سرویس ایکس‌کلود برای مشترکان گیم‌پس آلتیمیت از 15 سپتامبر فعال می‌شود

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
شرکت مایکروسافت امروز اعلام کرد، مشترکان سرویس گیم‌پس آلتیمیت به بیش از 100 عنوان بازی توسط پروژه استریمینگ ایکس‌کلود که از 15 سپتامبر شروع می‌شود، دسترسی خواهند داشت.
این خبر به این معنی است ، کسانی که ماهیانه 15 دلار برای سرویس گیم‌پس آلتیمیت پرداخت می‌کنند می‌توانند بیش از 100 عنوان بازی را روی گوشی‌ و تبلت‌های آندروید خود به لطف تکنولوژی ابری بازی کنند. همچنین این امر ارزش سرویس گیم‌پس آلتیمیت را که به اعضای آن اجازه‌ی دسترسی به بازی‌های قابل دانلود بر روی رایانه‌ی شخصی و کنسول ایکس‌باکس را ‌می‌دهد، بالا خواهد برد. سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس تا ماه آپریل بیش از 10 میلیون کاربر داشته است.
پروژه ایکس‌کلود 22 کشور را شامل آمریکا و انگلستان پشتیبانی خواهد کرد. مایکروسافت متعهد شده که بازی‎های بیشتری را به این سرویس اضافه کند، در ماه سپتامبر عناوین خیلی مهمی مانند...

Continue reading...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نه!
ولی مثل بازیا که سرور داخل کشور نداریم ولی داریم بازی می کنیم اینم می شه
سرعت که بهتر بشه که میشه! میشه یه چیزی مثل یوتیوب :)
یه چیزی بگم اگه از فیبرنوری یا شبکه موبایل پرسرعت استفاده می کنید فکر نکنم مشکلی تو رزولوشن 720p ویا حتی 1080P داشته باشید ...
من اوایل موفق شدم Project Stream (استادیا ) رو اجرا کنم با شبکه رایتل و سرعت حدود 70 Mbps و باید بگم اگه تو اجرای یوتیوب مشکلی ندارید پس به احتمال زیاد در استریم استادیا هم مشکلی نخواهید داشت ...تنها چیزی که لازم دارید یک VPN با سرعت خوب یا یک سرور مجازی هستش(برای رفع تحریم)...
الآنم منتظرم که برای PC هم منتشر بشه اکس کلاود تا تستش کنم چون با توجه به نظرات سایت ها خیلی بهتر از استادیا هست ...

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,509
نام
alireza
یه چیزی بگم اگه از فیبرنوری یا شبکه موبایل پرسرعت استفاده می کنید فکر نکنم مشکلی تو رزولوشن 720p ویا حتی 1080P داشته باشید ...
من اوایل موفق شدم Project Stream (استادیا ) رو اجرا کنم با شبکه رایتل و سرعت حدود 70 Mbps و باید بگم اگه تو اجرای یوتیوب مشکلی ندارید پس به احتمال زیاد در استریم استادیا هم مشکلی نخواهید داشت ...تنها چیزی که لازم دارید یک VPN با سرعت خوب یا یک سرور مجازی هستش(برای رفع تحریم)...
الآنم منتظرم که برای PC هم منتشر بشه اکس کلاود تا تستش کنم چون با توجه به نظرات سایت ها خیلی بهتر از استادیا هست ...
بزرگوار یه کم ببشتر توضیح میدن لطفا...چون تا اونجا که من میدونم فاصله از سرور خیلی مهمه تو تاخیر و اینجور چیزا و مثلا برای ایران (با کاربر زیاد) حتما اونشرکت (مثل گوگل یا مایکروسافت) باید بیان ایران و سرور بزنن و مثل یوتویوب نیست...از راه دور نمیشه البته تا اونجا که میدونم...و اینکه شما الان میتونید از سرویس استدیا استفاده کنید؟
اگه امکانش هست بفرمایید که سرعت ۷۰ مگ رو چطور بگیرم و از کجا?? (حجم دانلود چی پس??)

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
بزرگوار یه کم ببشتر توضیح میدن لطفا...چون تا اونجا که من میدونم فاصله از سرور خیلی مهمه تو تاخیر و اینجور چیزا و مثلا برای ایران (با کاربر زیاد) حتما اونشرکت (مثل گوگل یا مایکروسافت) باید بیان ایران و سرور بزنن و مثل یوتویوب نیست...از راه دور نمیشه البته تا اونجا که میدونم...و اینکه شما الان میتونید از سرویس استدیا استفاده کنید؟
اگه امکانش هست بفرمایید که سرعت ۷۰ مگ رو چطور بگیرم و از کجا?? (حجم دانلود چی پس??)
ببین این بستگی داره سروری که کانکشن بین شما و اون برقرار میشه کجا باشه ، به طور مثال الآن مایکروسافت یک دیتا سنتر بزرگ تو دبی داره و یک نمونه کوچک تر تو ترکیه که نزدیک ترین ها به ایران هستن ...
درباره سرویس استادیا هم تا وقتی جز اینسایدر ها بودم (جز اولین هایی بودم برای دعوت نامه ثبت نام کرده بودم :D) Assassin Creed Odyssey رو بازی کردم که البته گاهی اوقات لگ داشت و کمی مشکل لتنسی و تغییر دهنده آی پی هم Proton VPN .
درباره حجم هم بسته های نامحدود هست و سرعت هم تو شهر ما اوکی هست :D

• Like
Reactions: Adam

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
من چندین سال پیش که با پی سی بازی میکردم و همیشه مشکل اینو داشتم که کانفیگ سیستم به بازی میخوره یا نه شنیده بودم که دنیای بازی ها به سمتی میره که بازی رو یه سرور اجرا میشه و ماها فقط به اینترنت نیاز داریم و دیگه نگران این نخواهیم بود که سخت افزار پی سی میکشه فلان بازی روش اجرا میشه یا نه... کم کم داره اون روزا میاد... دنیای عجیبیه... چنین چیزایی یه زمانی باور نکردنی بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من چندین سال پیش که با پی سی بازی میکردم و همیشه مشکل اینو داشتم که کانفیگ سیستم به بازی میخوره یا نه شنیده بودم که دنیای بازی ها به سمتی میره که بازی رو یه سرور اجرا میشه و ماها فقط به اینترنت نیاز داریم و دیگه نگران این نخواهیم بود که سخت افزار پی سی میکشه فلان بازی روش اجرا میشه یا نه... کم کم داره اون روزا میاد... دنیای عجیبیه... چنین چیزایی یه زمانی باور نکردنی بود
واسه اونا میاد واسه ما که هنوز تو چند سال پیش هستیم فعلا یک نسل دیگه کار داره :D
ADSL که سرعتا داغونه کیفیت خط خونه ها افتضاحه اکثرا بین 7 تا 12 مگابیت هست حتی 16 مگابیتم که میفروشن اکثر خطا نمیکشه تا اونقد. از اونطرف سرعت LTE که خیلی خوبه اینقد بسته هاش گرونه که باید نصف شب بشینی تو ساعات رایگان بازی کنی :D

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
واسه اونا میاد واسه ما که هنوز تو چند سال پیش هستیم فعلا یک نسل دیگه کار داره :D
ADSL که سرعتا داغونه کیفیت خط خونه ها افتضاحه اکثرا بین 7 تا 12 مگابیت هست حتی 16 مگابیتم که میفروشن اکثر خطا نمیکشه تا اونقد. از اونطرف سرعت LTE که خیلی خوبه اینقد بسته هاش گرونه که باید نصف شب بشینی تو ساعات رایگان بازی کنی :D
به اینا فیلتر داخلی و تحریم خارجی رو هم اضافه کن... ??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر