارم و معتقدم الان بهترین برند هستش ولی فکر نمی کنید ساپورتش خیلی بده؟؟؟
الان تقریباً تمامی دیزایرها و نکسوس ها و گوشی های سینگل Htc(حتی HD2) به 2.3 آپدیت شدند با رام های دلفریب! ولی 2.3 باحالی برای گلکسی نیومده.
نظرتون راجع به موتوزوم چیه؟ شاید فروختم یک گوشی معمولی گرفتم با تبلت دو هسته ای ولی موندم بین آیپد2 و آیفون5 و موتوزوم و گلکسی 10.1 کدومو بگیرم.

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
سلام
درسته که میشه آندورید رو روی گوشی دیگه ریخت ؟
انگار روی یکی از گوشی های نوکیا میشه اگه درسته روی گوشی های دیگه چی؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
الان تقریباً تمامی دیزایرها و نکسوس ها و گوشی های سینگل Htc(حتی HD2) به 2.3 آپدیت شدند با رام های دلفریب! ولی 2.3 باحالی برای گلکسی نیومده.

کدوم گلکسی ؟ واسه گلکسی اس اومده

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
درسته که میشه آندورید رو روی گوشی دیگه ریخت ؟
بله ، رو بعضی از گوشی های ویندوز موبایل HTC و رو Apple iPhone 2g و 3g پورت کردن.
اقا چشم زدی که !!
نماینگی رو بیخی !
اگه قراره به حرفهاشون باور کرد ، نمایندگی سامسونگ شهرستانمون 2 هفته پیش این گوشی رو آورده :))
ولی 2.3 باحالی برای گلکسی نیومده.
داداش 2.3.3 ىسمی برای Galaxy s اومده ها !
الان باید متظر کوکر ها بود تا ببینیم چیکار می کنن ، تبلت رو بیخیال شو !

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
کدوم گلکسی ؟ واسه گلکسی اس اومده
دوستان من کی گفتم برای گلکسی اس نیومده 2.3؟؟؟؟
من گفتم الان نزدیک به 2 تا رام 2.3 واسه گلکسی اومده که یکیش بتا هستش و اون یکی که اصلی هستش رو اصلاً ازش راضی نیستن.بخاطر اینکه میگن کیبرد Swype توش کار نمی کنه و همچنین کیفیت فیلمبرداری تغییر نکرده بعلاوه مصرف باتری هم وحشتناک بالاست.
حالاشما بیاید اون رام های 2.3 رو با رام های اسپایک عزیز و یا cyanogen مقایسه کنید تا متوجه حرف من بشید.
داداش 2.3.3 ىسمی برای Galaxy s اومده ها !
الان باید متظر کوکر ها بود تا ببینیم چیکار می کنن ، تبلت رو بیخیال شو !
تبلت رو بیخیال شم!الان تبلت ها دارن می ترکونن.شما برو موتوزوم و گلکسی تب10.1 رو ببین:-o

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
گوشی خوب ANDROID بین 200-300 چی هست ؟
Wildfire الان قیمت روزش چنده ؟
بعد این htc ها چینیش هم هست ؟ آدم مثلا بره از کشوری مثل عراق یا جاهای دیگه بیاره
سامسونگ چی ؟

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
اقایوون سلا من تازگی ها xperia x10 گرفتم نمی دوونم چجووری باید تووش برنامه بریزم میتوونید راهنماییم کنید

از سایت زیر کمک بگیر خیلی راحته
با استفاده از Android PC Suite برنامه ها را نصب کن.

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
گوشی خوب ANDROID بین 200-300 چی هست ؟
Wildfire الان قیمت روزش چنده ؟
بعد این htc ها چینیش هم هست ؟ آدم مثلا بره از کشوری مثل عراق یا جاهای دیگه بیاره
سامسونگ چی ؟
با این قیمت این گوشی های اندروید توصیه میشه که سخت افزار نسبتا ضعیفی دارن و خریدشون توصیه نمیشه: xperia x10min, xperia x10mini pro, xpera x8, hTC wildfire
اگه شما یه 70-80 بزاری رو پولت می تونی xperia x10 بخری و اگه 140 بزاری رو پولت: Galaxy s!

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
سلام من x10 دارم قبلا راحت با برنامه pc suit for android برنامه روش می ریختم
ولی الان که روی برنامه کلیک میکنم (pc suit for android) این پیغام بهم می ده
application gui creat faild
از اول هم ریختم ولی درست نشد
چیکار کنم ؟ کسی راهکاری بلد نیستش ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان.
من یه X10 mini گرفتم امروز ولی وقتی میخوام والپیپر بذارم روش یه کادر نارنجی میاد که فقط یه حدودی از عکس رو میشه انتخاب کرد بعد هم که انتخاب میکنی کلی زوم میشه!
پیکار کنم؟
تورو خدا زود جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر