سوالاتی در مورد VPS

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
سلام
چند تا سوال در مورد VPS داشتم.
1.میشه تو سرور مجازی cd یا dvd رایت کرد؟
2.من از fillzila برای ftp استفاده میکنم.بعد از آپلود چجوریلینک رو در اختیار دیگران بزارم؟چون از خودم یوزر و پسورد موقع دانلود میخواد.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
چند تا سوال در مورد VPS داشتم.
1.میشه تو سرور مجازی cd یا dvd رایت کرد؟
2.من از fillzila برای ftp استفاده میکنم.بعد از آپلود چجوریلینک رو در اختیار دیگران بزارم؟چون از خودم یوزر و پسورد موقع دانلود میخواد.
1.یکی باید اون CD یا DVD را بزاره توی دستگاه که شما بتوانید رایت کنید.معمولا VPS که بیرون می فروشند این کار را انجام نمی دهند اما امکانش وجود دارد
2.اول باید ببینید سرور کجاست و سرعت آپلود و دانلود چند است با برنامه های مختلفی می توانید این کار را انجام بدید اما راحترین آنها HTTPS(اسم کاملش را فراموش کردم سرچ کنید توی گوگل پیدا میشه) است که یک برنامه کم حجم و کارایش بالاست.

zeus1

کاربر سایت
Apr 25, 2009
140
نام
حمیدرضا
1- تقریبا میشه گفت جواب نه هست مگر اینکه یه سرور داخل دیتا سنترهایی که داخلی ایران هست کولو کنید اونوقت ممکنه بهتون اجازه دسترسی فیزیکی به سرورتون بدن که بتونید از سرورتون بک آپ بگیرید یا سی دی رایت کنید ولی خب خیلی هزینتش زیاده! و تقریبا دیگه بهشم VPS نمیگن، اینو فقط جهت اطلاع خواستم بگم2- اینو مطمئن نیستم ولی فکر کنم باید IIS نصب کنید رو سرور، ظاهرا درست کانفیگ نشده که ازتون یوزر پس میخوادیه سر به سایت WHT بزنی اطلاعات بیشتری میتونی به دست بیاری

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
خوب همین برنامه بهم لینک میده اما موقع دانلود یوزر و پسورد میخواد واسه همین نمیتونم لینک رو به همه بدم....اینو چیکار کنم؟(خودم میتونم دانلود کنم چون یوزر و پسورد رو دارم اما بقیه نه مگه اینکه بهشون بگم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر