سریال Friends [ اسپویل در این تاپیک آزاد می‌باشد ]

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
من فصل 5 رو تموم کردم
دلم نمیشه یهو تمومش کنم با وقت و حوصله میبینمش
ولی عاشقشم
اتفاقا یهو تمومش کن دوباره از نو شروع کن :D بهت اطمینان میدم دفعه دوم اگه بهت بیشتر حال نده کمتر نمیده!
من سه بار کامل دیدم چهارمین بارم دوس دارم ببینم ولی دیگه از بس دیالوگا و اتفاقاش یادمه حال نمیده باید صب کنم چند سال دیگه :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
مرسی بابت زحمت تایپیک. واقعا بنظرم یه همچین تایپیکی جاش خیلی خالی بود تو بازیسنتر.
بنظرم این سریال خیلی خیلی ارزش بالایی داره چون نه تنها باعث شادی و خنده زیاد میشه، بلکه از لحاظ احساسات هم بسیار قوی هست. روابط شخصیت ها، اون اهمیتی که هر کدوم به همدیگه میدن.
مشکلاتی که گاه گاه برای خودمون پیش میاد.

و واقعا در تایید حرف مجید، بگم که من تقریبا سریال رو از اردیبهشت امسال شروع کردم و بار اول که تموم کردم برام واقعا عالی بود، اما بار دوم به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز بود، بار دوم من با سکانس های بیشماری از سریال اشک ریختم و احساساتی شدم.

پ.ن: من الان برای سومین بار دارم میبینم، باورتون میشه یا نه، مثلا دیشب که قسمت 23 سیزن 4 رو دیدم، دوست دارم بازم سریع قسمت های آینده رو ببینم و برگردم دوباره از نو قسمت های قبل رو ببینم. اینکه بگم شوقم نسبت به سریال از بین نمیره، یکم اغراق آمیز هست ولی حالا حالا ها فکر نکنم این اتفاق بیافته، چون از لحاظ احساسی خیلی سریال بار قوی ای برای خود من داشته.

بدون شک، بدون هیچ حرفی، بهترین سریال زندگیم هست و خواهد بود.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
امروز هم تولد David Schwimmer یا همون راس گلر خودمونه :D 51 ساله شد (چه زود گذشت!)

iid8_ross_geller.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
چرا هیچ بحثی نیست :| مگه شما این سریال رو نگاه نمیکنید :D واقعا 100% تیکه هاشونو میفهمید ؟بعضی هاش خیلی متفکرانس.
حالا برای اینکه بحث باز بشه، خودم چون هنوز تیکه هایی هست که نفهمیدم، شروع میکنم :

S5E16
راس: نه، اون دستمه.
چندلر: آهان، فهمیدم، فکر میکردم که بخاطر اینه که خیلی مبل جدیدتو دوست داری.

نگرفتم :D ?

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چرا هیچ بحثی نیست :| مگه شما این سریال رو نگاه نمیکنید :D واقعا 100% تیکه هاشونو میفهمید ؟بعضی هاش خیلی متفکرانس.
حالا برای اینکه بحث باز بشه، خودم چون هنوز تیکه هایی هست که نفهمیدم، شروع میکنم :

S5E16
راس: نه، اون دستمه.
چندلر: آهان، فهمیدم، فکر میکردم که بخاطر اینه که خیلی مبل جدیدتو دوست داری.

نگرفتم :D ?
یه کم ذهنتو منحرف کنی میفهمی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر