سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ميم هاي اين فصل شاهكارن شاهكار :D
اون قضيه كنيبال رو فراموش كنيد اگر ميخواستن بيارنش اقلا يه جا ازش نشونه يا اسمي ميبردن
اون اژدهايي كه تو اپنينگ و از همه بزرگتر خود دنريس اشاره به اون حرف النا داره ميگفت be a dragon

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دو هفته است مدافعین حرم hboمیگن به خاطر فرضیه های خودتونه که خورده تو ذوقتون ، الان میگن چرا به جای فرضیه بافتن ترول میکنید!!! من ترجیح میدم چهار تا meme و ترول این اخر کاری ببینم بخندم . تا اینکه چهارتا رفرنس از گذشته بیارم در حالی که تمام منطق داستانی نابود شده.

View attachment 106151

=))=))=))=))

View attachment 106152

بالاخره یه مم پیدا کردم به اون علامت سوال گنده من اشاره کرده باشه!

View attachment 106153

علامت سوال گنده شما تو هم خود سریال پاسخ دادند ولی خب شما انتظار داری به وضوح بهت برسونند که سر مشکل پیدا کردن دنی و جان و تعریف کردن ملت از جان بابت اژدها سواری و ... دنی میخواد جان رو تنزل بده و اولین حرکت ش گرفتن اژدها بود ازش

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
این کانیبال اصلا وحشیه و تا حالا رام نشده اگه اون باشه که خیلییییی خفن میشه اما یه پروسه منطقی میخواد که وارد فیلم شه اونم تو 2 قسمت که بعد میدونم همچین چیزی بشه . احتمال زیاد خود دنریسه از که هوای ابری برا غافلگیری استفاده میکنه .

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
نه آخه همین کانیبال حتی اگه هم ازش استفاده بشه (که بعید میدونم چون هزینه CGI ـش مطمئناً خیلی زیاد میشه) اصلاً دلیل منطقی نداره که بخواد یهو از ناکجاآباد پیداش بشه و بیاد کمک دنریس:D من بیشتر با همون تئوری که زره تن دروگون میکنن موافقم چون دیدن قیافه سرسی و یورون وقتی که سلاح جدیدشون روی دروگون اثر نداره خیلی دیدنیه:>
اتفاقا بنظرم منطقی میاد...همون طور که نشون داده شد موج، بازمانده ها و کشته ها رو به ساحل میاره در نتیجه اون اژدهای مرده هم جنازه اش به ساحل میرسه و کانیبال از خواب بیدار میشه و ازش تغدیه میکنه! دلیل اینکه تا الان ما کانیبال رو ندیدیم نرسیدن غذا(اژدها) بهش هست!
حالا جدا از این چطوری میخوان توی این مدت محدود زره بسازن؟؟؟؟؟ حداقل به هزار تا آهنگر نیاز هست

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
نهایتا جلوی تیرهای یورون چندتا جا خالی بده دنریس و کارو تموم کنه :D شاید همین قسمت بعد بمیره دروگون و کلا خط داستانی ننه اژدها تموم کنند.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام
پدر کانیبال رو درآوردین تو این چند روز . اگر هم فردا سر و کلش پیدا بشه همتون شاکی میشین که سریال دیگه مثل قبل غافلگیری نداره و اومدن این قابل پیشبینی بود و ...
100 بار هم گفتم تئوری ها رو بذارین تو اسپویلر و بنویسین تئوریه ولی کو ...

اگه خبری ازش شد به عنوان ی شهروند معمولی از شما تقاضا دارم همه کسایی که اسمش رو بردن رو به صورت مساوی بن کنی :D
حالا از روی غریزه بوده یا تئوری یا هر چیزی بالاخره اسپویل ضمیر غیر مستقیم ناخودآگاه حساب میشه. :|
اگر هم خبری ازش نشد بخشش! لازم نیست اعدامشان کنید :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اگه خبری ازش شد به عنوان ی شهروند معمولی از شما تقاضا دارم همه کسایی که اسمش رو بردن رو به صورت مساوی بن کنی :D
حالا از روی غریزه بوده یا تئوری یا هر چیزی بالاخره اسپویل ضمیر غیر مستقیم ناخودآگاه حساب میشه. :|
اگر هم خبری ازش نشد بخشش! لازم نیست اعدامشان کنید :D
یاد وست ورد افتادم یه نفر تو رددیت قسمت اول فصل 2 کل فصلو پیشبینی کرد اول ملت بهش میگفتن چرت و پرت نگو. بعد دیدن داره درست در میاد میگفتن آقا چطوری پیش بینی میکنی و اینا.
آخرشم گندش در اومد طرف یجورایی به فیلمنامه دسترسی داشته :))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,395
نام
مسلم
اتفاقا بنظرم منطقی میاد...همون طور که نشون داده شد موج، بازمانده ها و کشته ها رو به ساحل میاره در نتیجه اون اژدهای مرده هم جنازه اش به ساحل میرسه و کانیبال از خواب بیدار میشه و ازش تغدیه میکنه! دلیل اینکه تا الان ما کانیبال رو ندیدیم نرسیدن غذا(اژدها) بهش هست!
حالا جدا از این چطوری میخوان توی این مدت محدود زره بسازن؟؟؟؟؟ حداقل به هزار تا آهنگر نیاز هست
آخه یه متر دو متر ساحل نیست که بگیم اک همونجایی جنازه اش بیاد که هانیبال خوابیده، بعدشم مگه برگ درخته که آب بیارش لب ساحل؟ با اون وزنش شک نکن مثل سنگ رفته ته آب:D اون بازمانده ها هم حتماً خودشون شنا کردن، بعلاوه اونا سه تا نیزه غول آسا هم توی بدنشون فرو نرفته بود:>
هزار تا آهنگر نمیخواد، همونایی که توی این مدت محدود این همه سر نیزه ساختن برای ساختن یه تکه ورق فلزی که حداقل زیر شکمش رو بپوشونه کافین:D
پ.ن: البته اینا همه تئورین و چهار روز همه مون ضایع میشیم:D

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
ساخت زره برای دروگون از همین الان بگم منتفیه . چون نه امکاناتش رو دارن نه وسایلش رو و نه آهنگر مناسبش رو . برای ساخت ادوات سلاح برای نبرد نایت کینگ تقریبا 1 قسمت طول کشید . حالا فرض کنید اژدها با اون جثه اش !
و اینکه به نظرم استفاده از استراتژی هوای ابری نمیتونه تمام کشتی ها رو نابود بکنه . چون کشتی ها تعدادشون خیلی زیاده و مکان خیلی بزرگی رو از دریا گرفتن . به محض اینکه از ابرها پایین بیاد به سمتش شلیک میکنن .
در مورد پدربزرگ دروگون این هم بگم به احتمال خیلی زیاد تو قسمت بعدی پیداش نمیشه چون تو کل فیلم ندیدم که تا حالا ازش اسمی بردن و بهش اشاره ای کرده باشن فقط مجسمه اش رو نشون دادن... اگه دیدین بگین .
معمولا در نبردهای بزرگ به شخصیت هایی که قراره در نبرد نقشی داشته باشن ، بهشون اشاره میکنن .

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
شاید این احتمال وجود داره که وحشی های شمال به کمک جان و دنریس بیان. فکر کنم دنریس سوار اژدها میشه و از بالای ابرها به حالت مخفی میره سمت کیکنگز لندینگ و اژدها صدایی از خودش درمیاره و مردم اونجا رو به خاک خون میکشه . تو پرومو نشون دادن اصلا حال و وضع حسابی نداره .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوستانی که میگن منطقی نیست جمع کردن ارمور واسه درگون دقت داشته باشید در مورد سریالی حرف میزنیم که زمان عملا توش حکم کشک رو داره یعنی از این نظر هر بلایی که خواستن میتونن بیارن چون مهم نیست منطقی باشه یا اصلا لاجیکی پشتش باشه فقط کافیه تو Script سریال نوشته باشن مثل ارتش آنسالید ها که عملا از هستی قسمت 3 پاک شدن ولی بازم نصفشون باقی موندن واسه جنگ این قسمت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر