سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
راستی یادتون میاد ایمون تارگرین همون میستری که تو کسل بلک خدمت میکرد، قبل مرگش توهم زده بود و هذیون میگفت راجع به یه نوزادی به اسم اگون؟! :D اگ هم صداش میکرد. یعنی جان اسنو رو میگفت؟

پ.ن: میدونم تو کتابا یه اگون دیگه هم هست که زندست و ....

پ.ن1: هیتر آریا ندیده بودیم که دیدیم :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
راستی یادتون میاد ایمون تارگرین همون میستری که تو کسل بلک خدمت میکرد، قبل مرگش توهم زده بود و هذیون میگفت راجع به یه نوزادی به اسم اگون؟! :D اگ هم صداش میکرد. یعنی جان اسنو رو میگفت؟

به نظر من اونم خبر داشت و توهم نزده بود
البته اینم فقط حدسه

• Like
Reactions: Francis Drake

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بعيد ميدونم. اون داشت بچگياشو ميگفت. يعنى بچگى هاى اگان پنجم رو ديده بود؟!
بله برادر بودن با هم دیگه. جفتشون فرزندان میکار بودن. ایمون سال 198 و اگان سال 200 به دنیا آمدن. ایمون سال 300 مرد و اگان سال 259.

• Like
Reactions: Empyrium and amirv2

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان اين انساليدها چطور نجات پيدا كردن؟
مگه محاصره نبودن توسط كشتي هاي يورن؟

خب قرار ملاقاتی برا مصالحه وضع شد دیگه نمیتونیم توقع داشته باشیم تک تک و ریز اتفاقات رو به نمایش در بیارن چون اینطوری فکر میکنم باید اندازه سریال های ترکی اپیزود تولید کنن :|
وقتی تو اون جلسه نشون داد که یورون و نیروهاش هستن و آنسالید ها و نیروهاشون هم حضور دارن مشخصه چه اتفاقی افتاده

• Like
Reactions: esm nadaram

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

جدا انصافا فکر کردم افعال معکوسی کامنت طنزی چیزیه ! اخه منی که کل این سریال رو به خاطر تیریون و اریا دیدم و تحمل کردم باید چه واکنشی به همچین نظراتی داشته باشم ×! حخحححخخخ

• Like
Reactions: Francis Drake

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
بله برادر بودن با هم دیگه. جفتشون فرزندان میکار بودن. ایمون سال 198 و اگان سال 200 به دنیا آمدن. ایمون سال 300 مرد و اگان سال 259.
الان دوباره اون سکانس رو دیدم. ایمون موقعی که بچه گیلی رو بغل کرده بود داشت اینارو میگفت. طرز گفتنش هم به نحوی نبوده که انگار داره واسه برادرش که دو سال اختلاف سنی دارن میگه ( یعنی داره بچگی های برادرش رو ناز میده؟ خودش که 2 سالش بوده اون موقع! ) . من احتمال 99 درصد میدم که جان اسنو رو میگفته.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان

83b9197d1b15834d8d93007dab0c32c9.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
فکر کنم آخر سریال نایت کینگ با دنریس هم بستر میشه :D از الهه ی عشق دنریس هیچ چیز بعید نیس . این سریال روح داره ، برا همین وقتی تعادلش بهم میخوره طرفدارا خودشونو خارج از این یونیورس میبینن ، متاسفانه داره به سمت پاپ کورنی شدن پیش میره تا اینکه تفکری توش خوابیده باشه ، بخش دیالوگ کوچه بازاری شده ، نویسنده ها اعتقادی به روح ندارن :tearsofjoy: ، جان رو مثل دنریس به گند کشیدن ، سرسی شده سانسا دلرحم ، سانسا شده سرسی بیرحم ، اینکه داستان عشق پدرومادر جان رو با صحنه ی لاو ترکوندن جانو دنریس قاطی کردن خیلی حال بهم زن بود ،شده مثل سریالای ترکی ، هر کی زودتر رسید میچسبونه :D ، این سریال به هر کدوم از شخصیتها اگر گند زده توی شخصیت پردازی نایت کینگ هر قسمت قویتر عمل کرده ، هر موقع شاه شبو میبینم ابهتو وقاره که ازش چکه میکنه ، حکم ناجی داره ، یعنی همیشه موقعیتو میسنجه بعد با یه حرکت سنجیده مادر طرفو به عزاش میشونه . نمونش قسمت قبلی ، از عمد جانو طعمه کرد تا دنریس سر برسه . دیوار به اون عظیمی خوشتون بیاد یا نیاد باید فرو میریخت ، حالا دیگه کارگردان نمیخواست تو اون صحنه گزارش کار از تخریب پروژه بده :D، بالاخره فرو میریخت . یه دیالوگ خیلی خوب این فصل داشت مال سانساس : من کند هستم ولی بالاخره یاد میگیرم .
حالا گذشته از اتفاقات سریال ، حیف ، فصل دیگه تمومه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر