سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
جیمی به عنوان یه شخصیت خیالی خیلی نویسندگی و طراحی عالی داره. جدا از اون مغرور بودنش طی فصل های اول و بعد رستگاریش :D، گذشته و زندگیش قبل از وقایع کتاب ها/سریال هم واقعا خوب نوشته شدن و باورپذیر هستن. Nikolaj coster waldau هم بازیگر فوق العاده ای هست و یجورایی بهترین انتخاب ممکن بوده برای این نقش!
هم از نظر ظاهری همون چیزی هست که خیلی ها تصور میکردن و هم اینکه این نقش رو خیلی خیلی خوب ایفا کرده. یه نگاه به فصل های اول بندازیم، واقعا به عنوان یه ادم مغرور و از خودراضی نقشش رو عالی بازی کرد و بعد که شخصیت جیمی تغییرات زیادی کرد بازم از عهده نقش بر اومد. همین اپیزود اخر فوق العاده بود و حتی با دیالوگ های جزئی کلی احساسات و ... به ادم منتقل میکرد :| :( :D
+
در کل توی سریال بازیگر های خانواده لنیستر از بقیه خیلی بهتر بودن!

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
جیمی به عنوان یه شخصیت خیالی خیلی نویسندگی و طراحی عالی داره. جدا از اون مغرور بودنش طی فصل های اول و بعد رستگاریش :D، گذشته و زندگیش قبل از وقایع کتاب ها/سریال هم واقعا خوب نوشته شدن و باورپذیر هستن. Nikolaj coster waldau هم بازیگر فوق العاده ای هست و یجورایی بهترین انتخاب ممکن بوده برای این نقش!
هم از نظر ظاهری همون چیزی هست که خیلی ها تصور میکردن و هم اینکه این نقش رو خیلی خیلی خوب ایفا کرده. یه نگاه به فصل های اول بندازیم، واقعا به عنوان یه ادم مغرور و از خودراضی نقشش رو عالی بازی کرد و بعد که شخصیت جیمی تغییرات زیادی کرد بازم از عهده نقش بر اومد. همین اپیزود اخر فوق العاده بود و حتی با دیالوگ های جزئی کلی احساسات و ... به ادم منتقل میکرد :|:(:D
+
در کل توی سریال بازیگر های خانواده لنیستر از بقیه خیلی بهتر بودن!
درسته جمعه لنیسترا بهتر بود ولی شان بن یه تنه وزنه سنگین تری بود برا استارکا:D
فقط عادت مردن تو فیلماشو باید بزاره کنار:|، نشد یه فیلم ببینیم که توشه و نمیره:(

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
به هیچ عنوان ویدیویی که اچ بی او به همراه ترانه جنی منتشر کرده رو از دست ندید
به شکل عجیبی زیباست

جدا فاز شماهارو من نمیفهمم. یه عده خوششون اومده یه عده هم نیومده. فاز شما چیه این وسط؟ اصلا از چیزی هم لذت میبرین؟ همش نمره، متا، ...

اینا رو ولشون کن
سریال رو ببین و لذت ببر
اینا اکثرا همونایین که هر هفته از سوپر مارکت محلشون سریال مورد علاقشون رو خرید میکنن بعد میان از GOT ایراد میگیرن :))

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
حیف. جای لرد بیلیش خالی بود تو این قسمت. خیلی زود کشتنش
قسمت عالی بود. در واقع نفس عمیق قبل شیرجه بود . قسمت3 چه شود

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
به هیچ عنوان ویدیویی که اچ بی او به همراه ترانه جنی منتشر کرده رو از دست ندید
به شکل عجیبی زیباست

اینا رو ولشون کن
سریال رو ببین و لذت ببر
اینا اکثرا همونایین که هر هفته از سوپر مارکت محلشون سریال مورد علاقشون رو خرید میکنن بعد میان از GOT ایراد میگیرن :))
لینکشو اگه دارید بفرستید

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
منم قسمت دوم رو دیدم
ولی نمی‌دونم چرا به جای اینکه برای قسمت سوم هایپ باشم
بیشتر نگران مردن دو نفرم!
جیمی و تیریون!
جیمی که رسما چهره‌ش شبیه کسیه که زندگیش رو داره تموم میکنه و به عروج رسیده!
و تیریون هم که همش دم از مرگ میزد...
امیدوارم این دو بزرگوار نمیرن!
اللخصوص جیمی...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
واقعا وقتی فهمیدین 6 قسمته چه انتظاری داشتین؟ اینکه مثلا مرده ها اول بیان وینترفلو بگیرن قسمت بعدی برسن به twin towers بعد برسن به کینگز لندینگو سه جا جنگ بشه؟
از اولم معلوم بود اصل کار تو وینترفل رخ میده و ما هنوز اصلا نمیدونیم نایت کینگ تمایل داره از وینترفل پایین تر بره یا نه. طبیعتا کل جنگ وینترفلم باید تو یه قسمت جمع بندی کنند چون منطقی نیست که یه صحنه نبرد دو تا اپیزود طول بکشه مگه اینکه بخواد کلیف هنگر خیلی خفنی داشته باشه ولی بازم اینکار معمول نیست. بنابراین حتی اگه بعدش سرسی بخواد خیانت کنه هم یه جنگ اونجا خواهیم داشت و کلا دو تا اپیزود اینطوری میشن. طبیعتا بقیه 4 اپیزود باید به چیزای دیگه بپردازن مثل همین درام و کانکشن بین کاراکترا.
من قبول دارم تو قسمت قبلی خیلی ضعیف عمل کردن و کلا آبکی بود ولی این قسمت به نظرم خیلی بهتر کار شده بود مشکل اینه که ملت به شدت هایپ شدن و انتظار دارن هر قسمت نایت کینگو سوار بر اژدها نشون بده که یه حرکتی داره میزنه :|

سریال تازه به نظرم داره به اصل خودش برمیگرده. تنها مشکل اینه که خیلی از دیالوگا واقعا روشون کار نشده و چیزی که مسلمه نویسنده های دیالوگا توانایی مارتینو تو نوشتن دیالوگ ندارند.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اگر به معنای واقعی با کیفیت سریال و دیالوگ ها مشکل دارید,باید همون فصل چهار ولش می کردید,اگر تا این جاش را دیدید,یعنی این که بیخیال کیفیت و این بحث ها بشید,من خودم می بینم چون بیکار هستم,مگر نه اگر به کیفیت فکر می کردم خیلی وقت پیش باید بیخیالش می شدم
من به شخصه خوشحال می شم اگر اکثر شخصیت های اصلی قسمت بعد بمیرن,دیالوگ که نمی گیریم,لااقل ببینم این آریا که اینقدر cool بازی در می آره,کلش کنده بشه,البته اینقدر کوتاه هست,شمشیر کسی به سرش نمی رسه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
کلش 6 قسمته که 2تاش رفت تو دیوار.حتما قسمت 3 قراره جغله های استارکی هر کدوم 500تا وایت واکر بکشن و ننه اژدها هم با یه فوت کارو تموم کنه.خیلی هنر کنن یه بکش بکش آبکی بین شخصیتا راه بندازن تا بلکه این داستان کشکی دل بیننده هاش رو بدست بیاره.
منم همینو گفتم ولی بعضیا واقعا تحمل حقیقتو ندارن و حمله میکنن بهت :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
برای یک قسمت ۸۲ دقیقه ای که ۷۰ دقیقه جنگ داره احتمالا و خیلیا کشته میشن به احتمال زیاد، شخصیت هایی که ۷ فصل تو سریال بودن، یک قسمت پیش از جنگ خیلی هم ضروری بود.
ولی من خودم موافقم که قسمت اول رو باس هیجان میدادن.
ولی قسمت دو به غیر از اون مکالمه پایانی جان و دنریس (که به مسخره ترین و کلیشه ای ترین شکل ممکن یکی از مهمترین گره های داستان رو رو کرد و بعد یهو با بهونه حمله واکرا موکولش کردن به بعد)، قسمت خیلی خوبی بود.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر