سرعت دانلود و پینگ سرویس غیرحجمی هشت مگابیت بر ثانیه های وب

pouyamahmoudi

کاربر سایت
Apr 23, 2014
10
سلام
وقت بخیر
با توجه به کاهش حجم سرویس هشت مگابیت بر ثانیه پارس آنلاین، قصد خرید سرویس هشت مگابیت بر ثانیه های وب با حجم 210 گیگابایت بین الملل را دارم.
کسانی که از این سرویس استفاده می‌کنند، لطفاً در رابطه با حداقل سرعت دانلود و حداکثر پینگ این سرویس راهنمایی کنند.
در حال حاضر، پینگ من در بازی DotA 2 با سرویس هشت مگابیت بر ثانیه پارس آنلاین حداکثر 200 میلی ثانیه و سرعت دانلود حداقل 700 کیلوبایت بر ثانیه است. آیا سرویس‌ غیرحجمی هشت مگابیت بر ثانیه های وب از نظر حداکثر پینگ و حداقل سرعت دانلود مشابه است؟
سپاسگزارم

omid1383

عضو جدید
Feb 18, 2020
1
سلام
سرعت دانلود که من از این سرویس در حالت عادی میگرم معمولا 900 کیلوبایت هست و وقتی با فیلتر_شکن وصل میشم به سرعت 400 تا 100 کیلوبایت کاهش پیدا میکنه
پینگ هم وقتی از 8.8.8.8 میگیرم معمولا 140 هستش ولی تا یک ماه پیش توی بازی فورتنایت پینگ 90 رو میتونستم بگیرم(البته با سرویس کاهش پینگ) اما الان تقریبا دو سه هفته ای هستش که اوضاع پینگ داغون شده که این واسه همه سرویس دهنده ها هست و مخصوص های وب نیست و پشتیبانیش هم عالیه به نظر من میصرفه

• Like
Reactions: pouyamahmoudi

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام
سرعت دانلود که من از این سرویس در حالت عادی میگرم معمولا 900 کیلوبایت هست و وقتی با فیلتر_شکن وصل میشم به سرعت 400 تا 100 کیلوبایت کاهش پیدا میکنه
پینگ هم وقتی از 8.8.8.8 میگیرم معمولا 140 هستش ولی تا یک ماه پیش توی بازی فورتنایت پینگ 90 رو میتونستم بگیرم(البته با سرویس کاهش پینگ) اما الان تقریبا دو سه هفته ای هستش که اوضاع پینگ داغون شده که این واسه همه سرویس دهنده ها هست و مخصوص های وب نیست و پشتیبانیش هم عالیه به نظر من میصرفه

تایید میشه .
البته p2p گرفتم از جای دیگه .

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر