سری بازی های choice of

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
با سلام...

مطمئن نیستم که دوستان با این سبک بازی های rpg text-based آشنایی دارن یا نه... اما به شخصه بعد از دیدن این سری عاشقش شدم. بازی شاید بشه گفت تلفیقی از یک رمان و یک سیستم انتخابه... به عبارتی شما با انتخاب هاتون داستان رو شکل میدید... چیزی که تو بازی های rpg خیلی مهمه انتخاب های تاثیر گذار هست به نحوی که هر انتخاب به شکل اساسی داستان رو تغییر بده و این به همراه داستان گیرای این بازی ها،باعث میشه تجربه ی بازی واقعا لذت بخش بشه . هر خط داستان ممکنه مدت طولانی آدم رو سرگرم کنه و هر بازی چندین خط داستانی داره که به قول معروف replayablity رو بالا میبره. گرافیکی نبودن این بازی به این معنی هست که سازنده ها محدودیتی برای اضافه کردن انتخاب های فوق العاده زیاد و تاثیر گذار(نسبت به rpg های گرافیکی) نداشتن ...

بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل هم به صورت آنلان روی براوزر بازی کرد...

سایت اصلی: بازی های شرکت

سایت اصلی: بازی های user-made

imagehandler.aspx

در این سایت تعداد نسبتا زیادی از بازی ها رو پیدا می کنید که پیشنهاد میکنم choice of vampire رو برای شروع انتخاب کنید... که البته کمی نیاز به زبان انگلیس نسبتا خوب داره...

ولی بازی هایی که انگلیسی سبک تری دارن مثل zombie exodus یا choice of zombies یا slammed! هم واقعا سرگرم کننده هستن... کلا تعداد بازی ها زیاد هست و بنا به سلیقه می تونید انتخاب کنید...

برای دسترسی به بازی ها می تونید از 2 تا لینک بالا استفاده کنید... توی مایکت و بازار هم بعضی از بازی های choice of هستن، اگه از appstore آمازون استفاده می کنید همه ی بازی ها اونجا پیدا میشن...

برای نمونه لینک choice of vampire رو توی مایکت می ذارم:

choice of vampire

screen640x640.jpeg

امیدوارم مثل من با این بازی ها مدت ها سرگرم شید... choice of vampire (انگلیسی کمی سنگین) و choice of zombies ( انگلیسی سبک ) رو اول از همه تست کنید! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر