سریال بر اساس بازی Fallout توسط شبکه آمازون ساخته می شود

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
550
نام
کامران
اقتباسی تلویزیونی از سریال Fallout در راه است و به آمازون می رسد. این خبر با یک تریلر تیزر مختصر اعلام شد که هیچ گونه ویژگی خاصی را فاش نمی کند ، اما تأیید شده است که آمازون حق نمایش را به دست آورده است - و اینکه برخی از استعدادهای اصلی Westworld روی آن کار می کنند.

اگرچه فیلم تیزر به خودی خود مبهم است ، اما این اقتباسی از سریال های تلویزیونی است و طبق گفته بتسدا ، قبلاً یک تعهد سریال دریافت کرده است. این نمایش از آمازون استودیو و Kilter Films آغاز می شود. جاناتان نولان و لیزا جوی در Westworld مشغول کار بر روی این پروژه خواهند بود که گفته می شود "تعهد سری قابل توجهی" دریافت کرده اند.
151574

تاد هاوارد كه در تیم تهیه‌كنندگان اجرایی نمایش قرار دارد ، گفت: "در طول یك دهه گذشته ، ما به روشهای زیادی نگاه كردیم تا Fallout را به روی پرده بیاوریم." "اما از لحظه ای که چند سال پیش برای اولین بار با جونا و لیزا صحبت کردم ، مشخص بود که آنها و تیم Kilter کسانی بودند که به درستی این کار را انجام دادند. تا با آنها و استودیو آمازون کار کنیم. "

علاوه بر Westworld ، نولان به عنوان نویسنده در بسیاری از فیلم های برادر کریستوفر نولان از جمله The Dark Knight ، The Prestige و Interstellar کار کرده است.

منبع:Fallout TV Series Is Coming To Amazon

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خیلی پروژه فیلم و سریال فن مید از فال اوت داشتیم توی این سالها و یه جورایی خیلی وقته آرزوی فنا این بوده که دنیای خفن بازی رو توی فیلم و سریال هم ببینن.
نسل قبل واقعا این جور چیزا آرزو بود که بازیا سریال داشته باشن، اونم با بودجه و سازنده های کاربلد.
ویچر، لست و فال اوت....بعدی چیه؟ :D

• Like
Reactions: s.snake2

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خیلی پروژه فیلم و سریال فن مید از فال اوت داشتیم توی این سالها و یه جورایی خیلی وقته آرزوی فنا این بوده که دنیای خفن بازی رو توی فیلم و سریال هم ببینن.
نسل قبل واقعا این جور چیزا آرزو بود که بازیا سریال داشته باشن، اونم با بودجه و سازنده های کاربلد.
ویچر، لست و فال اوت....بعدی چیه؟ :D
هیلو رو یادت رفت :D
سریال مورد انتظارم قطعا بایوشاک هست ....

• Like
Reactions: FUTURE

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
حضور لیزا جوی و جاناتان نولان واقعا فوق العادس فقط نکته اینجاست که وجه ممیزه ی دنیای فال اوت از بقیه ی جهان های پسا جنگ اتمی این dark humor یه که توی جز جز و بطن بازی در کنار روایت های حماسی وجود داره. امیدوارم سریال هم به این تم وفادار بمونه و با یه خط داستانی صرفا جدی طرف نباشیم.

• Like
Reactions: ShahryR

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
من که هیچوقت قسمت نشد فالوت بازی کنم ولی خب خدایی هم بیان سمت کوجیما از هر کار این بشر یه سریال در میاد
منتهی کاش یکی پیدا بشه سریال GOW رو بسازه...

امیدوارم بعد از سریالش بتونم برم سراغ بازیش

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
550
نام
کامران
من که هیچوقت قسمت نشد فالوت بازی کنم ولی خب خدایی هم بیان سمت کوجیما از هر کار این بشر یه سریال در میاد
منتهی کاش یکی پیدا بشه سریال GOW رو بسازه...

امیدوارم بعد از سریالش بتونم برم سراغ بازیش
کوجیما فعلا داره روی فیلم متال گیر کار میکنه بعدش هم گفته میخواد کمپانی در کنار بازی فیلم هم بسازه

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر