سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
به نظر من شاهکارترین لحظه سریال همین لحظه مرگ هودوره!!!
اگه دقت کرده باشید بعد از سکانس مرگ هودور نوشته های پایانی که میاد هیچ موسیقی ای پخش نمیشه و بعد از اون همه سر و صداها و هولد د دور و هودور گفتنا یه سکوت عجیبی تو فضا حاکم میشه که این به این معناست که خود سازنده ها هم میدونستن که بیننده بعد از یه همچین فروپاشی احساسی ای نیاز به سکوت داره و نه چیز دیگه ای...
پ.ن
داستان هودور یه سوال فلسفی هم تو خودش داره و اونم اینه که آیا همه ما به دنیا اومدیم برای انجام یک مأموریت خاص!؟!؟
البته به شخصه امیدوارم جواب خیر باشه چون اصلاً دوست ندارم این سرنوشت رو...!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
l33r_d4v0qs_xoaazxnm.jpg

قیافه‌ش عالیه! :))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام
به نظر من شاهکارترین لحظه سریال همین لحظه مرگ هودوره!!!
اگه دقت کرده باشید بعد از سکانس مرگ هودور نوشته های پایانی که میاد هیچ موسیقی ای پخش نمیشه و بعد از اون همه سر و صداها و هولد د دور و هودور گفتنا یه سکوت عجیبی تو فضا حاکم میشه که این به این معناست که خود سازنده ها هم میدونستن که بیننده بعد از یه همچین فروپاشی احساسی ای نیاز به سکوت داره و نه چیز دیگه ای...
پ.ن
داستان هودور یه سوال فلسفی هم تو خودش داره و اونم اینه که آیا همه ما به دنیا اومدیم برای انجام یک مأموریت خاص!؟!؟
البته به شخصه امیدوارم جواب خیر باشه چون اصلاً دوست ندارم این سرنوشت رو...!

توی این سریال هر قسمتی که یکی از شخصیت های مثبت به طرز ناجوانمردانه ای میمیره تیتراژ اخر سریال موزیک نداره و ما واقعا گریه میکنیم ... امیدوارم تو فصل هشت دیگه گریه ای در کار نباشه چون واقعا بی رحمانه اشک میریزم ...

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بنظرتون میتونه سریال پایان خوب نداشته باشه ؟ ممکنه؟ مثلا سرسی پادشاه سون کینگدون شه یا کلا همه لوردها بمیرن و دموکراسی و دولت تشکیل شه ؟ واسه ارسال کلاغ قندشکن استفاده کنن؟ ممکنه؟
حالا فارغ از تمام اون تیکه هایی که انداختی ، پایانش قراره شوکه کننده باشه.

• Like
Reactions: TheGodfather

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
حالا فارغ از تمام اون تیکه هایی که انداختی ، پایانش قراره شوکه کننده باشه.
خودت چی حدس میزنی؟
هر چقدر فکر کنیم پایان خوب داره یعنی کلیسی و جان بشن کینگ و کوئین .من اگه این اتفاق بیوفته هیچ ریتی به فصل ۸نمیدم چون همه این انتظارو دارن .
از طرفی پایان بد هر چقدر فکر میکنم چیزی بذهنم نمیرسه چون شخصیت های بد حذف شدن.ایمپ که واقعا به لنستر ها پشت کرده و نقش بازی نمیکنه که بکین نقشه داره برای توطئه. سرسی هم که متحدی بجز طلاهای آیرون بنک نداره. آریا هم میگفتم ممکنه شخصیت نو وان باشه که اینم بعیده.
بقیه چی فکر میکنن؟

• Like
Reactions: TheGodfather

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خودت چی حدس میزنی؟
هر چقدر فکر کنیم پایان خوب داره یعنی کلیسی و جان بشن کینگ و کوئین .من اگه این اتفاق بیوفته هیچ ریتی به فصل ۸نمیدم چون همه این انتظارو دارن .
از طرفی پایان بد هر چقدر فکر میکنم چیزی بذهنم نمیرسه چون شخصیت های بد حذف شدن.ایمپ که واقعا به لنستر ها پشت کرده و نقش بازی نمیکنه که بکین نقشه داره برای توطئه. سرسی هم که متحدی بجز طلاهای آیرون بنک نداره. آریا هم میگفتم ممکنه شخصیت نو وان باشه که اینم بعیده.
بقیه چی فکر میکنن؟
نمیدونم. قراره پایانش شوکه کننده و غیرمنتظره باشه. پادشاه شدن جان و دنریس که خیلی قابل پیش بینی و لوسه. پایان فیلم احتمالا قرار نیست صرفا کاملا خوب باشه یا کلا بد یچیز مابین و یه پایان خاکستری.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
به نظر میرسه سرسی میخواد بچه جیمی رو بچه یورون جا بزنه اون لحظه ای که یورون بهش گفت یه شاهزاده میخوام سرسی یه لبخند شیطانی زد:D
باز دوباره موهای بچه ش طلایی میشه وفلان, ضایعست دیگه:D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگه اون حدس بالا درست باشه احتمالا بچه سرسی مثل داستان بدنیا اومدن ایمپ میشه ولی بازم باید ببینیم نویسنده چه پایانی در نظر گرفته. من خوشحالم داره تموم میشه چون تمام شخصیتهای جالب سریال مردن. من شخصا با سلطنت جفری خیلی حال میکردم بعد اون بی مزه شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر