سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
آخرین w.t.f را هم ببینید :D

وای خدا این خیلی خوبه یعنی هر جور بخوام نگاه کنم منطقی ترین پایان سریال همینه لول دو قسمتش خیلی خوبه یکی اونجا که برن رو نشون میده با جان داره خدا حافظی میکنه در همین هین خاطرات دسیسه چینی واسه کینگ شدن خودش رو مرور میکنه و اخرش که با یـ مید فینگر از طرف وایت واکرا تموم میشه یعنی خداست این دوتا صحنه :))

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
یادش بخیر بعد دیدن قسمت اول فصل اخر اومدم اینجا کلی از سریال انتقاد کردم و گفتم فاتحه سریال خوندست و رسما فیلم هندی شده ، ولی یه سری از طرفدار های متعصب سریال اومدن اینقدر منو مسخره کردن و تیکه بهم انداختن که اگه بخوام تک تکشونو ریپلایی کنم دو صفحه میشه :D یکی بهم گفت نکشیمون فراستی ، اسکورسیزی و ..... یکی گفت چرا سریالو برای خودت کوفت میکنی و بشین لذت ببر و منتقد کیلو چنده و.....
خواستم بگم که بعد ده سال فیلم دیدن و نقد خوندن و بررسی تک تک فیلم ها و سریال های مهم اینقدر سوادم میرسه که با دیدن همون قسمت اول این فصل بفهمم این سریال به کل نابوده و چنان سقوطی کرده که قسمت به قسمت بدتر و بدتر میشه .
اینم بگم که تجربه ثابت کرده مشکلات در هر اپیزود در اپیزودهای بعدی هی بزرگتر و بزرگتر میشه . #فکت
خلاصه الان اون افراد که منو تیکه بارون کردن قیافشون دیدن داره :D
شمارو با این دو تا عکس تنها میذارم .

107238

107239

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
گفتم فاتحه سریال خوندست و رسما فیلم هندی شده ، ولی یه سری از طرفدار های متعصب سریال اومدن اینقدر منو مسخره کردن و تیکه بهم انداختن که اگه بخوام تک تکشونو ریپلایی کنم دو صفحه میشه
از موقعی که نویسنده جدا شد خیلیا میدونستن فیلم سقوط میکنه . جد از این از فصل 7 (نه از قسمت اول فصل 8) فیلم رو به سقوط بود . چون محسوس بود فیلم نسبت به فصل های قبل ضعیف شده .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
از موقعی که نویسنده جدا شد خیلیا میدونستن فیلم سقوط میکنه . جد از این از فصل 7 (نه از قسمت اول فصل 8) فیلم رو به سقوط بود . چون محسوس بود فیلم نسبت به فصل های قبل ضعیف شده .
رو به افت بود ولی نه دیگه تا این حد ، این دیگه رسما سقوط ازاده :D
شک نکن رتبه سریالم هم خیلی پایین میاد

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
منطق فن های استارک ها ، دنریس از همون اول دیوانه بود چون وایساد مرگ برادرش رو تماشا کرد ! اما سانسا که خودش سگ های وحشی رو انداخت به جون شوهرش و تا خورده شدن استخوناش تماشا کرد مستحق بهترین ها بود

• Like
Reactions: A2HL and yasu

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
منطق فن های استارک ها ، دنریس از همون اول دیوانه بود چون وایساد مرگ برادرش رو تماشا کرد ! اما سانسا که خودش سگ های وحشی رو انداخت به جون شوهرش و تا خورده شدن استخوناش تماشا کرد مستحق بهترین ها بود
مومن خدا، یه چیزی بگو بگنجه!
شوهرش؟!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کتاب Song of Ice And Fire چه عکس های جالبی داره !
View attachment 107247

-----------------------------------------
View attachment 107248

---------------------------------------
View attachment 107249
چه خوبه .. نارنجی هم هستن . کتابش جوری که من از مصاحبه با نویسندش فهمیدم هنوز تموم نشده.‌ پیشنهاد میکنم بخاطر ضربه روانی روحی عاطفی که همه از سریال خوردیم .کتابشم تا وقتی تموم نشده شروع به خوندن نکنید. اصلا نویسندش انقدر پیره که ممکنه عمرش قد نده خخخخخ

• Like
Reactions: TEK ZXEN

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
قبل اینکه این فصل بیاد گفتم یا اینقد میترکونه که میره جز تاپ 3 ـه ملت یا هم اینقد گند میزنه که نمره اصلیش تو IMDb که با اون تعداد رای نجومی سالها ثابت مونده بود میاد پایین، که دومی شد:D اونم خیلی سریع تر از چیزی که فکرشو میکردم.
Capture.JPG
BB به جایگاه واقعیش برگشت :D

• Like
Reactions: arash1996

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,696
نام
کیارش
بمیرم واسه رمزی :(
:unamused::unamused::unamused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر