شایعه سرنخ: زمزمه های سورپرایز ماکروسافت در E3 2014 اینبار ALAN WAKE 2 تقدیم میکند...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
images

در 14 خرداد سال 91 بود که نویسنده ی ارشد استودیوی رمدی و نویسنده ی بازی های مکس پین و الن ویک طی پستی در توئیتر خود جملاتی را گفت که نوید بخش معرفی یک الن ویک اصلی و جدید را داد . او در صفخه ی تویت خود گفته بود :
“همه اش حقیقت دارد. دوباره اتفاق خواهد افتاد، در شهری دیگر، شهری به نام Ordinary. همین الان دارد اتفاق می افتد.”
و همچنین آدرس سایتی را پیوست کرده بود . در این سایت از قبلی همین جملات بسیار یافت می شود. همچنین کلمه ی نور، تاریکی و ترس در میان اشعاری که در این بلاگ نوشته شده است دیده می شد.
با توجه به این که خبر در نزدیکی E3 زده شد طرفداران این بازی خوش ساخت رو بشدت هایپ کرد E3 گذشت ولی خبری از AW 2 نشد ....ولی این صحبت ها مرموزانه باقی ماند .
هفته ی بعد از این ماجرا در صفحه رسمی فیس بوک Alan Wake ، استدیوی Remedy اعلام کرد که اخبار بزرگی را در مورد کاری که مشغول به آن هستند به اشتراک خواهند گذاشت و در بخش دیگری که بر روی صفحه فیس بوک Alan Wake آمده ، اعلام شده است که Remedy بر روی چیز جدیدی در این مورد کار می کند. البته این عنوان QB نبود و بازهم این پروژه مرموزانه باقی ماند...
در تاریخ 6 آذر 92 آقای سم لیک در مصاحبه با سایت Polygon گفته بود:
ما همیشه درباره موضوعاتی که در این رابطه هستند صحبت میکنیم و بیشتر وقت ها درباره نسخه بعدی بازی Alan Wake حرف میزنیم. من شخصا بازی Alan Wake را دوست دارم و دوست دارم که نسخه های بیشتری از این بازی ساخته شود ولی برای این کار نا به چیزی نیازمنیدیم که باعث شود احساس مناسبی با این بازی داشته باشیم تا نسخه بعدی این بازی به یک عنوان جذاب و خوب تبدیل شود.
شاید بازی QB و 2 بازی دیگر توسط ریمدی در حال ساخت باشد ولی IP بازی AW2 این شرکت را بیش از پیش به موفقیت های خود می رساند.
اخیرا سایت N4G لیستی از عناوین XBOX ONE را در E3 پدیدار کرده و خضور AW2 را در کنقرانس ماکروسافت حتمی دانسته
سایت TOTALXBOX نیز اشارات مهمی به AW2 در کنفرانس XBOX ONE داشته
[SIZE=-1]در 4 JUNE آگهی هایی از شرکت Remedy برای پیشنهاد کار در این شرکت منتشر شده بود که به احتمال زیاد اتظار می رفت پروژه ی بعدی این شرکت Alan Wake 2 باشد.

چهار- پنج موقعیت در این آگهی ذکر شده بود ، "یک پروژه کنسولی AAA"، و همینطور به طور خاص به Alan Wake اشاره شده است. جای خالی برای یک برنامه نویس گرافیکی 3D، از شما می خواهند کار خود را بر روی موتور رندر منحصر به فرد World-Class آغاز کنید، همان موتوری که قبلا در Alan Wake مورد استفاده قرار گرفت.

مایکروسافت هنوز عنوان دوم Alan Wake را اعلام نکرده بود در ماه ژوئن، Phil Spencer از مایکروسافت، گفت: "اما قکر میکنیم Remedy با ما چندین قرار داد برای بازی ها XBOX ONE امضا کند (QB )....

و این به نوبه خود، معنیه این که ممکن است نسخه ی بعدی بازی Alan Wake یک عنوان انحصاری و مرموز برای XBOX ONE در نظر گرفته شده است به شدت بالا میگیرد .
در ماه می، Remedy به خبرنگاران Eurogamer گفت: "امسال جزئیات بیشتری از Alan Wake منتشر خواهد شد، Alan Wake بعدی "Alan Wake 2 یا یک DLC نخواهد بود".

این ماجراها به E3 2014 ختم خواهد شد و بدون شک بمب خبری ماکرو در امسال حضور اساسی AW2 در کنفرانس XBOX ONE خوهد بود ...
[/SIZE]
Untitled-SamLake-AW2.jpg

منبع 1
منبع 2
منبع N4G
منبع TOTAL XBOX 1

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
فک کنم این تاپیک مربوط به بخش شایعات باشه

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
یادم باشه با اومدن بازی های remedy کنسول xone دوستمو قرض بگیرم .:d
alan wake خیلی رو pc چسبید.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
دوست عزیز جسارت نباشه و ممنون بابت وقتی که واسه نوشتن خبر گذاشتی، ولی همه ی منابع مربوط به یکی دو سال پیش هستن :D

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
اوضاع بخش اخبار فروم بازی سنتر خیلی افتضاح شده .

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
دوست عزیز جسارت نباشه و ممنون بابت وقتی که واسه نوشتن خبر گذاشتی، ولی همه ی منابع مربوط به یکی دو سال پیش هستن :D

بله میدئنم واسه اینه که اولشو زدم سرنخ کلی کار کردم تا ایم مطالبو جمع آوری کردم .....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر