سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
:))

جدا از هر چیزی برن این فصل یه نگاه مرموزی داره :D
اگه نظر منو بخواین چون تنها کسی که تو وستروس الان همه چیزو میدونه برن هست به نظرم قدرتمند ترین و خطرناک ترین کاراکتر زنده موجود هست. حالا اینکه چه هدفی داره یا چیو میدونه که بقیه نمیدونن تو سمتای بعدی معلوم میشه.

به نظر میرسه سرسی میخواد بچه جیمی رو بچه یورون جا بزنه اون لحظه ای که یورون بهش گفت یه شاهزاده میخوام سرسی یه لبخند شیطانی زد:D
من تا قبل این قسمت فکر میکردم وقتی یورون Golden Company رو بیاره احتمالا سرسی به مانتین بگه که پخ پخ کننش ولی خب یکم غیر منتظره بود حرکتی که زد :))
اگه بر فرضم اینکارو کنه چی گیر سرسی میاد؟ الان نصف وستروس میدونن که بچه هاش مال جیمی بودن و طبیعتا با این وضعیت الان فک نکنم واسش مهم باشه ملت چی فک کنن

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
قطعا در ادامه بهتر میشه ولی برای سریالی که اینقدر ادعا داره با اون حجم تبلیغات بی سابقه چرا باید شروعش اینقدر بد باشه ؟
یک نگاه به دستمزد کلیسی و بقیه هنرپیشه اصلی ها بنداز ! باور نکردنیه ! شاید کاهش قسمتها و کم شدن اکشنها بی ارتباط نباشه .
اون قسمتو یادتونه که دوره سلطنت جفری به کاخ حمله شد و ایمپ مدیریت کرد . چقدر صحنهای اکشن زیاد بود حالا با اون صحنه ای که دراگون کلیسی تیر خورد مقایسه کنید .خیلی میتونن این جنگهارو قشنگ و طولانی در بیارن ولی نمیکنن.
انقدر از متا و قسمت اول بد گفتین من هنوز دانلود نکردم .میزارم با قسمت دوم دانلود میکنم

• Like
Reactions: TheGodfather

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
وای خدا چقدر این خوبه . دهنت سرویس فقط دارم هی میخندم . راستی چرا بعد مرگ هودور انقدر رفتارش سرد و مغرورانه شد ‌حتی اونجا دختره بش گفت من برادرم بخاطر تو مرد و فقط یک تشکر میکنی . من دلیل تغییر رفتارشو نفهمیدم .
موضوع دیگه .مرگ هودور اشک کسیم در اورد ؟ یا من زیادی سخت گرفتم خخخ

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
وای خدا چقدر این خوبه . دهنت سرویس فقط دارم هی میخندم . راستی چرا بعد مرگ هودور انقدر رفتارش سرد و مغرورانه شد ‌حتی اونجا دختره بش گفت من برادرم بخاطر تو مرد و فقط یک تشکر میکنی . من دلیل تغییر رفتارشو نفهمیدم .

من تو قسمت باران های کستمیر و مرگ هودور اشک میریختم و هق هق میزدم

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
دلیلش اینه که دیگه کرکتر حقیقی به اسم برن وجود نداره
کلاغ سه چشمه که تهی از هر گونه احساسات هست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بول شتی بیش نبود قسمت اول هیچ اتفاق خاصی نمیفته یاد فیلمای ایرانی افتادم که بهش اب میبندن

بهش آب میبندن ؟ آب میبندن ؟ نه واقعا آب میبندن ؟ :))
۹۹ درصد نقد هایی که به این سریال شده سر همین آب نبستنست !

برندونی دیگه به اون صورت وجود خارجی نداره
بلادریون یا همون کلاغ سه چشم خودمون بدن برندون رو به نوعی کنترل میکنه و احساسات براش معنای خاصی نداره
یکی از دیدار های جالبم میتونه دیدار همین بلادریون باشه با ملیساندرا
در رابطه با احساساتی شدنم تنها نبودی رفیق همه سر سکانس هودور ریختیم پایین

بچها اون قسمت که بچه زامبی میشکن و یه علامتی رو دیواره منظورش چی‌بود نفهمیدم؟

والا بحث های زیادی درگرفته ولی یکی از جالب ترین عکس هاایی که بود اینه

123.jpeg

به نوعی انگار معکوس طرح کلی خاندان تارگارین ها رو رسم کرده و به نوعی این خاندان رو دشمن اصلی خودش میدونه و داره خط و نشون میکشه.
البته این آدر های دوست داشتنی از همون اپیزود اول از این شیرین کاریا دوس داشتن فکر میکنم در نهایت با جمع کردن و کنار هم گذاشتن این طرح ها باید منتظر نمایش چیز خاصی باشیم و از الان نمیشه با اطمینان قضاوت کرد.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من احساس میکنم اخرش نه جان اسنو و نه دنریس پادشاه هفت اقلیم بشن. قسمت اولشم خوب بود. چند اتفاق کلیدی افتاد ولی خب هیجان انگیزو میخکوب کننده نبود بیشتر حالت مقدمه چینی برای دیدار دوباره با شخصیت ها بود. حالا ببینیم قسمت بعد چی میشه.
بنظرتون میتونه سریال پایان خوب نداشته باشه ؟ ممکنه؟ مثلا سرسی پادشاه سون کینگدون شه یا کلا همه لوردها بمیرن و دموکراسی و دولت تشکیل شه ؟ واسه ارسال کلاغ قندشکن استفاده کنن؟ ممکنه؟
من تو قسمت باران های کستمیر و مرگ هودور اشک میریختم و هق هق میزدم
من اصلا دانلودم اسم اپیزود نداره. باران کستمیر کجاست ؟
اونجاش که بش میگه هودور اسمش اینه و قبلا میتونسته حرف بزنه .عکس العمل هودور با لبخند و کلمه هودور بود .طفلی کاش حذف نمیشد .کاش لااقل وایت واکر میشد باز میدیدمش
Hold the door
Hold door
Hodor
RIP

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بنظرتون میتونه سریال پایان خوب نداشته باشه ؟ ممکنه؟ مثلا سرسی پادشاه سون کینگدون شه یا کلا همه لوردها بمیرن و دموکراسی و دولت تشکیل شه ؟ واسه ارسال کلاغ قندشکن استفاده کنن؟ ممکنه؟

من اصلا دانلودم اسم اپیزود نداره. باران کستمیر کجاست ؟
اونجاش که بش میگه هودور اسمش اینه و قبلا میتونسته حرف بزنه .عکس العمل هودور با لبخند و کلمه هودور بود .طفلی کاش حذف نمیشد .کاش لااقل وایت واکر میشد باز میدیدمش
Hold the door
Hold door
Hodor
RIP

شب عروسی خونین که راب و مادرش و عروسشون مردن ... RIP

هودور واقعا وقتی داستانش رو میفهمی اشک میریزی براش

• Like
Reactions: pcgamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر