سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
من انتظار یه عروسی سرخ دیگه داشتم اون وقت چی نصیبم شد اصلا از بخش پایانی این قسمت راضی نبودم
اینا یه کار دیگه میتونستن بکنن اونم این بود بجای نشون دادن موش گربه بازی اریا با مرده ها زمان بیشتری به برن میدادن تا بیشتر دربارهی گذشته نایت کینگ اطلاعات بده کی بود چی بود میخواست چی بشه
موسیقی این قسمت محشر بود

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
همه منتقدا جوگیرن؟ فقط الان شما جوگیر نشدی؟

ما نمیگیم باید منطقی باشه، باید پیرو همون منطقی باشه که توی سریال خودشون درست کردن! هیچکس تا فصل 6 مشکل نداشته با سریال چون همه چیز اوکی بوده، چرا الان همه جوگیر شدن الان دارن انتقاد میکنن(!)، حتما یه چیزی هست که شما نمیخای قبولش کنی

پ ن :
اشتباه شده مثل اینکه :D
اون خط آخرو اگه میخوندی میدیدی داشتم طعنه مینداختم :D

این قسمت نقدم تا حالا خودم بهش فکر نکرده بودم و کسیم اشاره نکرده بود. واقعا اینا که نمیدونستن ملیساندرا قراره بیاد و دوتراکی ها هم دراگون گلس و والرین استیل نداشتن. دقیقا هدفشون چی بود؟ :))
با چند تا آرخ دراگون گلس میخواستن حمله کنن؟
برای اینکه متوجه شوید که نویسندگان به جز خلق یک صحنه‌ی خفن با کشتن دوتراکی‌ها، به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کردند، کافی است یک سؤال ساده از خودتان بپرسید: اگر ملیساندرا از راه نمی‌رسید، دوتراکی‌ها می‌خواستند چه خاکی توی سرشان بریزند؟ دوتراکی‌ها قبل از رسیدن ملیساندرا قصد داشتند تا با سلاح‌هایی به دلِ دشمن بزنند که هیچ اثری روی آن‌ها نمی‌داشت. استراتژی رهبران ارتش زنده‌ها برای فرستادنِ دوتراکی‌ها به دل دشمن بدون بهره بردن از سلاح‌هایی که هیچ دردی از دردشان دوا نمی‌کند این صحنه را بدتر از چیزی که هست می‌کند.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستانی که انقدر میگن این قسمت اشغال بود فرض کنیم خودشون الان نویسنده سریال هستند میشه بگید چجوری میساختید که همه کف و خون قاطی کنند ؟
بعدم هنوز سه قسمت مونده شاید سریال یه سورپرایز بزرگ داشته باشه .
یه نکته جالبه دیگه که تو این تاپیک تازه فهمیدیم اینه که بازیگر اریا بدرد نمیخوره =))
خداوکیلی میخوایید بکوبونید حداقل درست حسابی نقد کنید نه ابدوغ خیاری وگرنه ایراد بنی اسرایلی رو همه بلدند

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این اپیزود شاید بزرگترین نبرد سریال رو داشته باشه ولی به هیچ وجه بهترین نیست.
Hardhome با اختلاف بهترین نبرد بوده به نظرم، لامصب اون استرسی که به ادم میداد اون اپیزود رو توی بقیه اپیزود ها ندیدیم.

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
کسایی که هی رامین جوادی جوادی میکنن برن موسیقی های بازی Fallout رو گوش کنن تا بفهمن هنر موسیقی یعنی چی.

این رو گوش کنید ...
درضمن من کاملا حس میکنم رامین جوادی داره کپی کاری میکنه. همین آهنگ بالا رو گوش کنید حتی از این موسیقی هم کپی کاری کرده.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
یه بحث امیدوار کننده برای هواداران نایت کینگ و تئوری های پشتش امروز روی اینترنت متوجه شدم که شایدم پایان کار مردگان و نایت کینگ نباشه
دلیلش هم تریلر aftermath همین فصل سریال هست که من تا حالا عمیق بهش نگاه نکردم
تو این تریلر ما وینترفل رو داریم که نابود شده و زمستان بهش رسیده صندلی چرخدار برن که از بین رفته و شمشیر توی برف افتاده نیروهای مدافع وینترفل هم انگار همه کشته شدن
تریلر بسیار جالبی هست و بعید میدونم الکی ساخته باشنش با این تریلر و بررسی دوباره به این نتیجه رسیدم احتمال پیچیده تر بودن اوضاع بسیار زیاده مگر اینکه عوامل سریال این تریلر رو الکی ساخته باشن
کسانی که این تریلر رو ندیدین حتما یک بار نگاه کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
یه بحث امیدوار کننده برای هواداران نایت کینگ و تئوری های پشتش امروز روی اینترنت متوجه شدم که شایدم پایان کار مردگان و نایت کینگ نباشه
دلیلش هم تریلر aftermath همین فصل سریال هست که من تا حالا عمیق بهش نگاه نکردم
تو این تریلر ما وینترفل رو داریم که نابود شده و زمستان بهش رسیده صندلی چرخدار برن که از بین رفته و شمشیر توی برف افتاده نیرویها مدافع وینترفل هم هست و انگار همه کشته شدن
تریلر بسیار جالبی هست و بعید میدونم الکی ساخته باشنش با این تریلر و بررسی دوباره به این نتیجه رسیدم احتمال پیچیده تر بودن اوضاع بسیار زیاده مگر اینکه عوامل سریال این تریلر رو الکی ساخته باشن
کسانی که این تریلر رو ندیدین حتما یک بار نگاه کنید
اون تریلر نیست، تیزره. اسمش هم روشه، تیز می کنه، یعنی هایپ می کنه. تیزر ها اکثرا از صحنه های درون فیلم یا سریال نیستن و فقط برای هایپ ساخته شدن.
انتظار که نداشتید بیان از قبل از عرضه نتیجه جنگ رو نشون بدن؟!

• Like
Reactions: Albis

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
نه آقا نقد و بررسی چیه ما به اینا توجه نمیکنیم از سریال لذت میبریم بالاخره بکش بکش داره، اژدها داره، CGI داره، پرتغال دان ذات دان میدن :))
همه این منتقدا و اینا جوگیرن فقط میخوان بگن خودشون شاخن بالاخره آریا خیلی بازیگر دوست داشتنی هستش و حقش بود که نایت کینگو بکشه.
همه اینا منطقیه بعدشم اصلا تو سریالی که اژدها و مرده ها هست منطق جایی نداره که. مثلا چرا تو ارباب حلقه ها وقتی میتونستن با عقاب پرواز کنن حلقه رو بندازن تو آتیش 20 سال لفتش دادن؟ به نظرم این اپیزود خیلی قوی تر از هلمز دیپ و Battle of Pelennor Fields بود.

"SARCASM MODE OFF"
شما قبل از اینکه دهانت رو باز کنی و شروع به درفشانی راجع به یکی پستهای من بکنی اول یکبار همه پستهای من راجع به این قسمت رو بخون بعد راجع بهشون فکر بکن بعد بیا اینجا در مبحث کارشناسی شرکت کن

• Smile
Reactions: Albis

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
اون تریلر نیست، تیزره. اسمش هم روشه، تیز می کنه، یعنی هایپ می کنه. تیزر ها اکثرا از صحنه های درون فیلم یا سریال نیستن و فقط برای هایپ ساخته شدن.
هر چیزی هم که باشه نباید دروغ منتقل کنه
در هر حال دوست دارم به واقعیت بپیونده و داستان پیچیده تر باشه

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
شما قبل از اینکه دهانت رو باز کنی و شروع به درفشانی راجع به یکی پستهای من بکنی اول یکبار همه پستهای من راجع به این قسمت رو بخون بعد راجع بهشون فکر بکن بعد بیا اینجا در مبحث کارشناسی شرکت کن
شما چرا به خودت گرفتی ؟ من منظورم شخص خاصی نبود منطق یه عده از فن های سریال بود که روز به روزم بیشتر میشه :)

دقیقا، بیشتر شبیه فیک فوتیج واسه هایپ کردن ملت هست و از کامنتای ویدیو تو یوتیوب معلومه که ملت اونموقع چی فکر میکردن و الان چی شده. مثلا همین کامنت :

Aftermath: Nothing happened. The White Walkers did nothing. No polar bears. No ice spiders. One giant. All the main characters live. One dimensional evil iceman is killed. No explanation of the symbols. No more background information. No prophecies fulfilled. No Azor Ahai or lightbringer. Bran the potato wargs some crows.
(البته این ice spiders هیچوقت تو سریال بهش اشاره نشد که وجود دارن یا نه، ولی خرس قطبیو خودمون دیدیم :-")

نمیدونم چه اصراریه که میگن " نه آقا تو کتابم همین اتفاقا میفته و آریا نایت کینگو میکشه " (فارغ از اینکه تو کتاب اصلا نایت کینگ نداریم :-??)
من حتی با اتفاقایی که الان داره میفته دارم شک میکنم نکنه اصلا تو کتاب جان زنده نشه و کلا خط داستانیش تموم شه :|
تا الان منطقی ترین قسمتی که سریال با کتاب میتونه شباهت داشته باشه داستان و توییست Hodor هست که خود مارتینم تو یه مصاحبه تایید کرده بود.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
رضا حاج محمدی منتقد فیلم و سریال سایت زومجی تعبیر جالبی در مورد این قسمت به کار برده :

در مورد قسمت حیف میل شدن دوتراکی ها :

نقد سریال Game of Thrones؛ قسمت سوم، فصل هشتم - زومجی

کامل نقدش رو بخونید تا بفهمید این قسمت از نظر منطق روایی چه فاجعه ای بوده :)

بازم یه عده معتقدن باید لذت برد و کاری نداشت و زندگی بی ارزش تر از اونه که بخوایم گیر بدیم ! :))البته هرطور دوست دارن فکر کنند ولی واقعا سریالهایی مثل BB رو باید این دیته از افراد یک دور دیگه نگاه کنند و ببیند با منطق هم میشه شاهکار خلق کرد.حتما لازم نیست همه چیز هندی وار پیش بره

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اون خط آخرو اگه میخوندی میدیدی داشتم طعنه مینداختم :D

این قسمت نقدم تا حالا خودم بهش فکر نکرده بودم و کسیم اشاره نکرده بود. واقعا اینا که نمیدونستن ملیساندرا قراره بیاد و دوتراکی ها هم دراگون گلس و والرین استیل نداشتن. دقیقا هدفشون چی بود؟ :))
با چند تا آرخ دراگون گلس میخواستن حمله کنن؟
من مشابه این سوالو از فصل ۷ از خودم میپرسم مدام ... نایت کینگ اگه ویسیریون رو نداشت چطوری از دیوار رد میشد .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
امیدوارم حداقل سرسی دیگه به دست آریا کشته نشه که خیلی لوس میشه فیلم.

چهره امروز آریا دیگه به درد قهرمان سازی نمیخوره واقعا بهتر بود نقشش رو هم کمرنگتر میکردن تا اینکه با قد 1 متری و این قیافه مسخره بخوان ازش سوپر قهرمان نایت کینگ کش بسازن.
اصلاً از اول هدف آریا از این همه تمرین کردن کشتن لنیسترها بوده حالا یکی دیگه بیاد سرسی رو بکشه؟ :D تازه دیگه ارتشی هم برای شمالی ها نمونده که بخوان باهاش بجنگن و آریا هم بلاخره باید از این همه xp که از کشتن شاه شب و ارتشش بدست آورده یه استفاده ای بکنه یا نه؟:D فقط امیدوارم بعد از کشتن سرسی کل ارتشش پودر نشه و بریزه زمین و یه کم منطقی تر داستان رو جمع و جور کنن:D

پ.ن: دوستان اینقدر حرص نخورید، من همون دو سال پیش که فصل هفتم تموم شد سریال Game of Thrones هم برام تموم شد و حرص هاش هم همون موقع خوردم. الان هم دارم با نیت یه محصول صرفاً سرگرم کننده نگاش میکنم و اصلاً انتظار ندارم که دوباره به روزهای اوجش بگرده. خلاصه اینکه بی خیال:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر