سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
:D
IMG_20170909_221417.jpg

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
واقعا مرزهاى روابط خويشاوندى رو اين فيلم جابه جا كرده:D
پ.ن: منتظر فرزند جان اسنو و مادر اژدها هم هستيم:D
فکر نکنم
به نظرم دنریس بچه دار نمیشه.
من‌ میگم دنریس کشته میشه در آخر سریال و جان پادشاه میشه در آخر

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
فکر نکنم
به نظرم دنریس بچه دار نمیشه.
من‌ میگم دنریس کشته میشه در آخر سریال و جان پادشاه میشه در آخر

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
البته من شوخى كردم در راستاى اين meme كه مثلا بچه ى اونا ديگه ميشه ماى مادر ايز ماى فادر انت:D. منم تقريبا مطمعنم جان پادشاه بشه. حالا چه بسر دنيريس بياد نميدونم

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
این قسمت آخر فصل 7 چقدر پیچیده شد!
من نفهمیدم داره در مورد روابط ننه بابای دنریس حرف میزنه یا رابطه خودش و جان:|:D
الان دنریس مگه یه داداش نداشت (اسمش چی بود که کال دروگو کشتش یادم رفته) پس جان چیه؟
کلا سریال یادم رفته رابرت باراتیون مگه با خواهر ند ازدواج نکرد پس تارگرین چی بود؟ بچه چی بود؟

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
این قسمت آخر فصل 7 چقدر پیچیده شد!
من نفهمیدم داره در مورد روابط ننه بابای دنریس حرف میزنه یا رابطه خودش و جان:|:D
الان دنریس مگه یه داداش نداشت (اسمش چی بود که کال دروگو کشتش یادم رفته) پس جان چیه؟
کلا سریال یادم رفته رابرت باراتیون مگه با خواهر ند ازدواج نکرد پس تارگرین چی بود؟ بچه چی بود؟
داداش لیانا(خواهر ند)با ریگار تارگرین (برادر دنریس)ازدواج میکنن که بچشون میشه جان رابرت باراتیون هم عاشق لیانا بود که بهش نرسید و جان هم میشه پسر آخرین پادشاه تارگرین که وارث تاج و تخت میشه دنریس هم میشه عمه ی جان:Dاسم اون برادرشم که دروگو کشت ویسریس بود

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
شایعه شده واسه فصل 9 تمدید شده:D
خیلی بعیده . این قدر تو دو فصل آخر شاخه های فرعی داستان رو زدن چیزی نمونده دیگه . یه حضرت نایت کینگ :D مونده و یه وستروس . تو یه سیزن میتونن جمع اش کنن،اگه هر اپیزود فصل 8 بالای 60 دقیقه باشه که گویا این طور هست .

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
یه خبر بسیار خوب! کارگردان های 6 قسمت پایانی سریال هم مشخص شدن. David Benioff and D.B. Weiss قسمت پایانی سریال رو فیلم برداری میکنن در حالی که 5 قسمت دیگه رو Miguel Sapochnik و David Nutter کارگردانی میکنن:x! بودجه سریال هم برای فصل بعد معلوم شد! هر قسمت 15 میلیون!\m/20 میلیونش میکردن که دیگه بهتر میشد:-":D!
پ.ن: خیلی خبر خوبی بود به شخصه برای من! معلومه که فصل بعد از لحاظ کارگردانی هیچ مشکلی نیست!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
هنوزم هم گاهی وقتا که بیکار میشم به این فکر میکنم که ارتش مرده ها که نمیتونستن شنا کنن، پس چجوری رفتن زنجیر رو وصل کردن به اون اژدها؟:-?:D
عه، راست میگه
اونا که اصلا سمت آب نمیرفتن ، شاید هم منتظر دستور پادشاه شون بودن تا حمله کنن و از آب ترسی نداشتن
بهرحال جز ابهاماتی هست که اساتید باید نظر بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر